Izbori

Autor ist, Siječanj 02, 2010, 15:26:33

ist

Mislim da ne bi bilo loše upozoriti forumaše da ne reklamiraju predsjedničke kandidate. Ima i takvih slučajeva

Shole

upozoreno je već preko PP-a.  Isto tako nije fer ni umalovažavat kandidate i pljuvat po njima, ali šta ćeš, preko nečeg se jednostavno nemože samo tako preć

ist

Bilo bi ih najbolje ovdje ignorirati

conecto

Ovaj forum se prije svega bavi busevima i prijevozničkim firmama, pa i problematikom cijelog tog segmenta. Kako ćeš ih ignorirati kad su gurnuli svoje prste u sve segmente društva, pa tako i u prijevozništvo. Dobar dio ovog foruma čine gradske firme kojima drma politička elita i njihovi (nesposobni) puleni. A debelo su se umiješali i u mnoge druge prijevozničke firme koje danas zbog njih propadaju. Zar šutjeti? Ja nikada! Ne miješamo se mi u politiku nego ona sama (pre)agresivno dolazi sama k nama.
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

mate

Citat: conecto  u Siječanj 02, 2010, 20:53:15
Ovaj forum se prije svega bavi busevima i prijevozničkim firmama, pa i problematikom cijelog tog segmenta. Kako ćeš ih ignorirati kad su gurnuli svoje prste u sve segmente društva, pa tako i u prijevozništvo. Dobar dio ovog foruma čine gradske firme kojima drma politička elita i njihovi (nesposobni) puleni. A debelo su se umiješali i u mnoge druge prijevozničke firme koje danas zbog njih propadaju. Zar šutjeti? Ja nikada! Ne miješamo se mi u politiku nego ona sama (pre)agresivno dolazi sama k nama.

Conecto svaka cast na ovom, ni ja ne volim politiku na ovom forumu, ali nazalost ne moze se izbjeci. Meni osobno je bilo zao kad sam vidio Starlinere od CBa koji su bili ne mogu reci obljepljeni, nego unakazeni s naljepnicama vezano uz Hebranga. Kad sam to vidio zapitao sam se da li je to zbilja potrebno, da se jedan bus toliko mora unakazit, zar nije dovoljni plakati na staklima, a ne unakazavanje cijelog autobusa >:(

conecto

Ma dobro, to je već čisti biznis i nadam se da je CB pošteno naplatila taj svoj marketing jer joj novaca u svakom slučaju treba. Pravo je pitanje: tko je CB doveo tu gdje je sad od one nekadašnje firme?
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

mate

Citat: conecto  u Siječanj 02, 2010, 21:02:42
Ma dobro, to je već čisti biznis i nadam se da je CB pošteno naplatila taj svoj marketing jer joj novaca u svakom slučaju treba. Pravo je pitanje: tko je CB doveo tu gdje je sad od one nekadašnje firme?
Ma ja sam CB naveo samo kao primjer jer sam jednog od 2 Starlinera slikao, a drugog sam vidio u prolazu, a ovo je bilo jako lose zaljepljeno pa je zato jos ruznije. Ali ovo moje se odnosilo na sve kandidate, da je zalosno da moraju ljepiti na buseve, umjesto da stave par plakata po staklima.
A sto se vec tice kako je CB naplatila, i ja bi volio da je sto vise naplatila, ali nazalost ne vjerujem bas nego ce se ti racuni vjerojatno prebiti na neki drugi nacin, a CB vjerojatno veci dio novca nece vidjet (kao u vecini slucajeva) >:(

The_Dubster

def. politiku van... koliko je moguće više...

conecto

Citat: The_Dubster  u Siječanj 02, 2010, 21:08:47
def. politiku van... koliko je moguće više...

A što predlažeš? Možda struku koja pokraj politike u HR nema šanse?
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

The_Dubster

Citat: conecto  u Siječanj 02, 2010, 21:12:13
Citat: The_Dubster  u Siječanj 02, 2010, 21:08:47
def. politiku van... koliko je moguće više...

A što predlažeš? Možda struku koja pokraj politike u HR nema šanse?

realno ne predlažem ništa, jer šta god reko ne mogu promjenit ništa, a svakako nisam iz HR tako da se ja puno i ne pitam :D

tamlover

Citat: Shole  u Siječanj 02, 2010, 15:55:44
Isto tako nije fer ni umalovažavat kandidate i pljuvat po njima

Zahvaljujući tome što smo dobili novog admina uspješno je uklonjen taj neprimjeren oglas koji je imao Croherc.
Što se tiče ovog Sholetovog komentara, isti taj kandidat kojeg je ovaj reklamirao je i zagrebački gradonačelnik - izravno ili posredno odgovoran za sranja u JGP-u zbog kojih ga se kritizira. Al ovih godina ga se i hvalilo...uglavnom ne radi se o promidžbi ili antipromidžbi, već isključivim komentarima dužnosnika lokalnih samouprava
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

Berlingo

#11
Kad ste vec otvorili ovu temu, Ciro za predsjednika 2015! Oprostite mi za O.T. Nisam mogao izdrzati.

conecto

Citat: Berlingo  u Siječanj 04, 2010, 01:10:52
Kad ste vec otvorili ovu temu, Ciro za predsjednika 2015! Oprostite mi za O.T. Nisam mogao izdrzati.

Na kojeg točno Ćiru misliš, jer ima ih kod nas više?
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

ikar

Citat: conecto  u Siječanj 07, 2010, 10:27:17
Citat: Berlingo  u Siječanj 04, 2010, 01:10:52
Kad ste vec otvorili ovu temu, Ciro za predsjednika 2015! Oprostite mi za O.T. Nisam mogao izdrzati.

Na kojeg točno Ćiru misliš, jer ima ih kod nas više?

Na jednog jedinog - Ćirila Jurišića, friško penzioniranog direktora


Berlingo

Svaka cast. To je ona slika za koju sam pisao da se vide lijepi autobusi ali jedna osoba ju je pokvarila.