Mabić Travel, Mokošica [DU]

Autor travego 580, Srpanj 20, 2009, 22:12:10

miky

Da se ne zaboravi....................Conecto: Čovjek vrijedi više od 5000 eura GAZDA SRAMI SE!
Jesi kad čuo za pojam LJUDSKI KAPITAL? Bus još uvijek ne ide sam!
Jer, ako nemaš prave ljude nemaš NIŠTA! Ali za tako nešto treba biti ČOVJEK!

miky

Da se ne zaboravi....................Conecto: Čovjek vrijedi više od 5000 eura GAZDA SRAMI SE!
Jesi kad čuo za pojam LJUDSKI KAPITAL? Bus još uvijek ne ide sam!
Jer, ako nemaš prave ljude nemaš NIŠTA! Ali za tako nešto treba biti ČOVJEK!

Pravde nema, ali ima BOGA

1. Nedugo nakon nemilog događaja kad je nesretni vozač ostavljen u zatvoru u CG, a autobus doveden u HR da nastavi raditi, gazdi (onome na papiru) se pokvarila S 215 HD nešto sa getribom........trošak ne mali....

2. Jučer, mladi "gazda" nije mogao zatvoriti vozačevo staklo na Eurolineru, pa ga je pošao zatvoriti """"čekićem""""" i što mislite što se onda dogodilo? Pogodite sami, šteta postoji, kolika je ne znam...

Nemojte misliti da se naslađujem, samo kad ja napravim nešto onako gnjusno slobodno neka meni bude šteta 3 puta veća...

đivo


Tomek

#18
Ova Setra S315HDH je najnovija u Hrvatskoj i predzadnja ikad proizvedena

A evo i Neoplan Euroliner N316SHD

miky

Opet pišete o ovome prijevozniku iako smo se dogovorili da ćemo ga IGNORIRATI...

Kočijaš

Citat: miky  u Svibanj 02, 2011, 22:20:15
Opet pišete o ovome prijevozniku iako smo se dogovorili da ćemo ga IGNORIRATI...
A i vozači bi trebali otići od njega i ostaviti ga nek sam vozi >rigoleto<
travego  :-)

nidi

Ova Setra S315HDH je najnovija u Hrvatskoj i predzadnja ikad proizvedena... Tomek nažalost nisi u pravu, novija je u Obuljen travel, 2002.god. identična je ovoj ali u papirima je 2002.god.  ;)
*****  V     O      L       V       O   *****

Tomek

Ja ti imam podatke po broju proizvodnje, a kad je koja registrirana to je druga priča.

Paško

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

kampanjac


miky

Citat: kampanjac  u Lipanj 30, 2011, 22:31:39
jel to gazda za volanom..?

Ne, to je novi vozač koji je nakon 5 dana od kad je počeo voziti pitao vozače po Dubrovniku zašto nitko ne voli njegovoga gazdu...!!!!!!!!Baš se pitam zašto ga ljudi ne vole...

Paško

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

tomekk

Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

miky

Tata vozi, a sin je suvozač. Oni su ostavili vozača u zatvorima Crne Gore.

dual 416

stiže prinova navodno travego  ;)