Duga Tours, Međugorje

Autor kriticar, Veljača 07, 2008, 17:24:28


mate

Danas u Bleiburgu...

Setra...



MB uhvacen s leđa...slikano iz Setre (gbr.135-app), koja je stajala iza njega...


erobuss

Tourismo O350 SHD. Proizveden 99. Još mu nedostaje 60-ak tisuća do prvog milijuna









Ova 315-ka nije u vlasništvu Duge Toursa, samo je prijavljena na njihovu tvrtku.




mb0404

Jel ovaj Tursmo radjen odzada il je ovakav fabricki  ???

erobuss

Citat: mb0404  u Svibanj 18, 2009, 22:46:27
Jel ovaj Tursmo radjen odzada il je ovakav fabricki  ???

Proizveden je u vrijeme prvog facelifta. Baš sam gledao na prednjem dijelu je li imao stare retrovizore, utvrdio sam da nije, pa prema tome mislim da je tvornički dobio i staržnja svjetla  ;)

CroHerc

Zadnja svijetla su naknadno stavljana  znam limara koji ih je ugrađivao .  Puno bolje izgleda ovako .  ;)

elvis

danas na Bradini ovaj N116

trucker

#22





erobuss

Prinova kod Duge, stigla 315 HDH  8-8

elvis

Prije par dana jedan divlji prevoznik iz Konjica kupio je 2 MB kombija koji imaju iste šare kao MB 0350 RHD na slici iznad,ero znas li jesu li kombiji kupljeni direktno od Duge,ili ih je Duga nekad prije nekom prodala,pa taj neko sad ovom liku u Konjic ???

elvis

Nisu Sprinteri u pitanju nego starija verzija,kao np. 0208 D

Koliko oni sad imaju ukupno autobusa,i sta sve imaju,sta mislis da pokusamo sastaviti vozni park i ubaciti u prvi post teme ???

erobuss

Citat: elvis  u Kolovoz 31, 2010, 11:31:37
Nisu Sprinteri u pitanju nego starija verzija,kao np. 0208 D

Koliko oni sad imaju ukupno autobusa,i sta sve imaju,sta mislis da pokusamo sastaviti vozni park i ubaciti u prvi post teme ???

Mislim da je vlasnik ti busića bio jedan od njihovih vozača, vozio je školsku djecu po zapadnom dijelu općine Čitluk u OŠ Čerin. Znam za jedan takav, možda ih je bilo više.  ;)
Vozni park se može sastaviti od ovoga što imamo na forumu, a ja ću pokušat uloviti još te dvije prinove i Sprintere...

erobuss

#29
Evo točnih informacija: Duga je kupila dvije 315 HDH, ovu koju već imamo na forumu i jednu koju tek treba uloviti.  8)
Druga stvar je da je S315 HD koja je imala različitu e-mail adresu i palmu na zadnjem staklu izgubila natpise DUGA TOURS, jer je gazda tog busa osnovao vlastitu firmu u kojoj još ima i MB Sprintera. Taj bus je dobio zeleno-narandžaste linije sa strana...