VB Tours, Slavonski Brod [SB]

Autor autobusi.org, Prosinac 02, 2007, 01:00:15

autobusi.org

VB Tours turistička agencija d.o.o.
Slavonski Brod, P. Krešimira IV 49
tel. 035/449-911
www.vbtours.hr



mate


maky

Njihov Skyliner je večeras u 22h krenuo iz Splita krcat do zadnjeg mjesta maturantima, na maturalac u Prag. Začudio sam se kad sam vidio da nije bilo problema sa smještajem prtljage...  :o
Iznutra je bus čist i uredan, a vidim nabavljene su i nove ratkape, retrovizori su u stilu Starlinera 1. generacije...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

mate

MB O404 na putu za Spanjolsku


mate


TomoM

Vidio sam City troosovinac sa natpisom VB-tours.  Jel to prinova?

mate

Citat: TomoM  u Studeni 17, 2009, 14:40:20
Vidio sam City troosovinac sa natpisom VB-tours.  Jel to prinova?

Je, njega su uzeli negdje u 6./7. mjesecu ove godine, nazalost jos ga nisam uspio uslikat, jednom me je iznenadio, a i rijetko ga vidam

buSHunter795

...ali zato ga je Busonja neki dan slikao :D

i uz pratnju Skylinera

mate

eto dok neki ga neuspjesno love, drugima mirno pozira, bushunter svaka cast na slici i Citylinera a i Skylinera ;)

TomoM

Viđao sam ga parkiranog na Budainci, i bio je bez ikakvih natpisa. Jako lijep autobus.

mate

Citat: TomoM  u Studeni 18, 2009, 07:02:45
Viđao sam ga parkiranog na Budainci, i bio je bez ikakvih natpisa. Jako lijep autobus.

Jel mislis tamo na onom parkingu kod Budainkinog igralista ili negdje drugo, ja sam isto mislio da cu ga tam ulovit, medutim uvijek naidem na buseve od Stila ;)

TomoM

Ma pred jdnom kućom. Neznam kako se zove ulica, ali paralelna je sa zagrebačkom.  U blizini one nove crkve.

mate

#12
Cityliner u Sl.Brodu


mate


Tomek

Prekrasan, ali stvarno prekrasan Neoplan Cityliner N1116/3HC Special Edition danas dovezao neke sportaše u Zagreb, u dvoranu Sutinska Vrela u Podsusedu. Ovaj prijevoznik je stvarno specijaliziran za posebn edicije buseva, ovo je zadnja serija N1116, a ima i O404RHD Classic Edition koji je isto zadnja serija O404RHD-a.