Lasta, Beograd – fotografije

Autor negas, Prosinac 06, 2007, 15:13:33

mate

Što se tiče fotki, 2021. godinu sam zaključio s ovom Temsom #8502 ulovljenom na Beograd - Poreč

Marko NS

7032 na liniji Novi Sad-Krcedin.
Isuzu Turquoise.

Marko NS

Danas 9185 na liniji Beograd-Dortmund, svaka cast na odrzavanju ovog vozila :)

Doki21

#783
Katastrofa danas na Osijek-Novi sad,danas su otišli puni do zadnjeg mjesta za NS

Promatrač

Citat: Doki21  u Siječanj 09, 2022, 19:26:11
Katastrofa danas na Osijek-Novi sad,danas su otišli puni do zadnjeg mjesta za NS

Gledao sam ga u prolasku već par puta kad dolazi ili odlazi sa kolodvor i čudi me kako se uopće usude ići sa tim busom na put od 230 km svaki dan, em što škripi na sve strane, em što radi ko da ima dvotaktni motor 😁

Doki21

Eh kad se sjetim kad su vozili Starlineri od PNT ili Citylineri od ČZM VU  ili axiali od laste mada ni future nisu toliko loše, još onaj crni axial u VIP opremi s kožnim sjedalima a ovo em je autobus sam po sebi govno em je još u katastrofalnom stanju,vrata možeš rukom otvoriti barem po onom što sam vidio em kad ispušta zrak toliko nešto pukne znači katastrofa ali valjda su takva vremena došla,sva sreća pa nemoram putovat s ovakvim busom ;D

Doki21

Iznenađenje danas na Osijek-Beograd

mate

Nije iznenađenje, ali ajd dobro...Veće bi iznenađenje bilo kad bi na BG-OS poslali dekera, il kad bi s NS-OS maknuli SORčinu ;D

Doki21

Iskreno nisam dugo ni vidio lastin bus na OS-BG,istina kolega nije neko iznenađenje ali opet naspram onoga što je vozilo (obično axiali) ipak je (možda više promjena)  ;D ali dobro ,dekera sam siguran nećemo nikad vidjet,a SOR je postao zaštitni znak linije OS-NS ;D

mate

Samo se treba nekad malo i interesirati kada određeni bus ide, a trenutno je to pon, pet i ned u 6.30 iz BG/ u 13.00 iz OS...

Marko NS

9257 dok odmara u Kisovitom Novom Sadu :)
VDL Synegry.


Doki21


Doki21


Doki21

Iznenađenje danas na OS-BG

gorgoroth

8302 na Čavlima, očito je došlo do kakvog kvara