Kroko Trade, Antunovac [OS][DU]

Autor autobusi.org, Prosinac 02, 2007, 13:56:38

autobusi.org

Kroko Trade d.o.o.
Duga ulica 176, Antunovac
tel: +385-98-252-136



mickey mouse

#1
Od novijih buseva još imaju IVECO 30-ak mjesta, bijele boje. I on je bio u Dubrovniku. Neoplan Tourliner je u Dubrovniku od sezone 2005., došao jednu večer sa 2000 km, a imaju i Setru S415HD

mate

jucer je njihov Iveco dovezao igrace osijeckog Metalca na utakmicu u Sl.Brod protiv ovdasnjeg kluba MV Croatie..

Tomek


tomo


The_Dubster

Citat: šprem  u Ožujak 10, 2009, 19:44:07
jeli ovo od elittov logo?


na ovoj slici gdje je slikan s prijeda vidi se ostatak riječi TRAVEL, dakle vjerovatno je, bok odgovara ;)

Berlingo

OS 946 IP. Ovo definitivno spada ovdje. Zahvala ljubaznom vozacu kojeg ovim putem pozdravljam. Slikano na Velesajmu 17.05.



mate

Jucer na AK Sl.Brod, dovezao putnike i pretovario u Čelićev MAN, samo nisam znao da postoji i ova linija (inace ova tabla linije je takoder presla u Čelićev MAN)




busfan

Jel bilo putnika na toj liniji? Celic cini mi se vozi za Ebingen i neka druga "manja" mijesta, nisam znao da vozi  Munchen

mate

Citat: busfan  u Svibanj 31, 2010, 18:42:41
Jel bilo putnika na toj liniji? Celic cini mi se vozi za Ebingen i neka druga "manja" mijesta, nisam znao da vozi  Munchen

Pa sigurno je 15ak ljudi preslo iz ovog Otoyola u MANa od Čelića, s vozacem ovog busa, je bio i jedan koji je kasnije i uzeo ovu tablu i presao u MAN, te ju stavio naprijed kraj table Zupanja - Ebingen


calcano


calcano

#12

Shot at 2010-07-01

Tomek

Mislim da će se fotka ove Setre svidjeti i mnogim Neoplanovcima  ;D
Svaka čast, ovako se reklamira firma  :D

erobuss

Ovaj kineski autobus je totalno bezveze  :P