Samoborček - Autoturist - Lokalne linije

Autor gaspa, Prosinac 03, 2007, 12:05:08

tamlover

Gaspa a kaj misliš kak znam da je Gabrovica u HR?
Pa po birtiji, se razme  ;D
Nemoj misliti da sam te zlonamjerno ispravil, ali ispravil sam te s razlogom. Jel tak? Za potok znam, al kaj se ceste tiče i onih administrativnih problema o kojima si govoril njih jednostavno nema i ne bi ih bilo čak i da onuda ide neka linija. Kaj se tiče mjerila karte, koje i nije nešto presitno, ne bi se smjelo dogoditi da slovensko mjesto bude označeno unutar granica RH ili obrnuto. Na jednoj od prethodnih karata vidi se što je moguće - u nedostatku prostora upisati naziv mjesta (Gabrovice) unutar granica susjedne države.
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

gaspa

Ma, ne zamjeram ja niš na ispravku, dapače, samo me je inspirirao da stvar bolje proučim. Evo što kaže jedan službeni atlas:



Tu je birtija (koja nedvojbeno pripada Stojdragi) ucrtana s lijeve strane potoka (jel' stvarno tamo stoji?). No bitno je da smo mi utvrdili gdje je Kršlin, a u birtiji si možemo popiti čašu bilo portugisca, bilo cvičeka, a najbolje obje  :)

Ivan

#17
Nadam se da je ovo prava tema (pošto su na forumu Autoturist linije linkane ovdje), iako se vozni red za ovu liniju može naći samo na Autoturistovim stranicama. Nisam cca 3 godine bio u Samoboru pa nisam vidio uživo kako izgleda ni novi kolodvor :-[, uglavnom, zna li netko kakva je ovo linija, kuda točno ide, kakvi ju autobusi voze, koliko košta karta???
http://www.autoturist.com.hr/vozni_red_jesen/v_r_j_centar.html

tramvajac 92

Gradska kružna linija očito, kad su polasci samo iz centra, al mi izgleda kao da dolazi autobus sa neke druge linije, pr. iz Zagreba, vozi kroz centar i na AK.

hochdecker

#19
Citat: Ivan  u Prosinac 22, 2013, 14:00:59
Nadam se da je ovo prava tema (pošto su na forumu Autoturist linije linkane ovdje), iako se vozni red za ovu liniju može naći samo na Autoturistovim stranicama. Nisam cca 3 godine bio u Samoboru pa nisam vidio uživo kako izgleda ni novi kolodvor :-[, uglavnom, zna li netko kakva je ovo linija, kuda točno ide, kakvi ju autobusi voze, koliko košta karta???
http://www.autoturist.com.hr/vozni_red_jesen/v_r_j_centar.html

Ovo su otprilike prikazana prolazna vremena autobusa koji prolaze centrom grada (Pošta) na relacijama iz Bregana / Grdanjci, Rude / Braslovje, Smerovišće, Slani Dol i slično. Nije ovo zasebna linija. Ak Zagreb i druga odredišta ne prolaze Centrom grada, osim nekih lokalaca koji idu u centar zbog školaraca ( tipa linija za Medsave).

Cijena je 6 kn. Jedna zona.

Tomomo

Pozdrav,
molio bih ima li netko od aktivnih na forumu insiderske informacije što se događa s troosovinskim Setrama zadnjih tjedan dana, vidim da konstantno jedna fali u prometu na linijama za AK Zagreb. Ako je pokvarena još mogu shvatiti, ali onda kad vidim kako se djeca ili penzići voze u njoj u charteru (danas npr.), dok se svakodnedvni putnici voze kao sardine u premalom običnom autobusu (primjer jutros u 7.05 za ZG, i 16.10 iz ZG). Stvarno mi dođe da malo javim medijima ili ih prijavim Ministarstvu koje im je dalo koncesiju za tu međugradsku liniju, OK kad je ovo iznimka, ali kad postaje svakodnevno pravilo, onda je previše...

tramvajac 92

Medijma možeš, al ministarstvo tu niš nemre kolko ja znam, oni imaju koncesiju za tu liniju sa svim busevima kaj imaju, uključujući i Setre 3os..

