Fotografije iz ZET-ove prošlosti

Autor Portos, Prosinac 02, 2007, 08:48:07

Tomek

Pozdrav, uglavnom, ta dva autobusa su kasnije oko 2005. završila u garaži u Podsusedu, vozili još malo po zapadnom dijelu Zagreba kao 97(444) i 99(445) da bi onda bili rashodovani.
444 tj. 97 je ostao malo duže te je rashodovan krajem prošle godine.

Inače 444,445 i 102 plus još dva od prijevoznika iz Dubrovnika Libertasa(gbr28 i 29) su 5 komada za nepoznatog naručitelja koji je otkazao narudžbu te su zato bili bijele boje dok nisu kasnije prefarbani.

zgb

HVALA PUNO, nemogu vjerovato da se jos netko sjeca tih autobusa.
Jako cesto kad vidim neki gradski bus sjetim se tih 444 i 445, a eto samo je trebalo pitati i znao bi sta je bilo s njima.
Hvala puno.
Inace, pa ako su do prije koju god vozili, od pocetka devedesetih, pa koliko su km nakupili?
Sjecam ih se dok su ganz novi bili, jos su mirisali na novo!!!!!!



421

Taman kad sam počinjao svoju karijeru u ZETu,jedna od privilegiranih linija bila je 201 na koju su disponirali navedene autobuse.
To je fakat bio doživljaj:bez retardera niz Srebrnjak, stanice na uzbrdici Srebrnjaka...
Lijepo ih je bilo voziti iako su imali zanimljivi šaltung:jedan od njih imao je normalnu "H" shemu, dok je drugi imao pet brzina i kontra shemu mijenjanja brzina i bio puno tiši i mekši za vožnju.
Servo na kuplungu bio im je ispravan tako da je mijenjanje bilo lako.
Možda sam i vozio zgb forumaša i zaslužio kakvu kartu u germanwings floti.
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

Max-d

#198
Citat: 421  u Lipanj 07, 2009, 20:25:28
Taman kad sam počinjao svoju karijeru u ZETu,jedna od privilegiranih linija bila je 201 na koju su disponirali navedene autobuse.
To je fakat bio doživljaj:bez retardera niz Srebrnjak, stanice na uzbrdici Srebrnjaka...
Lijepo ih je bilo voziti iako su imali zanimljivi šaltung:jedan od njih imao je normalnu "H" shemu, dok je drugi imao pet brzina i kontra shemu mijenjanja brzina i bio puno tiši i mekši za vožnju.
Servo na kuplungu bio im je ispravan tako da je mijenjanje bilo lako.
Možda sam i vozio zgb forumaša i zaslužio kakvu kartu u germanwings floti.



Ako me pamcenje ne vara,mislim da su oba imala 5 brzina(ne tvrdim 100%),jer sam ih se dosta naganjal na liniji 215,pogotovo onoj u dva dijela koja je u prvom dijelu imala i krug 201 linije(Ako sa ne varam,mislim da je kontra shemu imal Man gb.460 na kojem se moralo opako naginjat na desno da bi se usaltalo u prvu jer je imao jako nisku rucicu mjenjaca).

conecto

Nije prvi put al nije mi teško ponovit. Izvorno (tvornički) bijeli MAN-ovi SU 220 gb 444 i 445 (i još jedan podsusedski) imali su kao svi ostali mjenjač s 4 brzine. Prvih godina vozili su dan i noć, preko dana 201-1 i 203-1, a po noći na službenim kolima. Već tad se često petljalo po mjenjačima, dugo su imali 4 brzine ali često kontra-shemu. Kasnije su dobivali (valjda iz njemačkih rabljenih) i mjenjače s 5 ili 6 brzina. Mislim da je potkraj jedan imao mjenjač s 5 a drugi sa 6 brzina. Uglavnom s njima je bilo za njihova životna vijeka mnogo kombinacija mjenjača..
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

manoplan

#200






manoplan

#201





Ivan

Citat: manoplan  u Lipanj 25, 2009, 20:59:47
http://i721.photobucket.com/albums/ww212/manoplan33/xnm.jpg
Hm, zanimljivo, obruči preko trilexa. U Ljubljani trenutno većina preostalih SG 220 i SU 220 ima takve kotače, ali ne sjećam da sam ovo Zagrebu ikad vidio, a niti ovo plavo bojanje skroz do šoferšajbe mi je nekako nepoznato... ???

