Razno (2)

Autor shef, Ožujak 30, 2012, 22:16:14

mivano

Svi se rugaju sad na NREF-u i tvrde da je polovni.

tramvajac 92

Kaj hoće, Karlovy Vary su 5. zona i karta je 30 kn. Može se kupiti samo preko kartice. rofl

Kad su došli prvi plinaši, pričali su da su rabljeni iz Zagreba. Ali dobro, ne znaju i ne zanima ih da saznaju.

Bocko

Je li naljepnica samo u nekim busevima ili je to nešto novo?

(loša slika)
"Pozvonite prije dolaska na stanicu"
Bolje nego ogromnim markerom iznad vratiju "Pozvonite"  ;D

LD470

Nova harmonika uskoro na riječkim ulicama.  klinac



Bocko

Gdje si kupio taj model?
Pretpostavljam (po regama) samo ofarban u naše boje mini model?

LD470

Model i boja kupljeni u Mullleru u ZTC-u.

Bocko

Cijena?
Koja nijansa, je to lak za nokte?

Btw kažu da se opet kod Indeksa zapalio autobus, samo malo.

LD470

To su boje za farbanje modela a ne lak za nokte. Cijena boje je bila 15 kn za svaku, nijanse sam odabrao odokativno tamo, a cijene busa se ne sjećam.

Shole

Farbaj ratkape.  Vidiš da su sad odjednom nakon 10 godina osvanule narančaste ratkape na nekoliko prigradskih MAN-ova.  U kojem skladištu su pak te ležale

mivano

Da li je ovo MAN-ova zlatna medalja koju je imao 469?

NP-549

Mogla bi bit.  Jesi ti slikao ili našao negdje sliku ?  Probaj slikat uz još nešto da vidimo veličinu

mivano

#896
Našao sam sliku na Facebook stranici jedne udruge za antikne stvari. Udruga je na Viškovu, samo ju moram naći opet na fejsu. Slika mi je bila zaostala u računalu.

EDIT:
Facebook stranica udruge Stari put, nalaze se na okretištu u Garićima.
https://www.facebook.com/pg/udrugastariput/photos/?ref=page_internal

NP-549

#897
Ova značka je na 469 bila postavljena iznad crvenih dugmića za otvaranje vrata.  Nije bilo ovog botuna na povlačenje za iskapčanje PEL-a.


Sebo

danas sam se vozio u 629, nisu li svi Manasi otisli? nisam ih od onih pozara uopce viđao

mivano

Citat: Sebo  u Veljača 16, 2018, 00:03:07
danas sam se vozio u 629, nisu li svi Manasi otisli? nisam ih od onih pozara uopce viđao
Samo su privremeno povučeni.

Ne znamo rezultat istrage, ili će se sve zataškati i svi se ponašati kao da se ništa nije dogodilo. Izgleda da se ide tim putem.