Fotografije iz ZET-ove prošlosti

Autor Portos, Prosinac 02, 2007, 08:48:07

tamlover

Citat: Tomek  u Ožujak 19, 2009, 21:29:46
Dečki, Štefaniju se i dan danas može sresti na 115 ili 118  ;)

Jupiiii. Ja ju nisam videl u ovom tisućljeću  ;D al se sjećam jednog intervjua za Vijesnik negdje 2003. možda kad mi se iz konteksta činilo da se sprema u mirovinu pa sam ju s godinama i neviđanjem tam i pospremil.
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

Ivan

Citat: tamlover  u Ožujak 20, 2009, 08:03:35
Citat: Tomek  u Ožujak 19, 2009, 21:29:46
Dečki, Štefaniju se i dan danas može sresti na 115 ili 118  ;)

Jupiiii. Ja ju nisam videl u ovom tisućljeću  ;D al se sjećam jednog intervjua za Vijesnik negdje 2003. možda kad mi se iz konteksta činilo da se sprema u mirovinu pa sam ju s godinama i neviđanjem tam i pospremil.
Mislim da sam ju vidio prije dva tjedna na 115, a definitivno sam se vozio s njom zadnjih godina, pa i ne izgleda mi baš jako staro, tako da ne bih rekao da je penziji...

conecto

Citat: Ivan  u Ožujak 20, 2009, 08:10:09
Citat: tamlover  u Ožujak 20, 2009, 08:03:35
Citat: Tomek  u Ožujak 19, 2009, 21:29:46
Dečki, Štefaniju se i dan danas može sresti na 115 ili 118  ;)

Jupiiii. Ja ju nisam videl u ovom tisućljeću  ;D al se sjećam jednog intervjua za Vijesnik negdje 2003. možda kad mi se iz konteksta činilo da se sprema u mirovinu pa sam ju s godinama i neviđanjem tam i pospremil.
Mislim da sam ju vidio prije dva tjedna na 115, a definitivno sam se vozio s njom zadnjih godina, pa i ne izgleda mi baš jako staro, tako da ne bih rekao da je penziji...

Ja ju vidio na remizi s novim citarom kad su došli oni prvi.
A da otvorimo posebnu temu "Legenda o Štefaniji i Natashi"?!
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

Shole

nevjerovatno da postoji jedna jedina žena u ZET-u i da nema nijedne friške slike.  Onaj Ikarus 90 sigurno nije novija slika  od '92.

conecto

Citat: Shole  u Ožujak 20, 2009, 10:04:16
nevjerovatno da postoji jedna jedina žena u ZET-u i da nema nijedne friške slike.  Onaj Ikarus 90 sigurno nije novija slika  od '92.

Ne znam na što aludiraš, ali vjeruj, ne želiš to vidjet jer ta kaj sad vozi nije ova iz ikače!
A bilo je i Štefanije na telki.
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

brunok

eo ljudi,To je Štefa ona radi samo rane službe a najčešće je na remizi ili na voltinom,Pozdrav

http://www.vjesnik.com/pdf/2002%5C02%5C04%5C16A16.PDF

kekobus

Nakon nekoliko tvrtki, Nataša je valjda i dalje u HV vozi bus.
Slika je moja, početkom devedesetih  kada je o njoj bila reportaža.

conecto

Citat: kekobus  u Ožujak 20, 2009, 12:12:20
Nakon nekoliko tvrtki, Nataša je valjda i dalje u HV vozi bus.
Slika je moja, početkom devedesetih  kada je o njoj bila reportaža.

Svašta ti slikaš a ne samo buseve. Još da staviš one Turkinje iz Auto-Hrvatske! Ili su bile ipak Brazilke? i zakaj se na slici na vide tvoje ruke?
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

Zekoslav Mrkva

#143
Ej vi ljudi!
Otišli ste u OFF-TOPIC!

Ovo sam našao na internetu :) (autor je netko (ne forumaš!) iz Večernjeg Lista (bar mi se čini)):

he, he :)  705 nekad

Sa http://www.zeljeznice.net/forum/ su ove fotke:

(by Ivan)

(by Ivan)

(by Ivan)

(by Portos)


BTW. Ima li tko fotku gb. 252?
Fotka 595 je loše kvalitete, ali će poslužiti.

