Liburnija – fotografije, 2007. – 2022.

Autor markost, Studeni 30, 2007, 19:56:53

markost

Dugi Otok:


Zadar:

gaspa

Ovaj zadnji 407 je baš popularan. Evo ga i s druge strane



Snimljeno 27.05.2007. 16:15

Tomek

Na Ugljanu 9. mjesec 2005.





U Poreču 4. mjesec 2007.





5AR

Jučer ispred Senja na parkiralištu Dubrava i mehaničari koji ju liječe, vjerovatno uspješno jer je danas nema.


kico101

Par fotki iz proteklog tjedna:
U Pridrazi ( okretište Narančići ):

Na istom okretištu, svega par minuta kasnije nailazi i jedan linijski privatnik ( bez oznake ), ne znam koji:

Uz glavnu prometnicu Pridraga-Novigrad:

U Zadru:
Kod Kožina:

Ulica A. Starčevića:

Na raskrižju Jadranske i Benkovačke:


Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

mate

izlgeda da se TAM S brojem 873,koristi za prijevoz kosarkasa Zadra...evo njegove slike iz centra Broda...



tomobrad

Ovi displeji su koma  :(. Steta sto nisu kupili citare überfrontland, to su prekrasne mrcine  :)

NL 313

Displeji nisu baš nešto, ali sami vanjski i unutarnji izgled su odlični, dvoja vrata, klima, za ovako jedan morski grad odlični. A bili bi i za Zagreb.
Koja je razlika točno između tih überfrontlandera i ovog citara?
NL 313 i NG 313 su najbolji zagrebački busevi
Ali zadarski novi citari su također među najboljima kod nas

tomobrad

Meni osobno se takvi citari bas ne svidjaju, kao sto sam rekao puno bolji mi je überfrontland. Jedina razlika (koliko ja znam) je da njima displej nije izbocen prema van, e sad je si li skuzio, neznam jer ne znam to bolje objasniti.

tomobrad

Imam puno svojih slika, ali ne mogu ih postati. Vidi na stranici bus-bild.de - Schweiz - Städte - Zug.

Sve slike zglobnih citara koje vidis su citari überfrontland.

NL 313

Mislim da Zadru nisu potrebni zglobni autobusi, jer da jesu, već bi ih grad Zadar nastojao kupiti. Nema toliko putnika.Čini mi se da su sasvim dovoljni solo Citari. Ima puno mjesta gdje zglobni autobus ne bi mogao proći, a takvi zglobni autobusi vozili bi poluprazni što se ne isplati.
NL 313 i NG 313 su najbolji zagrebački busevi
Ali zadarski novi citari su također među najboljima kod nas

tomobrad

Pa postoji i solo citaro uberfrontland.

tamlover

...i bilo je lepo i navek TAM bu....