Croatia Bus Zagreb - rasprava, linije, razno

Autor shef, Siječanj 27, 2014, 09:12:34

NP-549


Matej

Citat: mate  u Srpanj 19, 2020, 08:32:59
Nova linija (C/P s njihove stranice):

Županja (14:15) - Sl. Brod (15:05) - Zagreb (17:30) - Graz (21:10) -München (02:00) - Augsburg (03:00) - Ulm (04:00)- Stuttgart (05:30) - Pforzheim (06:15) - Karlsruhe (06.45) - Mannheim (07:30) - Frankfurt (08:45) - Köln (11:30) - Aachen (13:15) - Liege (14:15) - Bruxelles (15:30) - Antwerpen (16:15) - Rotterdam (17:30) - Den Haag (18:00) - Amsterdam (19:00).

Inače još tu treba biti i Maribor, ali su njega izbacili zbog COVID-19 uvjeta prijevoza u Sloveniji, te kroz Sloveniju voze samo tranzit i onda nije potrebno pridržavati se mjere popunjenosti 50 % max.

Čini mi se da bi tu moglo biti malo više presjedanja

tramvajac 92

Poznavajući njih, da. Imaju vjerojatno "veze" u Županji, Brodu i Zagrebu na druge linije.

ist


MAN464

Sinoć jedna Mota bijela sa strane naljepnica in cooperation with Flixbus u 23.50 (možda nešto ranije) iz Im put Zg krenula, nisam vidio da li je u pitanju linija ili nešto drugo ima li netko drugi više informacija?

Hvala si svako dobro.  hi
AD Maiorem Dei Gloriam!!

"Hrvatska je izvojevala svoju slobodu, svoju samostalnost, svoje pravo da sama odlučuje o svojoj sudbini." - Dr.Franjo Tuđman 23.11.1996.

MAN464

Eh sad neznam jeli to njihovo ili je od Deni busa (koji radi nevezano za njih kao samostalna firma) - đake voze
euroliner niski 3 osovine ex TDI tours
2 mastera ( jedan što su ga imali (deni bijeli) i jedan stariji model- generacija prije)
1 connecto ex Zagreb gradnja
jeli ima još nešto neznam, isto tako neznam jesu li ovi gore njihovi ili su na deni bus registrirani.  :)
AD Maiorem Dei Gloriam!!

"Hrvatska je izvojevala svoju slobodu, svoju samostalnost, svoje pravo da sama odlučuje o svojoj sudbini." - Dr.Franjo Tuđman 23.11.1996.

Paško

Jel sigurno Deni bus radi? Jer kad sam tamo snimio autobuse u prolazu prije dvije godine, svi su imali naljepnicu Croatia Busa iako su imali IM tablice. Kakav je to točno deal (najam ili nešto slično), ne znam. Naravno, fotografije tih autobusa su dobrodošle.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

MAN464

Deni bus radi od 2016. kadaa su osnovali vlasttitu firmu opet  :) Kakav je deal nemam pojma, znam da im je ostao onaj master IM-556-AK, koji su im ostali busevi ne znam, ali mislim da su ovi gore navedeni njihovi (nisam gledao naljepnice na njima) , Croatia bus vozi neke škole u IM, ali sa kojim vozilima neznam, mislim vjerojatno neki stariji siderali kad saznam više info javim. :)

Ako Bog Dragi Da mogli bi imati uskoro imati jednu novu temu za novu prijevozničku firmu iz IM  :)
AD Maiorem Dei Gloriam!!

"Hrvatska je izvojevala svoju slobodu, svoju samostalnost, svoje pravo da sama odlučuje o svojoj sudbini." - Dr.Franjo Tuđman 23.11.1996.


ChRiStIaN

#744
Koga više iznenađuje bilo što vezano uz Croatia Bus?
@ Autobusi Hrvatska @

max_11

Dok se ne počnu gubiti licencije za rad, kada firma izgubi dobar ugled, to će se i dalje događati. Žalosno!

MAN464

Man ex Dalekovod IM-505-BE
Neoplan euroliner 3 osovine niski ex TDI tours
još 2 mastera čini mi se
Su od Deni bus ne od Croatie :) (ima već par godina deni je samostalna firma)
AD Maiorem Dei Gloriam!!

"Hrvatska je izvojevala svoju slobodu, svoju samostalnost, svoje pravo da sama odlučuje o svojoj sudbini." - Dr.Franjo Tuđman 23.11.1996.

Paško

Jel kod njih i drugi MAN ex Dalekovod? I koja im je onda situacija, autobusi voze u najmu za CB? Na busevima su samo CB naljepnice, bar su bile prije dvije godine.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

MAN464

Man ima natpise ljevo,desno i naprijed, Euroliner također ima Deni bus sad što točno imaju se raspitam ali bi ih trebalo odvojiti :) sad nezz jeli voze linije ili osnovne škole pa vidjeti tko je dobio :)
Raspitam se :)
AD Maiorem Dei Gloriam!!

"Hrvatska je izvojevala svoju slobodu, svoju samostalnost, svoje pravo da sama odlučuje o svojoj sudbini." - Dr.Franjo Tuđman 23.11.1996.

MAN464

ZG-1064-GN shema onih njemaca, zelena.

Adio Croatia bus  byeg byeg
AD Maiorem Dei Gloriam!!

"Hrvatska je izvojevala svoju slobodu, svoju samostalnost, svoje pravo da sama odlučuje o svojoj sudbini." - Dr.Franjo Tuđman 23.11.1996.