Tomomo

Mislim da bi Ministarstvo barem formalno moglo nešto, postoje i neki uvjeti u koncesijskom ugovoru, vjerojatno i vozni red + kapaciteti autobusa po njima, odnosno neprevoženje ljudi kao sardina, a voženje chartera s busevima koji su navedeni u koncesijskom ugovoru (nije bitna baš 3-os setra, bitan je kapacitet autobusa!). Da mi se dokopati tih koncesijskih ugovora, provjerit ću baš, ako ništa drugo zakon o pristupu informacija bi trebao pomoći, sumnjam da će ga Samoborček sam dati samo tako. Jer koncesija je pružanje javnih usluga od strane privatnika, prema tome mora biti neka kontrola javnih vlasti nad time, a ne da je čovjek u milosti braće Grgurić

NP-549

Nema ti toga u dozvolama.  Piše samo vrijeme polazno vrijeme te prolazna stajališta i vremena prolaska istih.  Kapaciteti nisu nigdje definirani.   Nije bitno ni kakvim autobusima voziš (godine starosti) ako se radi o redovnoj liniji.   Doduše nije mi jasno da li se Samoborček financira samo iz prodanih karata, ili Grad Samobor plaća subvencije po kilometru

Ivan

Kasno se javljam malo, ali dozvola je valjda jedno, ugovor o koncesiji drugo, zar ne? Grad koji daje koncesiju za liniju bi trebao moći zahtijevati dodatne detalje o vozilu ili minimalnom udjelu vozila ako želi, npr. starost do određene dobi, niskopodni bus (ili međugradski uostalom), kapacitet itd., i reperkusije ako se koncesionar ne drži ugovora.

Domix

Jel ima ikakvih šansi da Samoborček prilagodi vozni red, jer se redovito događaju nebulozna dolasci iz Zagreba par minuta nakon što su krenuli autobusi na linijama za Breganu, Gradnu, Rude?... Ljudi gube i po sat vremena na dan jer je vozni red neuštiman...  a ne radi se tu o bogznakakvim popravcima, nego pomicanje polazaka po pet minuta, a osobito bi lagano bilo za izvesti u večernjim linijama kada se i gubi najviše vremena na lošoj usklađenosti...

I ima li ikakve šanse da napokon uvedu neke nove linije navečer jer je apsurdno

Recimo netko tko putuje linijom iz Bregane i ide u Zagreb, često mora kretati iz Bregane 30 ili 40 min prije polaska zagrebačke linije, a postoji polazak 15 min prije s kojim se do preseljenja na novi kolodvor sasvim normalno stizalo... Znači može se izgubiti i po sat vremena na dan zbog neusklađenosti rasporeda, a ne nedostatka linija, što je apsurd.

hochdecker

A to da autobusi kasne iz Bregane jer voze obilazno zbog radova si zaboravio spomenuti?

btw. Samoborček ne uštimava vozni red.

Domix

#27
Ne govorim o ovom periodu otkad traju radovi u Jelačićevoj, nego o zadnjih, koliko je već prošlo od seljenja na novi kolodvor, tri godine...
Ako znate, možete li molim reći, tko točno zapravo određuje vozni red...radi li to grad, ili je to dogovoreno u koncesijskom ugovoru, pa se ne može mijenjati za trajanja koncesije...

Tomomo

Formalno za sve lokalne linije oko Samobora nadležan je (daje koncesiju) Grad Samobor, za linije za Zagreb Ministarstvo prometa (jer se to smatra međugradskom ili čak međužupanijskom). No to sve nije toliko problem za vozne redove, koliko očito pozicija braće G.. (ne znam im točno prezime, jedan je vlasnik Autoturista, drugi Samoborčeka) da rade što ih je volja, a vjerojatno i Grad i Ministarstvo to baš briga (vjerojatno je i koncesijski tako šeprtljavo napravljen).
O nelogičnostima u voznom redu moglo bi se napisati nekoliko stranica (samo za liniju AK Samobor - AK Zagreb), kojom se vozim. Prije godinu dana sam tako uredno napisao dopis na Grad Samobor s prijedlogom promjene jedne nelogičnosti u voznom redu (ljeti ujutro u špici ima samo tri brze linije za AK Zagreb, zadnja u 7.10 (sad ako radiš od 8.30 ili 9 moraš se voziti preko remize ili svetonedeljskih sela i gubiti 15+ minuta više), proslijedili oni to u Samoborček, nakon 30 dana dobio sam odgovor u stilu "tko te j...., nama se ne da mijenjati vozni red"...

Domix

 >hammer< točno to, ne da se njima mijenjati vozni red.... ovakav će valjda biti do sudnjega dana