Fotografije iz ZET-ove prošlosti

Autor Portos, Prosinac 02, 2007, 08:48:07

Zekoslav Mrkva

Pozdrav svima! :)

Ima li tko fotku SG 220 gb. 595 ili SG 240 gb. 586 ali da nije u rashodu?

Evo kaj sam našao :):
http://www.phototrans.eu/14,16613,0.html
Slika by kim

MAN fan

Imam ovo ako će ti odgovarat. Mislim da je gb587.

buSHunter795

KRADEŠ SLIKE LOPOVE!

na prvoj je 588
na drugoj su 595 i 712

MAN fan

Malo sam gledao po netu i našao ove slike iz prošlosti :). Skinute su sa stranice www.zeljeznice.net

Siemens

JEDNA JEDINA VOZACICA 90-IH GODINA U APP "NATASHA"

ipiljek

Jel zna netko od kad do kad je radila u ZET-u i iz koje je godine ta slika na Bizeku?
18.3.2009. MAN SG220 POSLJEDNJI PUT U PROMETU, TE UJEDNO I MOJA ZADNJA VOŽNJA S NJIM NA LINIJI 124 !!

MAN fan

Još malo prošlosti...
skinuto sa stranice www.zeljeznice.net

tamlover

Citat: Siemens  u Ožujak 19, 2009, 18:20:29
JEDNA JEDINA VOZACICA 90-IH GODINA U APP "NATASHA"

Bojim se da ovo nije točno. Štefanija Čaušević zove se gospođa koja je godinama (i u 90-tima) vozila autobus na liniji 118. Mislim da je u mirovini, al sigurno ne više od nekoliko godina.
A o Natashi bi mogao netko stvarno malo više napisati.  ;D
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

Tomek

Dečki, Štefaniju se i dan danas može sresti na 115 ili 118  ;)

brunok

u APP imaš sad jednu gospođu Štefaniju koja vozi bus,uvijek ti ima slušalicu od mobitela u uhu i najčešče ti vozi 118,113,115 znam jer sam imao okršaj sa njom :P sad nisam je vidio od ljeta

brunok


Daniel

Čuo sam za vozačicu koja je vozila na 118 i čuo sam da je vozila ko zvijer , s busom na really!!! ;D

Siemens

Citat: tamlover  u Ožujak 19, 2009, 21:28:13
Citat: Siemens  u Ožujak 19, 2009, 18:20:29
JEDNA JEDINA VOZACICA 90-IH GODINA U APP "NATASHA"

Bojim se da ovo nije točno. Štefanija Čaušević zove se gospođa koja je godinama (i u 90-tima) vozila autobus na liniji 118. Mislim da je u mirovini, al sigurno ne više od nekoliko godina.
A o Natashi bi mogao netko stvarno malo više napisati.  ;D

TOMEK IME NJEZINO SAM SAZNO IZ DAVNIH 90-IH OD VOZACA IZ APP.. VIDJAO SAM JE  CESTO U AUTOBUSU I NA CRNOMERCU TAKO KAD SAM SE ZNAO NEKAD ZAPITATI SVOG OCA KAD JE VOZIO AUTOBUS KO JE TA GOSPODZA ILI NEKIH DRUGIH VOZACA UVIJEK JE BILO "NATASHA" OPROSTI AKO SAM POGRIJESIO JER TO IME MI JE OSTALO U SJECANJU KAD SAM BIO DIJETE NATASHA I SAMO NATASHA ...

t4

Da i ja postam one dvije moje slike iz onog našeg filma :)





Dakle izvor je hmm... HRT, napravljen screenshot. Na slici je MAN SU 220 gb 103 pitaj Boga od kad. :)

conecto

Natashu znam još iz srednje škole nakon čega je prvo vozila kamion u Zagrebačkim transportima. Bila je jednom i u Kviskoteci  u igri detekcije (osoba A,B,C) kad su natjecatelji morali pogoditi koja cura vozi kamion. Poslije znam da je vozila u ZET-u u Podsusedu i navodno je vozila uvijek isti solo-Ikarus (valjda ovaj sa slike). Znam još da je vozila bus u HV i Samoborčeku (ili Autoturistu)... Gdje je sad?
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...