Promet Makarska - razno

Autor miky, Prosinac 18, 2007, 15:31:43

podgora

Citat: tramvajac 92  u Studeni 30, 2019, 21:10:24
Katni krca kojih 80 putnika, skoro ko 2 obična. Ušteda, jer ne mora plaćati 2 vozača (4?), gorivo za 2 busa, cestarinu, parking.
Cestarina za bus je kojih 500 kn do Zagreba, i natrag još toliko. Tako da, katni se dobro isplati za vikende.
Još sad pred blagdane.

Poslano sa mog VOG-L29 koristeći Tapatalk

Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.

max_11

#496
Ako od pon do čet uspije pokriti sve ili dobru većinu troškova, a od pet do ned bere vrhnje onda je isplativo i opravdano. Sve ovisi o prijevoznoj potražnji na svakom polasku u tjednu.

NP-549

Šta kad je bura i kad zatvore za prvu skupinu ?

Dreamwalker

Imao sam prijatelja koji je u firmi radio kad je došla prva katnjača koji je rekao da je taj bus pun pogodak. Uvijek se traži mjesto više i uvijek imaju problema s nedostatkom kapaciteta. Razlog tomu je vjerojatno i vlasništvo kolodvora u Splitu zbog čega su u povlaštenoj poziciji u odnosu na druge. A onda valja pogledati i reputaciju firmi koje voze istu relaciju, nekonkurentnost vlaka i može se doći do zaključka da je čudno da Mate prije nije otkrio čari autobusa na kat.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

max_11

#499
Čar katnog je kada ga napuniš i dobro zarađuješ, a ako ne uspiješ vraćaš se na troosovinca  perfeto

Matej

Zato Croatia Bus prema Njemačkoj šalje Mote katne,i uvijek budu pune do zadnjeg mjesta.Po riječima vozača,uskoro bi trebale imati čak 90 mjesta u jednom busu.Za mene katastrofa.

NP-549

Svejedno mi niste odgovorili na pitanje

Citat: NP-549  u Prosinac 01, 2019, 10:10:22
Šta kad je bura i kad zatvore za prvu skupinu ?

Šta kad zatvore A1 kod viadukta Božići?  Otkazuju putovanje ili šalju dva obična busa ?    I Autotrans je imao dva katna busa pred nekih 25 godina, ali brzo su ih se riješili upravo iz tog razloga. Iz Rijeke kamo god kreneš prije ili kasnije će te nekakva bura negdje zaustavit.  Obzirom na to koliko imaju dnevnih polazaka Rijeka-Zagreb i što je to postala skoro pa prigradska linija (2 sata vožnje) samo autoputem, i nema prtljage, i dalje nema katnih autubusa

max_11

#502
Dalmatina je godišnje na tom dijelu zatvorena cca. 25 dana. Tako da to nije veliki broj dana, a vrijeme u pričuvi se može iskoristiti za servis. Po meni je S 519 s 63 sjedala idealan zbog radnih dana i ne ovisi o vjetru. Jedino je kod katnog problem što moraš imati više autobusa u voznom parku (ogroman trošak!) upravo zbog bure, dok prema Slavoniji nije problem. Ako poduzeće posluje u Dalmaciji i Slavoniji samo se u ZG-u promijene autobusi i puno je manji trošak koji otpada na gorivo nego imati još autobusa u voznom parku.

NP-549

Da,  interesantno kako se nijedan prijevoznik ne odlucuje na bus od 15 metara za te linije tipa Rijeka-Zagreb,  Zadar-Zagreb. 

Dreamwalker

Citat: matej  u Prosinac 01, 2019, 11:02:05
Zato Croatia Bus prema Njemačkoj šalje Mote katne,i uvijek budu pune do zadnjeg mjesta.Po riječima vozača,uskoro bi trebale imati čak 90 mjesta u jednom busu.Za mene katastrofa.

Plave Mote imaju blizu 90 sjedala (87 ili 89) jer imaju 15 metara ako se ne varam i navodno je dosta stisnuto i neugodno kad je gužva jer si ljudi doslovno dišu za vrat. Bijele nisu toliko nakrcane.

Citat: NP-549  u Prosinac 01, 2019, 11:53:25
Da,  interesantno kako se nijedan prijevoznik ne odlucuje na bus od 15 metara za te linije tipa Rijeka-Zagreb,  Zadar-Zagreb. 

Razlog tome može biti upravo dužina. One dvije S 519 HD u APP-u imale su više puta limarijskih radova zbog svoje duljine. I onda ti bus stoji pa ga nema smisla kupovati. Kupiš katnog, imaš 10 - 15 mjesta više i jedan metar duljine manje pa ga je lakše i voziti.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

NP-549

Naravno da je katni isplativiji za takve linije, al kao što smo malo prije rekli, prečesto se zatvara cesta zbog bure.  A što se tiče duljine busa, nek uvedu da se sa kategorije skutera može odma na "D" pa će bit manje razbijanja.

max_11

#506
Koliko je kod lijepo vidjeti 5 katnih na okupu u garaži, još je više žalosnije vidjeti što stoje i ne donese prihod. U jednom dana svi katni mogu napraviti 5 obrta Ma-St-ZG. A treba to napuniti. Mislim da se malo precijenio s tolikim brojem. Vrijeme će pokazati.  klinac

Matej

Citat: Dreamwalker  u Prosinac 01, 2019, 12:28:34
Plave Mote imaju blizu 90 sjedala (87 ili 89) jer imaju 15 metara ako se ne varam i navodno je dosta stisnuto i neugodno kad je gužva jer si ljudi doslovno dišu za vrat. Bijele nisu toliko nakrcane.

Vjeruj mi da su i bijele nakrcane,barem meni s mojih 180 cm visine.S nogama doslovno nemam gdje s njima uz to još su i jako niski.Ukratko,što se udobnosti tiče najgori autobus.

Lion's Driver

Rasprava o isplativosti katnih autobusa u Promet Makarskoj... hm  kava
Dovoljno reć da su danas sve u pogonu a 3 polaska MA-ZG, onaj u 7:25, 12:00 i 13:30 imaju BISeve  thumbs

max_11

A koliko je prosječno putnika pon, uto, sri i čet?
Da li 5 katnih vozi svih 7 dana?