Darko Tours - razno

Autor Eurobus av120, Prosinac 07, 2007, 00:18:44

Ivanek


Neo

I mani su ukrali radio cd iz busa pred hotelom u Sarajevu...Sreca nisu mi razbili staklo nego ga otkljucali...
je zakon

manoplan

Citat: Tomek  u Srpanj 12, 2008, 11:28:03
Nitko nije napisao, ali koliko mi se čini kupili su jednog bijelog AV120 koji nema još logo na boku..

Potvrđujem.Danas sam ga vidio u Španskom...Registracija KR-503-FK. :D

stipe15

Zna li se od koga su ga kupili?

zlikowszky

Koliko sa pričalo u podforumu o nepoznatim vlasnicima, ovaj je izgleda bio AP VŽ.
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

Tomek

Ne, nego se mislilo da je ovaj AP VŽov, ali to je bilo pogrešno.

Tomek

Danas viđena njihova S315GTHD potpuno osakačena, naime postala je žuta sprijeda i straga  :'(

brzi

Citat: Tomek  u Kolovoz 04, 2008, 21:25:32
Danas viđena njihova S315GTHD potpuno osakačena, naime postala je žuta sprijeda i straga  :'(

Nešto tipa kao za prijevoz učenika  ???

Eurobus av120

gledam i uživam, svaka čast tomek !

i što se tiče retrovizora, av120 od DOMI prijevoza ima novije retrovizore koji mu odlično stoje, takve bi trebali svima ugrađivati...

Tomek

Danas viđena njihova S315GTHD bez žutog naprijed i straga.. Izgleda da je Presečki na neki trik od svih u Zagorju pobrao licencu za vožnju djece.. I Meštroviću i Darku se ne piše lijepo ove zime..

zlikowszky

Citat: Tomek  u Rujan 12, 2008, 21:44:28
.. Izgleda da je Presečki na neki trik od svih u Zagorju pobrao licencu za vožnju djece.. I Meštroviću i Darku se ne piše lijepo ove zime..

malo ći offtopičariti,a li da se nadovežem. Prema mojim saznanjima, svi su prijevoznici tražili povećanje troškova prijevoza od svih škola, jer, realno, troškovi su im doista i veći. kako škole nemaju svojih novaca da takva povećanja progutaju, obratile su se vlasnicima, lokalnoj samoupravi, dakle Županiji. Županija je pak zaključila da je vrijeme za novi natječaj, pa je on i raspisan. Naravna stvar da je Presečki išao s najnižom cijenom koju si mali prijevoznici ne mogu ni na papiru priuštiti, i dobio je posao. Sad nastupa Meštrović koji se žali, tvrdeći da se štiti lokalni monopolist i stvar je vraćena na početak, a natječaj poništen. No djecu ipak netko mora voziti, nastava ne pita za žalbe. Tako trenutno presečki vozi na narudžbu dok se ne razriješi zavrzlama oko natječaja.
Eto toliko ja znam.
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

tomo

Darkec je danas bio u Osijeku.... (isprike unaprijed ak je to bio Darojković što mi je više bilo vjerojatno ali nisam našao nigdje njegov AV 120 sa shemom koju sam danas videl).... glavnom bio je prijevoznik sa Da... stao je u 50-100m od raskrižja i stajao i "punio i/ili praznio bus"....ne moram napominjati da je 50m iza bilo autobusno stajalište...... uglavnom AV 120 je bio bijeli s nekim natpisom na Da xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

neoplan fahrer

Citat: zlikowszky  u Rujan 13, 2008, 17:06:25
Citat: Tomek  u Rujan 12, 2008, 21:44:28
.. Izgleda da je Presečki na neki trik od svih u Zagorju pobrao licencu za vožnju djece.. I Meštroviću i Darku se ne piše lijepo ove zime..

malo ći offtopičariti,a li da se nadovežem. Prema mojim saznanjima, svi su prijevoznici tražili povećanje troškova prijevoza od svih škola, jer, realno, troškovi su im doista i veći. kako škole nemaju svojih novaca da takva povećanja progutaju, obratile su se vlasnicima, lokalnoj samoupravi, dakle Županiji. Županija je pak zaključila da je vrijeme za novi natječaj, pa je on i raspisan. Naravna stvar da je Presečki išao s najnižom cijenom koju si mali prijevoznici ne mogu ni na papiru priuštiti, i dobio je posao. Sad nastupa Meštrović koji se žali, tvrdeći da se štiti lokalni monopolist i stvar je vraćena na početak, a natječaj poništen. No djecu ipak netko mora voziti, nastava ne pita za žalbe. Tako trenutno presečki vozi na narudžbu dok se ne razriješi zavrzlama oko natječaja.
Eto toliko ja znam.

Unaprijed se ispricavam sta se vracam na stare teme, i sto ujedno idem u off-topic, ali trebalo bi mi malo vise informacija opcenito o tom natjecaju, i o svim natjecajima u kojima je sudjelovao presecki, ako neko bilo sto zna, neka mi se javi na PP, da tu neidemo i dalje u OT, bio bih mu jako zahvalan.

Pozdrav, hvala svima.
>>MI SMO VOZAČI SVUDA U SVIJETU GDJE GOD DOĐEMO - ONI SU ŠEFOVI SAMO U FIRMI<<

Sonja

Darko toursov MAN u Zaboku reg.oznake KR 511-FZ

Tlimfocit

danas u Sveučilišnom kampusu u Splitu MAN doveo putnike i onda neko vrijeme bio parkiran na autobusnom ugibalištu u ulici Matice hrvatske.....