Čazmatrans Vukovar – fotografije

Autor Tomek, Studeni 21, 2007, 01:01:04

mate

Cityliner na posebnoj voznji

sniff


mate

N1116 na posebnoj vožnji

mate


mate

Dvije slike koje sam dobio - N1216 kod Pelješkog mosta, te u Makarskoj

Doki21

#905
Inače stigle su još tri prinove Peugeot boxer,MB vito sa imotskim tablicama pa ako neko zna odakle je došao i još jedan feniksbus isti kao onaj sivi,trendliner je navodno otišao u Županju sad neznan jeli otišao kao pojačanje ili je prodan nekom privatniku jer tako mi je rekao prijatelj.Slikam ih prvom prilikom.

Paško

Pozdrav. Kad nema slika, stavi postove u temu Razno, a ako je nešto novost i nemaš fotku, zapiši tablice. :)
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Doki21

Pozdrav,uredu hvala na ispravci.

MAN464

Ako je Vito Crni (novi model) onda mu znam bivšeg vlasnika  :)
AD Maiorem Dei Gloriam!!

"Hrvatska je izvojevala svoju slobodu, svoju samostalnost, svoje pravo da sama odlučuje o svojoj sudbini." - Dr.Franjo Tuđman 23.11.1996.

Doki21

Jeste novi model ali nije crni eh sad možda su ga prefarbali što je  vrlo moguće ali prvom prilikom ga uslikam  :)

mate

Trendliner je prebačen u Županju (koja je isto pod sastavom ČZM Vukovar), vozi liniju prema Račinovcima

Doki21

#911
Jedna od novosti jutros na Vukovarskom kolodvoru, dakle kao što je rečeno MB Vito-IM-226- BD :)

NP-549


Doki21

Zato što nisam mogao postavit izbornu fotku jer je imala previše MB pa sam screeno jer nisam znao što radit a i nov sam u ovom pa još neznam baš sve stvari oko postavljanja slika uređivanja istih itd.  :)

NP-549

Ok onda daj ovako ali cropaj ovaj višak