Razno (2)

Autor shef, Ožujak 30, 2012, 22:16:14

Toni602

Citat: NP-549  u Svibanj 01, 2018, 09:52:36
1. nije maknut, samo ne radi već dosta vremena. Možda i 2 godine
2. 599 je davno dobio display ( negdje oko 2005.) i kupljen je novi, a ne prebačen s nekog busa
3. Svi autobusi EL serije (616-620, 641-650) su odjavljeni (neki i fizički rashodovani) jer ove godine stiže 20 novih autobusa, a kad je došla prošla serija 821-830 nije rashodovano puno autobusa. Doduše mogli su ostavit nekoliko dobrih EL-ova koji leže bez tablica potpuno ispravni (641,642,643,649). Povučeni su bap EL-ovi da se smanji nabavka rezervnih djelova jer je lakše isključit cijelu seriju buseva nego 5 komada SU240, 5 SL222, 5  EL262.  Oni nisu bili povučeni pa vraćeni, nego su na mjesec dana bili iz prometa isključeni svi SL222 (stari turčini 626-640) kad su se 3 komada zapalila. Vraćanjem SL222 u promet, odjavljeni su preostali EL-ovi.

EDIT: zadnja slika - po obliku krova rekao bi TAM 190A11T.  Gdje to stoji, i koliko je veliko ?
To mi je na njivi na selu. Ujak radi u Autopromet Slunj.

Poslano sa mog SM-A320FL koristeći Tapatalk

602-masaza za kicmu, a muka za guzicu!

NP-549


Toni602

Da sad se sjecam "kremastog" moj drugi ujak bi dolazio iz skole sa njim.

Poslano sa mog SM-A320FL koristeći Tapatalk

602-masaza za kicmu, a muka za guzicu!

Toni602

A jel mozda znate ima li IGDJE oni stari SUovci? Da u libertasu jos voze

Poslano sa mog SM-A320FL koristeći Tapatalk

602-masaza za kicmu, a muka za guzicu!

NP-549

Da, vozi nekoliko komada po Dubrovniku i jedan zglobni u Splitu

gorgoroth

Citat: Matija87  u Travanj 30, 2018, 23:17:07
Nije ovo nikakav nastup s visoka..Dobro mu je rekao . Prvo treba malo dat truda i prolistat forum , ako se ne nadje odgovor onda se lijepo postavi konstruktivno pitanje na koje će svi drage volje odgovoriti.
Je ovdje su svi dragi i susretljivi,jednu krivu riječ i drvlje i kamenje, ja ne bi reagirao da nije s visoka

Toni602

Citat: NP-549  u Svibanj 01, 2018, 12:47:33
Da, vozi nekoliko komada po Dubrovniku i jedan zglobni u Splitu
Daj boze da idem u split se provozat u SG220! Samo sam ga vozio  u OMSI-ju, sad je red da se vozim zaprave!

Poslano sa mog SM-A320FL koristeći Tapatalk

602-masaza za kicmu, a muka za guzicu!

Toni602

Sta je ovo kod 675? Slikano u 675, vozio 29.
Ovo prvi put vidim.

Poslano sa mog SM-A320FL koristeći Tapatalk

602-masaza za kicmu, a muka za guzicu!

Shole

Trebao je bit brojač putnika

Bocko

Od Citara imamo rampe za invalide a od CNG-ova i posebna mjesta za kolica u putničkom prostoru kao i gumbe za najavu izlaska invalida.
Gledam ovo
https://www.jutarnji.hr/vijesti/zagreb/sramotan-video-iz-zagreba-vozac-zet-ovog-autobusa-napao-putnicu-u-invalidskim-kolicima-sto-ja-sve-moram-raditi/7321974/

I kakva su pravila u Autotroleju ako invalidna osoba želi ući/izaći, pretpostavljam da vozač treba ugasiti vozilo, uzeti ključeve, izaći iz kabine i spustiti rampu?
Nema kao u Londonu automatskih rampi?

Sebo

vidim danas (subota) na 7 vozile harmonike (Conecti II vecinom), a na 6 solasi, realno, i 6 i 7 subotom zasluzuju solo vozila, ali u svakom slucaju bolje zglobne slat na 7 nego na 1A...

na 1, 2 i 5 je cini se postao standard subotom stavljat harmonike i to mi je ok

mivano

Citat: Bocko  u Svibanj 05, 2018, 20:43:45
Od Citara imamo rampe za invalide a od CNG-ova i posebna mjesta za kolica u putničkom prostoru kao i gumbe za najavu izlaska invalida.
Gledam ovo
https://www.jutarnji.hr/vijesti/zagreb/sramotan-video-iz-zagreba-vozac-zet-ovog-autobusa-napao-putnicu-u-invalidskim-kolicima-sto-ja-sve-moram-raditi/7321974/

I kakva su pravila u Autotroleju ako invalidna osoba želi ući/izaći, pretpostavljam da vozač treba ugasiti vozilo, uzeti ključeve, izaći iz kabine i spustiti rampu?
Nema kao u Londonu automatskih rampi?
Na Citelisu je sve ručno. Vozač je to jednom napravio na stanici "kod Slavice".

elez

U ST vozaci redovno imaju ovakve situacije i ne žugaju. Približe se buson nogostupu, Kneeling i rucno rampu dignu. To je minuta posla
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

B1427

Vidim da je postao standard da nedjeljom na liniji 2 i 7 voze zglobni autobusi. Jeli uzrok tomu što prigrad nema dovoljno solaša ili?

Shole

Na proljeće uvijek ima puno izvanrednih vožnji pa onda i vikendom fali solo autobusa.