Xiamen King Long

Autor autobusi.org, Listopad 16, 2008, 19:30:43

autobusi.org

Dogovoreno je da otvorimo i ovu temu.
Kao što vjerojatno večina od vas zna,na našim cestama pojavilo se već nekoliko autobusa ovog kineskog proizvođača.Prva dva primjerka stigla su u Herc tours,a očekuje se još par komada u Promet Makarska.
Evo primjerka iz Herc tours-a .Radi se o modelu XMQ6127


CroHerc


euro bus rijeka

#2


prvi King long uključen u vozni park prometa makarske

autobus je turistički, s 35 mjesta, Cummins euro 4 motorom 250 ks telma, diskovi naprijed i pozadi. zračni ovjes na 6 jastuka,
Carrier klima s krovnim grijanjem, pronadjite vise slika i detalja na

http://www.eurobus.eu.com
http://www.king-long.eu.com


A

#3
Strašno, mislim da je vrijeme da počnemo bojkotirati firmu Promet Makarska. Kako npr. se tvrtka poput Samoborčeka  i Slavonija busa ne odluči za ovakav jeftini krš???? ::|
Naravno da zbog toga što oni razmišljaju i o kvaliteti i o udobnosti, a ne samo o cijeni.

mate

A, svaka cast na postu... ;)
i bas mi je drago sto si spomenuo SB...jer oni su i sad nedavno nabavili 3 neoplana...a jos stize noviteta do kraja godine...

nekima je bilo bitno samo da je bus nov i jeftin..(pr.promet MA...) a neki gledaju na vec dokazanu kvalitetu...

Neo

je zakon

mansg313

Citat: mate  u Listopad 18, 2008, 20:36:05
A, svaka cast na postu... ;)
i bas mi je drago sto si spomenuo SB...jer oni su i sad nedavno nabavili 3 neoplana...a jos stize noviteta do kraja godine...

nekima je bilo bitno samo da je bus nov i jeftin..(pr.promet MA...) a neki gledaju na vec dokazanu kvalitetu...
I to kakva Neoplana 3 najnovija citylinera koji vjerojatno koštaju kao 10 ovih ali je kvaliteta 100 puta veća ;D

lerotai

ali bar to cudno nije ruzno toliko ... ;)
no sikiriki

euro bus rijeka

Poštovani,

Euro Bus  Vas poziva na  službene prezentacije King Long autobusa  koje se održavaju:

RIJEKA -   utorak 04. studenog 2008. na Automotodromu Rijeka, Grobničko
        polje,(na prostoru parka vozača), s početkom u 10:00 sati.

OSIJEK -   srijeda 05. studenog 2008. na parkiralištu hotela Zelenkrov, Osječka 67,
       Čepin s početkom u 10:00 sati.

Pozivamo Vas da uz ugodno druženje  razgledate i isprobate autobuse te da dobijete sve informacije vezane uz mogućnosti financiranja i isporuke istih.
           
                 U nadi da ćete svojim prisustvom uveličati ovaj događaj srdačno Vas pozdravljamo i očekujemo.

busi

hoce li uskoro u hrvatsku i gradski autobus

euro bus rijeka

Gradski autobus je naručen očekuje se početkom slijedece godine model je XMQ6121G

Tomek

Ttttrttttttttttt:

Stigao je gradski autobus -- Kinez -- danas na autobusnom kolodvoru, sjedala su posložena više kao da se radi o prigradskoj varijanti, ali inače su unutra plastična Fainsa sjedala kao u novim ZETovim busevima...
Evo ga, RI probne tablice, možda će u Autotrolej  ;D, direktno u ruke sholetu  8)




tomekk

Citat: Tomek  u Ožujak 23, 2009, 19:21:53
...
Evo ga, RI probne tablice, možda će u Autotrolej  ;D, direktno u ruke sholetu  8)

mislim da ima riječke probne tablice zbog toga što je glavni zastupnik za RH eurobus iz rijeke, a sad čiji je ??? ???
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

shef

Najvjerojatnije Promet Makarska, budući da je u zadnjem LAO gazda Jujnović u intervjuu najavio kupnju jednog gradskog King Longa za lokalne linije.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

maky

Ovaj je za Promet Makarsku  ;)

Inače, danas sam vidio njihov turistički Ping Pong u Splitu nakon dugo vremena da je vozio liniju. Tko zna gdje je bio...  :P

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!