Nabavke novih autobusa (3)

Autor gorgoroth, Rujan 20, 2019, 20:41:40

Majstor

Evo vam sada Feniksbus kao ZET
Samo mi sudite pošteno !

voznik

Slažem se sa Majstorom.

Dobit ćete Feniks-e, kao što jih je dobio ZET, također Ljubljana.


NP-549

Negdje u podsvijesti mi se mota informacija da je Trolej u detaljnoj specifikaciji ipak tražio niskopodni dio oko prednjih vrata.  Nisu li svi Fenixbusevi sa škalama na prvim vratima ?

Ali međutim,  sve je kod nas podložno aneksima pa .....

Tomek

Stratosi su niskopodni, Feniksi su na prvim vratima sa stepenicom, samo zadnji peron nizak. Od Iveco ponude mislim da je Stratos dizel definitivno najbolji, CNG je banana zbog 110 km autonomije.

Paško

Izašao natječaj za 37 novih autobusa, od čega:

7 zglobnih gradskih niskopodnih autobusa
7 solo gradskih niskopodnih autobusa
12 solo gradsko/prigradskih poluniskopodnih (LE) autobusa
11 midi prigradskih autobusa
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

tramvajac 92

Pa dođe čovjeku da prostački pita čemu toliko midi, makar i prigradskih. 7 zglobnih? Dobri su, to treba godišnje 7 komada.

NP-549

7 zglobnih će zamijeniti  Conecte iz 2005. tako da će svi zglobni bit niskopodni.

7 solo će zamijenit kocke (službeno su još u voznom parku)
12 low entry će zamijenit Classice i pokoheg solo Conecta

11 minibusa će konacno u penziju potjerat Kapene

kico101

#232
U natjecaju pise midi. To onda znaci da na mala vrata stize Otokar Vectio. 😁

Usput, sto bi to bilo poluniskopodni; Low entry sa skalinom ili nec slicno ca su bile EL 2x2 Avtomontaze/Eurobusi?
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

Majstor

Stiže Feniksbus kao i Zet
Napred stepenice za ulaz a iza niskopodna platforma za kolica i to je to
Samo mi sudite pošteno !

NP-549

Mislim da je bila neka izmjena jer se nitko nije javio na upite o niskopodnom minibusu.  Otokar ima neki mali niskopodni, ali automatski menjač im ide samo uz EEV motor, a uz Euro 6 ide šalt getriba.  Tako da je ta niskopodnost izgleda žrtvovana zbog automatske getribe

NP-549

#235
Citat: kico101  u Kolovoz 02, 2021, 21:03:23
U natjecaju pise midi. To onda znaci da na mala vrata stize Otokar Vectio. 😁

Usput, sto bi to bilo poluniskopodni; Low entry sa skalinom ili nec slicno ca su bile EL 2x2 Avtomontaze/Eurobusi?

Klasični hrvatski lost in translation.  Poluniskopodni je naravno niskoulazni oliti ga low entry.  Ne kuzim zasto u natječajima inzistiraju na tom terminu "poluniskopodni" kad je doslovni prijevod puno bolji. 

Midi je naravno isto nedefinirana kategorija. Za nas su MINI Caccimali ili Kapena,  a za Otokara Navigo bi već rekli da je MIDI. A dimenzijama ustvari nije veći. Samo viši.

Pretpostavljam da ce bit podjela posla između dva kartela, a vi birajte modele ;)

kico101

Nisam ni sumnjao da bi posel trebali podijeliti MAN i Iveco, jer se MB ufendio.😁
Ako cu gađat, nekako mi se najzglednije cini dolazak jos 7 zglobnih cityja s 3 vrata , ali ovaj put nova serija. Isto tako i za solo, mozda s 3, umjesto s 2 vrata, kada su vec, nacelno, gradski.
Od LE onda jos malo Krošveja u kombinaciji 2+2 ili 1+2
Za midije se stvarmo ne bih usudio ista prognozirat.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

LD470

U dokumentaciji pišu dimenzije za 4 vrata na zglobnima i 3 na solo.

kico101

#238
Sorry, nisam vidio kompletnu dokumentaciju.
Imam informacije da su vozaci zadovoljni sa zglobnjacima sa 3 vrata i da su pogođeni sto se tice fluktuacije putnika i pregleda, pa sam automatski pomislio da idu s troja vrata. Osobno sam za 4 zbog nekih svojih ranijih iskustava i frustracija sa izlazom kod starih Sanosa S200 sa 3 vrata.😁
Za solo mi je logicno da idu sa 3.
Btw, ima li negdje link da se moze pogledati tehnicka specifikacija, a da ne trazi lozinku )?
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

LD470

I kad jesu 3 vrata, bolje je da su ispred zadnje osovine jer onda ubiti nema velikih razmaka izmedju vrata kao na starim Manovima i Sanosima.
Ja sam se registrirao na onu stranicu za preuzimanje dokumentacije da malo pročačkam, ne znam kako ju nać bez registracije.