Razno (2)

Autor shef, Ožujak 30, 2012, 22:16:14

tatratram

Bok, idućih par dana ću biti u Rijeci i planiram se jedan dan provozati nekom prigradskom linijom. Možete li mi preporučiti koju? Tražim neku koja je dosta tehnički zahtjevna za voziti bilo zbog uskih cesta bilo zbog strmina (nešto kao gradska linija 3).

ikar

26ca je po meni najinteresantnija linija, opterecena cijelim putem uglavnom po uskim cesticama.

NP-549

Da,  26-ica je definitivno jedna od težih.  Ako ikako uspiješ,  gađaj polazak u 11:20 radnim danom.  Izgubit ćeš preko 2 sata i probat ćeš sve što u Rijeci možeš probat.
Jedina pozitivna strana linije 26 je to šta vozi na istok pa jako kratko vozi kroz grad (oko 5 min izgubi do Vežice)

Ivano31

#1143
Mozda 23 do Muna dugačka voznja

Matija87

Citat: Ivano31  u Veljača 17, 2020, 15:36:01
Mozda 23 do Muna dugačka voznja
Dugačka ali ne pretjerano zahtjevna , osim okretanja u Brgudu...
Ako imaš vremena , prođi đir do Opatije na vožnju 35-icom po serpentinama kroz Poljane

Korisnik linije 34

Citat: tatratram  u Veljača 17, 2020, 11:41:45
Bok, idućih par dana ću biti u Rijeci i planiram se jedan dan provozati nekom prigradskom linijom. Možete li mi preporučiti koju? Tražim neku koja je dosta tehnički zahtjevna za voziti bilo zbog uskih cesta bilo zbog strmina (nešto kao gradska linija 3).
U tom slučaju preporučam liniju 36 Lovran-Lovranska draga :)

Toni602

Baš sam danas nakon škole otišao posjetiti 3 pokojna turčina na delti. Strašno, mulci su sve potrgali i porazbijali...625 ima razbijen prozor na lijevoj strani...ma strašno. Volio sam se voziti u 635 na 29 ili 29a mada je to bila muka božja ali došao bi. Nisam uspio slikat stanje jer sam bio u strahu da će me uhvatit...budem slikao drugi put.

E jedno pitanje i to čudno pitanje. Zanima me jel ikako postoji da se nabavi ta VoV instrument ploča baš od turčina jer to mi je nekako ikonično od tog autobusa. Pitam da si mogu ostavit neko sjećanje na autobus koji me vozio doma i u Rijeku, te iz radoznalosti. Plus, kao i instrument ploča za Omsi 2.

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

602-masaza za kicmu, a muka za guzicu!

Bocko

U nekim Citarima su mijenjali tapecuring, sada su plave stolice

Ivano31

Ne znam di bi stavio pa nek bude pod razno.

kigor

Kako ide 102izv sa istoka na zapad?
Fiumara-Zabica-Kresimirova-Nikola Tesla?
Ili preko Fiorello la Guardia?


Sent from my iPhone using Tapatalk

NP-549

Dole kroz grad.  103 za Drenovu i Kozalu ide odozgora

Zmajhir

Jedno pitanje:

U kojem mjesecu 2007. su pušteni u promet prvi Citari?

Hvala unaprijed na odgovoru!

ikar

U kolovozu. Nisam provjeravao ali mislim da su provozili u danima između Oluje i Vele Gospe.

tramvajac 92

Ja provjerio. 24.08. je bilo svečano predstavljanje, a 25., u subotu je 707 viđen na 5, ali u pravu si, ikar ;)

gorgoroth

Postavljanje čekaonice na Kablarima