Novi Postovi

#21
Prijevoznici iz Austrije / Odg: Seiner, Lieserbrücke
Zadnji post by gorgoroth - Jučer u 19:55:18
Preluk
#22
Ostali gradovi / Odg: Dobra, Bakar
Zadnji post by gorgoroth - Jučer u 19:53:47
Kukuljanovo
#23
Kukuljanovo
#24
Prijevoznici A - Đ / Odg: Cito Fresh Logistika, Rij...
Zadnji post by gorgoroth - Jučer u 19:50:16
Iza žice
#25
Amrisko busz
#26
Prijevoznici A - Đ / Odg: Duće tours, Duće [ST]
Zadnji post by 415UL - Jučer u 19:19:22
Sve pet pivkan
#27
Prijevoznici A - Đ / Odg: Duće tours, Duće [ST]
Zadnji post by Paško - Jučer u 19:15:58
Onda se napiše: Čuo sam na radiju... hi
#28
ZET, Zagreb / Odg: Fotografije iz 2024.
Zadnji post by Mercedes bus - Jučer u 19:14:21
Citat: Transspotter  u Jučer u 16:47:02Još malo pa imam cijeli aktivni vozni park dubravskih mečki na 106. Samo strpljenja još malo kava

200, 209 i 227 na 106
Žao mi što se muče Citari po toj liniji, strašne rupe, to koliko se trese ne bi se čudio da šasija usred vožnje ispadne.
#29
Prijevoznici A - Đ / Odg: Duće tours, Duće [ST]
Zadnji post by 415UL - Jučer u 19:01:37
Prvo nije Sisacka vec Zagrebacka, i cuo sam tek kraj na radiju i zato sam pitao,jer nisam jos tada vidio nigdje na netu, Al to je ocito problem
#30
Prijevoznici A - Đ / Odg: Duće tours, Duće [ST]
Zadnji post by Paško - Jučer u 18:49:24
Problem je u tome što konstantno stavljaš informacije s fejsa i neta bez da napišeš odakle ti, staviš link, ubaciš tekst – kako bi trebalo i kako smo te molili više puta.

Evo, kako si danas doznao da je "navodno" njihov bus sletio u provaliju "negdje na magistrali"? Čisto sumnjam da ti je netko u Sisačko-moslavačkoj županiji baš eto došapnuo u prolazu što se zbiva u Splitsko-dalmatinskoj. Vjerojatno si to vidio upravo negdje na netu i, umjesto da taj svoj izvor propisno podijeliš sa svima nama, nabrzinu si našvrljao nešto u ovu temu.

Čak i da je moja teorija kriva, postoje pretraživači tog istog fejsa i neta koji bi ti dali odgovor na pitanje, koji si u međuvremenu dobio i ovdje.