Črnja Tours - razno

Autor Tomek, Studeni 22, 2007, 23:17:58

Matej

Ako vozi međunarodnu liniju i treba biti Setra 5 ili slično! Vozi i Čazmatrans s Setrama 4,ali su uvijek uredni i čisti busevi i imaju WC

tramvajac 92

Citat: Driverfromhell  u Srpanj 14, 2019, 19:00:01
Znali netko nesto vise?
https://uploads.tapatalk-cdn.com/20190714/289ff770857ff79e108c1dd519b56048.jpg
Blabla bus bi trebala biti konkurencija Flixbusu, ali sličan način poslovanja. Dakle, postoje autobusne tvrtke koje imaju ugovor s Flixbusom/Blabla/nekim trećim, i njihove karte se prodaju kroz njihov sistem prodaje, i tako si pune buseve. Često se i neki bus polijepi u reklamu za taj koncept.

Inače, Blabla (Ouibus) je francuski koncept, u vlasništvu SCNFa (državno željezničko poduzeće). Kod nas ih zasad nema, ali moguće da su u Črnji nekakav dogovor već sklopili...

Lista gradova koje pokrivaju: https://www.ouibus.com/destinations

Boki651

Izgleda da već postoje linije koje održava BlaBlaBus. Večeras u Rijeci viđena katna Setra s prikolicom na kolodvoru. Detaljnije nisam uspio vidjeti.

Man coach2

Citat: Boki651  u Srpanj 26, 2019, 00:03:52
Izgleda da već postoje linije koje održava BlaBlaBus. Večeras u Rijeci viđena katna Setra s prikolicom na kolodvoru. Detaljnije nisam uspio vidjeti.
za sad znam da voze Paris-Munchen

Matej

Voze iz Frankfurta za Berlin, danas viđeni


415 ul

Stare su 15 god te setre,imaju preko milju km i bolje da ih proda dok moze dobiti nesto za njih

Matej

Za neke prijevoznike u Hrvatskoj su to novo autobusi

415 ul

To je istina,neki prijevoznici imaju buseve po tri mil km

sniff

Ne vjerujem da su i ove 415ice radile manje od 200 000km godišnje...

mate


Marek

Zna li netko što je vozio izgorjeli MAN? Njemački mediji pišu nešto o liniji München-Karlsruhe, ali to mi baš i nema smisla. Pretpostavljam da se radi o liniji za Frankfurt s polaskom iz Zagreba u 10:15, koja je taj kobni put kasnila oko 4 sata..?

Matej

Mislim da imaju i liniju koja ide samo do Karlsruhe-a

mate

Linija 10.15 ZG-FR, u nedjelju ujutro krenuli iz ZG, ali Frankfurta bus vidio nije, iskreno u prvi mah kad sam cuo mislio sam da se radi o jednoj od katnih Setri...

Paško

S 315 GT-HD 2001. godine, kad je bila nova. Zadnji put smo ju vidjeli u firmi Slatina turist


1 (9094) by Derek Hopkins, on Flickr


1 (9095) by Derek Hopkins, on Flickr


1 (9096) by Derek Hopkins, on Flickr
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!