Irmãos Mota

Autor erobuss, Veljača 21, 2008, 00:41:17

Tlimfocit

#30
Evo nekoliko slika skinutih sa www.lanzibus.ch novog busa Irmaos Mota model Sintra SHD visine 3.75-3.85 i duljine 12-15 m koji će se uskoro naći u voznom parku jednog od naših prijevoznika:
sa novom prednjom maskom:

sa starijom prednjom maskom:



prednji i stražnji kraj su malo redizajnirani da ne strše ovoliko ali u biti ovdje je više manje to to....


*veliko hvala kolegi erobussu na pronadjenim slikama

erobuss

Mogli bi se u Irmaosu malo potruditi oko materijala koje koriste pri izradi buseva. Bočnu oplatu ispod prozora na zadnjem dijelu Globtourove katnice ZG tablica (novija) uhvatila je hrđa i to dobro. To je nov bus, star svega 3 godine, tako da se ovakve stvari ne smiju događati, budući da im je netko za 4 busa iskeširao poooopriličnu svotu €urića!!!

Preporučujem Aluminij iz Mostara  ;D

busfan

Citat: erobuss  u Kolovoz 29, 2010, 09:26:35
Mogli bi se u Irmaosu malo potruditi oko materijala koje koriste pri izradi buseva. Bočnu oplatu ispod prozora na zadnjem dijelu Globtourove katnice ZG tablica (novija) uhvatila je hrđa i to dobro. To je nov bus, star svega 3 godine, tako da se ovakve stvari ne smiju događati, budući da im je netko za 4 busa iskeširao poooopriličnu svotu €urića!!!

Preporučujem Aluminij iz Mostara  ;D

Isti problem ima i cini mi se Barbadosbus iz Srbije sa spratnom Motom

maky

Nebi im škodilo ni da zaposle nekog tko ima smisla za dizajn autobusa...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

VanhoolTX

Dizanje teme :D Ovo bi trebali biti Atomic 7 (na MAN sasiji ) i Atomic 8 (Volvo sasija)





Lion's Driver

ne znam oće li me tko popljuvat ali ja ružnijeg autobusa osim MAN Noge nisam vidio... buljo

VanhoolTX

Citat: maky  u Kolovoz 29, 2010, 10:55:20
Nebi im škodilo ni da zaposle nekog tko ima smisla za dizajn autobusa...
Nece ,ovo i dalje vrijedi nakon 9 godina.7ica inekako moze proci,ali 8ica je gadna pravo.

tomo


EUROBUSZG


Dreamwalker

#39
Danas sam vidio jednu Irmaos Motu Atomic 7 staru koju godinu - oplata na svim rubovima (donji rub i spojevi) trula. Znam da je vjerojatno prešla puno kilometara, ali opet se radi o novijem busu pa nije lijepo za vidjet :)
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

IgorKlasik

#40
Kje si jo pa točno videl?

A pri nas ni nikjer zastopnika?

Nekaj posnetkov :