t4

Awwww Eurobus na 219, koliko sam se vozio u njemu i u onom prvom TAZ-u. To je bio prijelaz sa Ikarusa na TAZ i Eurobus. I još je neka fina gospođa vozila bus i na mikrofon pozdravila putnike i na kraju zaželila ugodan dan :) Samo jedino ne znam kak je to iz monografije iz 1990-e ili kad već, pošto su ta dva busa ipak kasnije došla, oko 95-e.

conecto

#204
Citat: Ivan  u Lipanj 25, 2009, 23:42:40
Citat: manoplan  u Lipanj 25, 2009, 20:59:47
http://i721.photobucket.com/albums/ww212/manoplan33/xnm.jpg
Hm, zanimljivo, obruči preko trilexa. U Ljubljani trenutno većina preostalih SG 220 i SU 220 ima takve kotače, ali ne sjećam da sam ovo Zagrebu ikad vidio, a niti ovo plavo bojanje skroz do šoferšajbe mi je nekako nepoznato... ???

Na slici je MAN SG 220 gb 588 iz 1988. u svojim mlađim danima (iako mu ovdje već fali komad lajsne na maski) odnosno originalnom obliku kakav je došao iz tvornice. Nakon petogodišnje avanture s Ikarusom on je uz 587 jedan od prva dva MAN-a koji su došli u AP Dubrava (Podsused ih je počeo dobivati nekoliko mjeseci ranije). Svi MAN-ovi od ovih nadalje su od imali spomenute obruče na kotačima, samo su kod onih posljednjih iz 90. i 91. (592-598) bili tamno obojani. Ovo krem bojanje do šoferšajbe su imali ti prvi MAN-ovi (APD 587 i 588, a i oni prvi iz APP), a svi kasniji su imali spuštenu crtu malo niže. Također ovi prvi su imali taster za zajedničko otvaranje svih 4 vrata, a ostali nisu, kao i smeđe obojane cjevaste kosture putničkih sjedala.
U odnosu na dotadašnje stare SG 240 iz 1980.-83. imali su 4 umjesto 3 vrata, drugačije farove i prednji branik (govorim o originalnom obliku), a volan se osim uzdužno može podešavati i po visini. Drugačije je i bojanje bez one kose krem crte na repu. Od 1990. dobili su i retrovizore s grijačima (592-598), te dodatnu štangu naprijed koja je spriječavala da putnici vozaču ometaju pogled na retrovizor.
I da, na slici je tabla linije 210 Dubrava - Studentski Grad gdje su neprestano vozili tih prvih godina.
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

Shole

Ova"normalna" ogledala izgleda nisu kod vas dugo trajala jer je na svim slikama lijevo ogledalo skupa s nosačem naopako okrenuto i stoji uz vozačevo staklo, iako nevidim razlog tome.  Kod nas su svi do jednog imali i još uvijek imaju normalno.  Osim 569 kojeg su u ARZ sredili i takakv je došao

conecto

Citat: Shole  u Lipanj 26, 2009, 13:17:27
Ova"normalna" ogledala izgleda nisu kod vas dugo trajala jer je na svim slikama lijevo ogledalo skupa s nosačem naopako okrenuto i stoji uz vozačevo staklo, iako nevidim razlog tome.  Kod nas su svi do jednog imali i još uvijek imaju normalno.  Osim 569 kojeg su u ARZ sredili i takakv je došao

Razlog je u biserima koji su ih stalno tako okretali. A nosač je po dužini predugačak, pa kad ga okreneš tako naopako moraš okretat glavu ko idiot da vidiš špiglo. Osim toga, na taj način se smanji i kut koje špiglo lovi, odnosno poveća se mrtvi kut. Ja sam ih redovito vraćao u normalni položaj kad sam vozio te buseve.
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

manoplan

#207
Citat: t4  u Lipanj 26, 2009, 11:29:12
... Samo jedino ne znam kak je to iz monografije iz 1990-e ili kad već, pošto su ta dva busa ipak kasnije došla, oko 95-e.

Evo da pojasnim malo... :)
Slika o kojoj pričaš skenirana je iz monografije ZET-a koja je izdata povodom 105-te godišnjice ZET-a (tiskana je 1996 g.)
Prije nje izdata je još jedna, povodom stogodišnjice ZET-a. (1991 g.)





mansg313

#208
Na 223 je nekad išao zglobni autobus...na slici su gb 595 i 712

Tu je i gb 588

Kad je došao iz "Statdwerke Furth" 460 je izgledao ovako..."Wicklein Der Fenstermacher" ;D

Nesretni 846 na G.K...

I za kraj jedna razglednica na kojoj su MAN 750 HO i M 24...

Slike u orginalu su vlasništvo forumaša "buSHunter 795"...

tramvajac 92