Šegon trans, Tinjan [PU]

Autor shef, Svibanj 10, 2009, 11:44:31

shef

Šegon Trans, prijevoznički obrt vl. Nevio Šegon
Tinjan, Milinki 112.


Danas uhvaćen njihov Lion's Coach, trebao bi biti poprilično nov budući da ima oznaku D20 Common Rail na poklopcu motora, ali ne i novu restyling masku.



Imaju (ili su imali) i Noge Touring Star na MAN podvozju čija je slika u Tomekovoj reportaži iz Istre iz ljeta 2007.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

IKAS

E moj shefe. Ne znači ako ima oznaku D20 da je novi autobus,pa ni common rail. To se može i zalipit na stariji bus,a i man-ovi iste linije,aproizvedeni i do 2 godine unazad imaju te oznake.

shef

Citat: IKAS  u Svibanj 10, 2009, 13:39:00
E moj shefe. Ne znači ako ima oznaku D20 da je novi autobus,pa ni common rail. To se može i zalipit na stariji bus,a i man-ovi iste linije,aproizvedeni i do 2 godine unazad imaju te oznake.

Za mene je vozilo staro dvije godine poprilično novo, kao što sam i napisao, a sumnjam da netko baš ima sklonosti lijepiti na autobuse bez veze takve oznake, pa nije to seljo-tuning tipa V12 na Yugu.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

5AR

Ako ima tablicu PU-305-MC onda je to ex Pivac proizveden 2007.

shef

Citat: 5AR  u Svibanj 10, 2009, 14:42:38
Ako ima tablicu PU-305-MC onda je to ex Pivac proizveden 2007.
Upravo taj - hvala LG-u na ovako lošoj kameri što se ne vidi tablica.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Tomek

Danas u Zagrebu viđen njihov midi Otoyol.

IKAS

Citat: shef  u Svibanj 10, 2009, 14:14:15
Citat: IKAS  u Svibanj 10, 2009, 13:39:00
E moj shefe. Ne znači ako ima oznaku D20 da je novi autobus,pa ni common rail. To se može i zalipit na stariji bus,a i man-ovi iste linije,aproizvedeni i do 2 godine unazad imaju te oznake.

Za mene je vozilo staro dvije godine poprilično novo, kao što sam i napisao, a sumnjam da netko baš ima sklonosti lijepiti na autobuse bez veze takve oznake, pa nije to seljo-tuning tipa V12 na Yugu.

JA NE ZNAN DI TI ŽIVIŠ. AL OVO JE BALKAN.

erobuss

IKAS, ako nemaš nikakav dokaz da je to netko naknadno nalijepio na ovaj autobus i lupaš bezveze, rasprava je završena!

tamlover

Čini mi se da sam jučer na Mladosti vidio njihov midi koji je sav oslikan u Tinjanske motive, a prednjači pršut  ;D
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

Tomek


shef

Dobio neke dodatne boje:


Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Berlingo

Jako je tesko slikati po noci.

shef

Jutros viđen njihov Otoyol Eurobus.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

Berlingo

Evo jednog sta sam vidio u petak u Pazinu. Sa boka je bio njihov logo i nadam se da spada tu. A vidi se i bivsi vlasnik.