Punjenje linija (3)

Autor shef, Svibanj 19, 2013, 16:51:49

lussin

Dok je školska godina zna upasti svako toliko. Ja se ovu zimu vozio u 583

gorgoroth

Ok onda, pomislio kakava anomalija, ali fora mjesto za slikanje, inače kod Novog Lista idu dolje

Zmajhir

Znao je ove godine 597 vozit 2A

shef

Veća je anomalija zglob Conecto sam po sebi, osim ovoga zadnjih par dana, svi drugi su u samoizolaciji
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

amalok.95

#424
Veci gust mi je bio vidit isti taj 669 na 7A, neznam dali je bio probni dir ili je taj dan bio na liniji. Na 2A vidit harmoniku i nije nesto cudno vise.  Sta se tice tog 2A neki dan je Citaro bio

NP-549

Po potrebi uleti, ali rijetko  ;)

gorgoroth

Kada su utakmice na Rujevici najpotrebnije, nekako logički

tramvajac 92

Sad bi ovu lampu trebalo otpiliti  ;D pokvarila je sliku

Zmajhir

653 na 34, relativno rijedak gost

Zmajhir


shef

Jučer su na svim linijama bili solo uključujući i 32, a tako bi trebalo biti svakog vikenda negdje do proljeća
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

NP-549

Teško će to ići sa 32 jer je dosta slabiji vozni red nego ranije kad se koristilo po zimi. Tad je interval bio 35, a sad 60 min

kico101

S obzirom da za zglobne ima sve manje posla, pitam se cemu jos 7 novih, bez obzira ca Conecti idu u penziju.
Mozete me slobodno popljuvat, ali solo na 32 je teski promasaj. Gledam jucer, prekrasan dan, crorace u Opatiji, 664 puca po savovima. Steta ca 589 ne vozi, as bi njega sigurno stavili. Usput, i 680 nema posla.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

gorgoroth

Kada je škola, i faks u tijeku apolutna potreba

NP-549

Radnim danom izlazi van 35 zglobnih. Sad su to:

10   730-739
11   758-768
  8    817-824  (ugl lin 32)
11   702-712  prekidne
  6   667-672  prekidne i zadnja rezerva
--------
46

11 komada je u pričuvi.  Obzirom da ih je 11 pod jamstvom i da za svaku sitnicu idu u MAN,  a poznata je i pouzdanost plinskih Urbanwaya, obično se ispravnost vrti oko nule.  Tempiramo tako da bude 1 u rezervi a 2 uzmemo za servis ili nešto drugo radit.  Prvi conecti imaju sad 16,5  godina i stvarno ne vidim razloga zašto ih ne mijenjati ako ti već neko daje nove,  praktički badava