ex Generalturist, Zagreb

Autor manoplan, Prosinac 04, 2007, 10:39:58

manoplan

Generalturist d.o.o.
Zagreb, I Pile 1
tel. 01/4805-555


Poslovni subjekt ugašen 2014.




erobuss

Koliko Generalturist ima Travego-a?  :-\

Jedan je kupio Molnar Kompas...

Tomek

Imao ih je dva ili tri, izgleda da polako rasprodaju svoj vozni park.

erobuss

Citat: Tomek  u Prosinac 05, 2007, 16:08:25
Imao ih je dva ili tri, izgleda da polako rasprodaju svoj vozni park.

Pitanje je koliko je isplativo jednoj agenciji njihovog profila imati vlastita vozila i to sve održavati. Možda kad se sve zbroji ispadne bolje zakupiti vozilo za određeno vrijeme, a o servisu nek se brine vlasnik.

Još uvijek imaju onog MAN-a i Tourisma?

Tomek

Imaju jos jedan ili dva Travega, Tourismo SHD, Lion´s Coach, BMC Probus(midi), jedan AV 120 i jedan O303. Naravno, moguce da su ineki od ovih nabrojanih prodani.

markost

mislim da je jedan prodan i Clissi iz Splita.Jedan je istih boja u Splitu u vlasništvu Clisse.

markost

Tourismo SHD prodan firmi Tin tours iz Srinjina kraj Splita:

Tomek

Ovaj prizor više nećemo moći vidjeti, naime Generalturist je rasprodao svoj vozni park





Ta agencija oduvijek je bila poznata po luksuznim autobusima,no vrijeme nosi svoje i očito su odlučili da im se ne isplati imati više autobuse nego da ih je jeftinije iznajmljivati.
Na njihovom parkiralištu sada stoje kamioni neke privatne tvrtke.

5AR

Danas jedan njihov (vjerovatno bivši jer bočno ne piše ništa samo na prednjoj strani) AV 120  ZG-840-OM kod Matulja ostao u kvaru.



zlikowszky

Pa zar su baš sve prodali???
Uh, nisam dosad čitao ovaj topic i sad sam debelo iznenađen...
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

Boki651

Šteta, njihovi busevi su bili prva liga, s njima sam išao na maturalno u Grčku

zlikowszky

#11
Citat: manoplan  u Prosinac 09, 2007, 10:20:49
Probus



Ovog probusa je na Generalturistovoj akcijskoj rasprodaju kupio neko iz Zagorja. često ga viđam u Zaboku S KR tablicama. Sve je ostalo na njemu isto, samo fali natpis.
Ovo je već treći bus kojemu je natpis skinut na istu foru, pa mi se čini da je Generalturist sam skinuo natpise prije prodaje..
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

zlikowszky

Samo da kratko dodam kako je ovaj probus kupio Darko Tours iz Desinića. Uspio sam to odgonetnuti neki dan.
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

tovar

Informacije radi. Jedan AV120 je završio u Dubrovniku, ne znam točno kod koga. Jedan je završio kod firme Stari Velim i vozi šklolske linije za Šibenik trenutno.

Aleks_Beograd

Steta za ovako veliku firmu....