APP - razno

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 15:17:56

Majstor

Jel se zna šta je bilo sa Ambasadorom
Gbr 303 u otpisu je za rezanje ?
Samo mi sudite pošteno !

Paško

Ne znam točno što mu je, ali povučen je još prije korone.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

TinO1604

Mislim da je taj u Osijeku okončao, bila su u garaži 2 novija ambassadora iz 2007, jedan od njih je OS181MN a kako su panturistovi svi osim njega još u prometu možda je to bio 303

Doki21

#513
Jel neko zna možda koju je to sezonsku liniju APP-e imao ovo ljeto a da ide iz Vukovara  jer sam u par navrata vidio njihovog coacha na Vukovarskom kolodvoru i bila je APP-ova tabla a i bus i vidio sam par puta da kupe putnike.  Znam za Osijek-Poreč ali sad neznam jeli ona ide do Vukovara :)

Matej

Iz Osijeka ide za Pulu,a iz Vukovara do Poreča

ikar

Prometovala je ovu sezonu Vukovar-Poreč, četvrtkom i nedjeljom u 11:15. Povratak u 13:00 iz Poreča ponedjeljkom i petkom. U sezonama prije Korone prometovala je i češće. Osijek-Pule (preko Poreča) je druga linija, prometuje cijele godine svakodnevno i uobičajno voze katnice 273 i 274.

Doki21


mate

Citat: ikar  u Studeni 10, 2021, 15:15:50
Prometovala je ovu sezonu Vukovar-Poreč, četvrtkom i nedjeljom u 11:15. Povratak u 13:00 iz Poreča ponedjeljkom i petkom. U sezonama prije Korone prometovala je i češće. Osijek-Pule (preko Poreča) je druga linija, prometuje cijele godine svakodnevno i uobičajno voze katnice 273 i 274.

Upravo to, ove godine su vecinom Coachevi vozili (dok su bili u APPu) - 339 i 340, a mnogima je ta linija bila puno bolja pr. iz SB, jer se za manje od 5 h stigne do RI (ne ide se u ZG, napravi se pauza na Draganiću), iskreno da su je ostavili 2-3x tjedno bilo bi ljudi, jer prvi direktni bus iz SB za RI je u 15.10, a ekipi s poteza VU-VK-ŽU je to bila praktički jedina dnevna linija prema Kvarneru i Istri.

gorgoroth

365, ako kome treba

Matej

Citat: mate  u Studeni 10, 2021, 20:56:56
Upravo to, ove godine su vecinom Coachevi vozili (dok su bili u APPu) - 339 i 340, a mnogima je ta linija bila puno bolja pr. iz SB, jer se za manje od 5 h stigne do RI (ne ide se u ZG, napravi se pauza na Draganiću), iskreno da su je ostavili 2-3x tjedno bilo bi ljudi, jer prvi direktni bus iz SB za RI je u 15.10, a ekipi s poteza VU-VK-ŽU je to bila praktički jedina dnevna linija prema Kvarneru i Istri.

A Čazmatrans je preuzela od ATI-a liniju iz Vukovara do Pule?

Doki21

#520
Tako je preuzeli su tu liniju
Vukovar-Pula polazak iz Vukovara je u 21:30h a dolazak u Pulu u 6:35h
Pula-Vukovar polazak iz Pule u 21:30h a dolazak u Vukovar u 6:35h

lussin

Citat: mate  u Studeni 10, 2021, 20:56:56
Upravo to, ove godine su vecinom Coachevi vozili (dok su bili u APPu) - 339 i 340, a mnogima je ta linija bila puno bolja pr. iz SB, jer se za manje od 5 h stigne do RI (ne ide se u ZG, napravi se pauza na Draganiću), iskreno da su je ostavili 2-3x tjedno bilo bi ljudi, jer prvi direktni bus iz SB za RI je u 15.10, a ekipi s poteza VU-VK-ŽU je to bila praktički jedina dnevna linija prema Kvarneru i Istri.
Kolege slavonci sa faksa mi govore baš ovo što si naveo - prolazak kroz Zagreb ih najviše "umori". Kada bi Vukovar-Poreč išla recimo četvrtak tamo, idući dan nazad i tako kroz vikend, bila bi korisna i da se rastereti OS-PU kojom ide najveći broj ljudi

Scarface

Citat: lussinpicollo  u Studeni 10, 2021, 21:23:08
Kolege slavonci sa faksa mi govore baš ovo što si naveo - prolazak kroz Zagreb ih najviše "umori". Kada bi Vukovar-Poreč išla recimo četvrtak tamo, idući dan nazad i tako kroz vikend, bila bi korisna i da se rastereti OS-PU kojom ide najveći broj ljudi

Ne znam tko se sjeća, ali prije par godina je išla i linija Osijek-Rovinj. Stajanja u SB,NG i onda iduća postaja Rijeka. Znam dok je sestra studirala u RI da je često išla s njim. Sjećam se da je oko 14:20 išao iz NG za RI/IStru.

Matej

Mislim da je ta linija bila dok još nisu išli iz Osijeka skroz do Pule,nego samo do Rovinja.

ikar

Po vremenu iz NG to ispada u terminima oko te Vukovar-Porec. Ja se stvarno ne sjećam jer nisam toliko na "ti" sa APPom pa ne mogu potvrdit, ali u vremenima te linije Vu-Poreč je u Rijeci na kolodvoru znalo bit više autobusa...