AP Imotski / Autoherc Metković - razno (2)

Autor im, Prosinac 29, 2016, 13:20:57

Paško

ZG-3429-FM: zadnja registracija istekla 10.5.2019.
Ako je tu, već skoro dvije godine ne vozi, to mi se ne čini vjerojatnim.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

MAN464

AD Maiorem Dei Gloriam!!

"Hrvatska je izvojevala svoju slobodu, svoju samostalnost, svoje pravo da sama odlučuje o svojoj sudbini." - Dr.Franjo Tuđman 23.11.1996.

Paško

#122
Ja PP još čekam, a u međuvremenu se na bhbusu pojavila slika ove Zore na novim putevima:

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

MAN464

Scanie koje više nisu u HR 101 102 103 694 ( prodana vozaču ima slika na forumu) 3423 3429 3440 , Sprinter i bijeli daily također su u VP kao i još neki autobusi .  :) :)

Ova je mislim ex du 101 ge :)
AD Maiorem Dei Gloriam!!

"Hrvatska je izvojevala svoju slobodu, svoju samostalnost, svoje pravo da sama odlučuje o svojoj sudbini." - Dr.Franjo Tuđman 23.11.1996.

Paško

Hvala za info, ali jesi li sugran da je otišla 3423, a ne 3425? 3423 je registrirana u kolovozu prošle godine, a 3425 posljednji put u svibnju 2019., dakle ona ne bi trebala biti više tu - osim ako negdje leži.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Lion's Driver

 A ja dok ovo gledam ne znam je li mi drago da je autobus dobio novu šansu ili bi zaplakao što je svaka firma grupacije bina osim Imotskog Autopoduzeća. To je valjda bio prioritet uništit pa sve što valja raspodjeliti dalje po firmama.

MAN464

#126
Uf maj mistejk 3423 je tu , 3425 mislim ima kvar on je na slikama onim u krugu bivše vodoprivrede ( ima one zelene naljepnice) , 10 ih je u pogonu ta jedna ( 3425) je stojala

Ako Dragi Bog Da uskoro će na IM tablice neki  thumbs nema razloga biti tužan.  :) klinac

I usput tu više nisu
101
102
103
694 ( um IM prodana vozaču)
3429
3440

Usput onaj zlatni man je nazad u BIH.  :)
AD Maiorem Dei Gloriam!!

"Hrvatska je izvojevala svoju slobodu, svoju samostalnost, svoje pravo da sama odlučuje o svojoj sudbini." - Dr.Franjo Tuđman 23.11.1996.

dado1

Tvoja želja za povratkom IM tablica je razumna jer pretpostavljam da iza nje stoji ljubav prema firmi Autopoduzeće Imotski kojoj su se nekada divili ljudi diljem bivše države. Međutim ta želja nema nikakvog temelja da prijeđe u stvarnost iz razloga što je poduzeće Autoherc registrirano u Metkoviću (DU tablice), prije nekoliko godina dio autobusa je bio na Autopoduzeću Z d.o.o. registriranom u Imotskom (IM tablice) ali to je poduzeće 2019.g likvidirano odnosno završilo je stečajni postupak. Dio autobusa koji je na ZG tablicama je pod Leasingom. Tvrtka Autopoduzeće Z funkcijonirala je dok su linije bile u njenom vlasnistvu pa su ih zapravo Autoherc i Autopoduzeće Z vozili u kooperaciji  pa je zato i u Palčevom interesu bilo da se Autopoduzeće Z kako tako održi ali sad su linije sve prebačene u vlasništvo Flixbusa a tvtrka Autopoduzeće Z je ugašena. Uzevši u obzir i situaciju da je se ostalo bez garaža i kolodvora u Imotskom te COVID krizu u kojoj prijevoznici u RH nisu dobili niti jednu kn za razliku od BiH gdje su dobili nekakvu odštetu, Palac će poslove u RH obavljati preko Autoherca (uključujući i ove još sitnice koje rade na području Imotskog kao što je prijevoz srednjoškolaca) a Autopoduzeće će otići u rotopotarnicu povijesti.


Da rezimiramo osjećaji su jedno a stvarnost i ekonomija drugo.
Ali da ne završimo pesimistično možda se jednom u budućnosto pojaci netko tko će revitalizirati ovaj veliki brand ali to mora biti netko s puuuuuno ljubavi, znanja ali i novca

MAN464




a se jednom u budućnosto pojaci netko tko će revitalizirati ovaj veliki brand ali to mora biti netko s puuuuuno ljubavi, znanja ali i novca
[/quote]

Eto to je to  :) Ako Dragi Bog Da već možda do kraja ove godine  hi
AD Maiorem Dei Gloriam!!

"Hrvatska je izvojevala svoju slobodu, svoju samostalnost, svoje pravo da sama odlučuje o svojoj sudbini." - Dr.Franjo Tuđman 23.11.1996.

Lion's Driver

Da bi se takvo nešto dogodilo treba nam neko čudo.

Kapital prije svega zatim...
Ljubav
Volja
Autobusi
Linije

Probleme stvara
Ekonomsko stanje u HR a u IM da ne pričam
Linije koje su koliko znam do 2024 pod Flixbusom
Gubitak garaže
Gubitak kolodvora
I naravno korona kriza koja je dotukla i postojeće prijevoznike a kamo li da se otvaraju novi.

Najzad, hoće li banka, država, tko već dozvoliti da se otvori nova firma pod imenom Autopoduzeće Imotski? Kako će linijski prijevoz funkcionirati ili bi je taj "netko" otvorio firmu za turizam? Ako je turizam to je samo još jedan, moguće čak i obrt, u moru ostalih a ime kao ime, privlačno al gubi se povijest linijskog prijevoza.

Dakle, sve mora imat, i nastaviti starim stopama starog AP Imotski, osim financijski da bi to bila neka utjeha što vozačima, što fanaticima, što nostalgičarima.

MAN464

Scanie Touring više nisu u voznom parku :)  :)
AD Maiorem Dei Gloriam!!

"Hrvatska je izvojevala svoju slobodu, svoju samostalnost, svoje pravo da sama odlučuje o svojoj sudbini." - Dr.Franjo Tuđman 23.11.1996.

Tomek


MAN464

Blizu tebe Tomek :) u Zagrebu valjda Scania Lučko :)
AD Maiorem Dei Gloriam!!

"Hrvatska je izvojevala svoju slobodu, svoju samostalnost, svoje pravo da sama odlučuje o svojoj sudbini." - Dr.Franjo Tuđman 23.11.1996.

Paško

https://www.autobusi.org/forum/index.php?topic=121.msg292461#msg292461

Koliko se vidi u ovom postu, bile su četiri Setre S 319 UL. Mi imamo registracije (i imali smo slike) samo tri:

DU-946-GB
DU-532-GN
DU-798-GO

Koja je četvrta?
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

dado1

Četvrta nije nikad registrirana. Otkada je stigla stajala je ispred garaže, pretpostavljam da je trebala ići za dijelove....