ex Slavonijatrans Turizam, Slavonski Brod

Autor autobusi.org, Svibanj 10, 2008, 18:45:52


mate

ovaj Graf & Stift me je danas iznenadio, nisam ga vidio duze vremena, inace on je dugo bio na liniji koja je bila jednina tzv.gradska dok je ST to vozio, a danas eto vozi skolarce umjesto dobro poznatog Jetlinera, slika je malo losija (slikana u voznji), ali posto ga jako rijetko vidam odlucio sam ipak staviti


mate

Steyr (jedan od buseva STa koji je bio najvise u pogonu, danas je on kao i vecina Steyra rashodovan)

SB-977-AN

izvor: ht-busser.dk

mate


tomo

#19
SB-379-DR prijevoz HV-a

mate

MB O404 danas kod AK Sl.Brod, vozio neku posebnu voznju




mate

Danas sam igrom slucaja naletio kraj garaze Slavonijatransa, evo par slika sto sam uspio napraviti





i Jetliner koji gubi kotace


mate

Steyr SB-803-CC danas kod gradske trznice u Sl.Brodu,inace vozi vojsku (jedino sto jos ST vozi)...



Inace ovaj i drugi Steyr su me 2004. vozili na skolsku ekskurziju u Zadar, Sibenik, i NP Krku, iako smo se svi cudili, busevi uopce nisu bili losi tada, i sasvim su ok se pokazali

mate

Cityliner SB-180-DL, inace ex.Croatia Bus (Gbr.428)




Tomek

Bravo Mate, nitko nije reagirao, ali ovaj nam je falio, a znali smo da negdje postoji. Izgleda da je u čisto dobrom stanju.

mate

Jedna O303 u centru Sl.Broda



inace City (ex.CB) je dobio novu registraciju

gjuro

jeli se meni cini ili je onaj stari bijeli jetliner od ATR?

mate

Citat: gjuro  u Listopad 19, 2010, 19:13:31
jeli se meni cini ili je onaj stari bijeli jetliner od ATR?

Dobro ti se cini, taj Jetliner je prije bio u ATRu, a sad je vec neko vrijeme i rashodovan ;)

5AR

#28
Njihova garaža, neki koji više ne voze:

Neoplan Jetliner N214H ex SB-403-DR nekad prije ATR 916



MB O303 ex SB-755-AK, Neoplan Cityliner ex SB-180-DL, nekad CB 428, Graf & Stift GSUH 270 M 12 ex SB-878-BZ



Steyr 14H256 SB-977-AN i isti takav ex SB-726-BI, i na kraju Skyliner za kojeg ne znam registraciju





i neki koji još voze (vozili su HV)

Steyr Volvo B10 SFL12 HUA 360 SB-803-CC



MB O303RHD SB-120-AK iz 1988


mihaelm

Evo legende za volanom na zadnjoj slici, nego, kako si upao tu, može se ući i pogledati ili?? Super fotke
Neoplan u srcu