Poštovanje!

Autor Akisha, Svibanj 13, 2017, 12:27:43

Akisha

Pozdrav za sve kolega sa ovoga foruma. Moje ime je Amer Smajlović, porijeklom sam iz Bosne i Hercegovine.
Znam da ce sada biti mozda i cudno, no imam 15 godina i interesujem se za autobuse još od malena. U još ranom djetinstvu je sve to bilo kao i kod sve druge djece, ali sva druga djeca su godinama promjenili svoje zanimanje i odlucnost no kod mene je i ostalo isto.
Isto tako, odlucnost sam pokazao kroz razne razgovore sa vozačima (uvijek ali uvijek gdje god da se vozim, razgovaram sa vozačem, trazim savjete i itd).
Kao odlucnost, takodjer sam i naucio vecinu saobracajnih pravila do sada, malo o djelovima, uglavnom, zanima me sve što je vecinom vezano i za pojam autobusi.

Sada završavam 9 razred pa cu abd. upisati Vozača Motornih Vozila. Iskreno, ne bih mogao sebe pronaci u nekoj drugoj srednjoj skoli, prosto nezamislivo.

Pozz kolege!

lussin

Dobrodošao godišnjače  ;D hi

Сале#

Dobrodošao na forum,ugodan boravak  :)!

Akisha

Prodje dva mjeseca od kad sam se zadnji put javio ovde i na citavom forumu ali nema veze, vaznija stvar u tome je sto sam se ja vratio i sto imam sjajnih novosti sa sobom sto donosim.

Prva sjajna vijest jeste sto sam uspio da se upisem u Vozače Motornih Vozila, bio 3 po redu primljen sto je extra stvar. Cekao sam 1,5 godinu da dodjem na upis i sad kad znam da sam primljen, trebam samo sacekati 10 godina da prodje i ako bog da, da i ja sjednem za volan predivnog Neoplana!

Druga sjajna vijest je to sto sam bio napravio sopstvenu ekskurziju i uspio sam dobiti 31 putnika. Pravio sam jednodnevni izlet na Panonsko Jezero i bilo je ekstra, 13 maraka je karta bila od Doboja pa sam tu mozda i malo pogresio al nema veze, posto je i prva učim se. Iznajmio sam bio od Kantić Linea autobus, Neoplan Citylinera od 51+2 sjedista. Nisam toliko ni gledao prvi put na profit jer me interesuje i voznja i da budem kao organizator i te priče. Ako neko ima savjeta, slobodno nek kaze i prijedloga jos za jednodnevni izlet!

Ukoliko imate neke pridjeloge za posjetiti unutar Bosne i Hercegovine slobodno se javite ovde u predstavljanju ili u inboxu.

Akisha


Lion's Driver

Hehe...vrlo ozbiljan za svoje godine i neka...uzivaj u onome sto volis i svu srecu ti zelim  thumbs

podgora

Dobrodoša sretno u školovanju

Poslano sa mog VTR-L29 koristeći Tapatalk

Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.