netko

Mislim da je ovo bilo davno,pa sam stavio u Slike iz prošlosti,ako vam ne odgovara slobodno maknite. ;)
Neznam čija je slika,slučajno sam je pokupio negdje.
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

ipiljek

#145
Citat: conecto  u Ožujak 20, 2009, 07:18:31
Natashu znam još iz srednje škole nakon čega je prvo vozila kamion u Zagrebačkim transportima. Bila je jednom i u Kviskoteci  u igri detekcije (osoba A,B,C) kad su natjecatelji morali pogoditi koja cura vozi kamion. Poslije znam da je vozila u ZET-u u Podsusedu i navodno je vozila uvijek isti solo-Ikarus (valjda ovaj sa slike). Znam još da je vozila bus u HV i Samoborčeku (ili Autoturistu)... Gdje je sad?
Ja sam čuo da je bila vrlo "stroga" vozačica.Uvijek bi pazila da ljudi ulaze na prednja, a izlaze na ostala vrata.Čak je i vikala na ljude.Bila je posebna po svojim "policijskim naočalama".Nataša sad živi u Crnojezerskoj ulici (živjela je i prije) u Zagrebu. :)

EDIT tamlover: Drugo ime te prezime gđe Nataše izbrisano je na njezin zahtjev.
18.3.2009. MAN SG220 POSLJEDNJI PUT U PROMETU, TE UJEDNO I MOJA ZADNJA VOŽNJA S NJIM NA LINIJI 124 !!

kekobus

Baš si smiješan, pa htjela je da svi vide tu plavu kosu i okice!

tamlover

Ohohoho... To bi naš ZET-ovac mogao malo bolje istražiti. Možda neki intervju u liftu? ;D
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

Ivan1983

#148
Citat: ipiljek  u Ožujak 20, 2009, 14:09:17
Citat: conecto  u Ožujak 20, 2009, 07:18:31
Natashu znam još iz srednje škole nakon čega je prvo vozila kamion u Zagrebačkim transportima. Bila je jednom i u Kviskoteci  u igri detekcije (osoba A,B,C) kad su natjecatelji morali pogoditi koja cura vozi kamion. Poslije znam da je vozila u ZET-u u Podsusedu i navodno je vozila uvijek isti solo-Ikarus (valjda ovaj sa slike). Znam još da je vozila bus u HV i Samoborčeku (ili Autoturistu)... Gdje je sad?
Ja sam čuo da je bila vrlo "stroga" vozačica.Uvijek bi pazila da ljudi ulaze na prednja, a izlaze na ostala vrata.Čak je i vikala na ljude.Bila je posebna po svojim "policijskim naočalama".To sve po meni pokazuje da nije bila baš svoja.Nataša sad živi u Crnojezerskoj ulici (živjela je i prije) u Zagrebu.

Tako je i moja je susjeda a djeca su nam kučni prijatelji.Nataša je več duže vrijeme u vojnoj penziji koju je zaslužila u HV-u kao vozačica autobusa.Nakon mnogo godina još uvjek se rado prisječa dobrih starih IKARUSA i linije koju je vozila ;D ;)

ipiljek

#149
Citat: Zetovac  u Ožujak 20, 2009, 18:38:01
Citat: ipiljek  u Ožujak 20, 2009, 14:09:17
Citat: conecto  u Ožujak 20, 2009, 07:18:31
Natashu znam još iz srednje škole nakon čega je prvo vozila kamion u Zagrebačkim transportima. Bila je jednom i u Kviskoteci  u igri detekcije (osoba A,B,C) kad su natjecatelji morali pogoditi koja cura vozi kamion. Poslije znam da je vozila u ZET-u u Podsusedu i navodno je vozila uvijek isti solo-Ikarus (valjda ovaj sa slike). Znam još da je vozila bus u HV i Samoborčeku (ili Autoturistu)... Gdje je sad?
Ja sam čuo da je bila vrlo "stroga" vozačica.Uvijek bi pazila da ljudi ulaze na prednja, a izlaze na ostala vrata.Čak je i vikala na ljude.Bila je posebna po svojim "policijskim naočalama".To sve po meni pokazuje da nije bila baš svoja.Nataša sad živi u Crnojezerskoj ulici (živjela je i prije) u Zagrebu.

Tako je i moja je susjeda a djeca su nam kučni prijatelji.Nataša je več duže vrijeme u vojnoj penziji koju je zaslužila u HV-u kao vozačica autobusa.Nakon mnogo godina još uvjek se rado prisječa dobrih starih IKARUSA i linije koju je vozila ;D ;)
Jel znaš u kojem je točno vremenskom razdoblju radila u ZET-u?
18.3.2009. MAN SG220 POSLJEDNJI PUT U PROMETU, TE UJEDNO I MOJA ZADNJA VOŽNJA S NJIM NA LINIJI 124 !!