Toping Trade, Novi Grad

Autor autobusi.org, Prosinac 18, 2007, 21:19:23

Dado_toping

Citat: EuroTrakker  u Rujan 04, 2008, 18:51:35
I kakva je razlika između Isuzua i Higer-a? Kako to da je Tam išao kroz Petrinju, njega rijetko viđam?



Razlika je prvo sto je Higer stabilniji u voznji,veca udobnost(jastuci i napred i nazad),veci razmak izmedju sjedista,ulaz u bus pristupacniji,prostran hodnik kao u velikih buseva itd...
Tam je znao nekad uletiti na liniju Banja Luka-Prijedor-Novi Grad-Dvor-Kostajnica-Petrinja-Sisak-Zagreb mjesto Isuzu-a. ;)

Dado_toping

Citat: mate  u Rujan 04, 2008, 23:46:26
i koliko planirate da taj Higher izdrzi??ovako na prvi pogled po slikama ne izgleda lose...a kakve su mu vozne osobine?? ;)


Naravno da ne mislim da ce izdrzati kao Setra ili Neoplan njemu je dovoljno bar pet godina. :) ;)

Dado_toping

#32
Slika uzeta sa foruma sa teme AP Imotski. ;)

EuroTrakker

Danas sam vidio Neoplana u Zagrebu. Shole ga je bez prednje šajbe vozio s obilaznice prema V. Gorici. Koliko sam vidio prednji kraj nije ništa diran još
Pozdrav iz 53nje

Dado_toping

#34
Citat: EuroTrakker  u Listopad 30, 2008, 20:28:40
Danas sam vidio Neoplana u Zagrebu. Shole ga je bez prednje šajbe vozio s obilaznice prema V. Gorici. Koliko sam vidio prednji kraj nije ništa diran još


Da, danas je Neoplan tek dosao u BIH, nista nije na njemu radjeno tek ce se sad raditi ;)

EuroTrakker

Citat: Dado_toping  u Studeni 04, 2008, 22:36:20
Citat: EuroTrakker  u Studeni 03, 2008, 21:38:34
Dado kad će Higer malo kroz Petrinju?

Higer je isao preko Petrinje 31.10. i 01.11 a sad pitanje kad ce ici. ;)

E ta 2 dana sam radio od jutra do mraka, pošto je unutar moje firme i održavanje groblja.
Pozdrav iz 53nje

EuroTrakker

Pozdrav iz 53nje

EuroTrakker

Pozdrav iz 53nje

elvis

dado ima li ikakvih novosti o spacelineru?

Dado_toping

Citat: elvis  u Prosinac 28, 2008, 17:52:23
dado ima li ikakvih novosti o spacelineru?

Spoljasnji radovi na Spacelineru su pri kraju trebaju se samo jos prednje sajbe staviti pa kad se one stave icice na presvlacenje sjedala. ;)

Dado_toping

Citat: elvis  u Prosinac 28, 2008, 23:12:41
a sta je tacno radjeno,jeste li radili nesto kao neo svog ili samo sredili razbijeno?

Branici,maska,retrovizori sve kao u Nea a imace i ratkape  kao one sto je Neo  imao prve na svom Spacelineru. :)

Neo

Dado da nisu one Turske ratkape mozda. Ja sam ih skinuo jer su mi smetale u ogledalu bile su prevelike pa mi odvlacile paznju. Trebao si vidjeti kod onog u Slavonskom Brodu on prave nove tipe ratkapa za neoplana jesu malo poskupe, ja mislim da mi je rekao oko 50Eura po komadu.
je zakon

Dado_toping

#42
Citat: Neo  u Siječanj 10, 2009, 12:18:50
Dado da nisu one Turske ratkape mozda. Ja sam ih skinuo jer su mi smetale u ogledalu bile su prevelike pa mi odvlacile paznju. Trebao si vidjeti kod onog u Slavonskom Brodu on prave nove tipe ratkapa za neoplana jesu malo poskupe, ja mislim da mi je rekao oko 50Eura po komadu.

Pa da iz turske su donijete,izbocene su previse pa zato sigurno smetaju i odvlace paznju, hvala na informaciji. ;)

Dado_toping

Citat: elvis  u Prosinac 31, 2008, 17:16:33
da te pitam jos nesto,nadam se da nisam dosadan,te ratkape gdje ih kupujes i koliko kostaju...i u koju boju je lakiran?

Bice lakiran u istu boju. ;)

Tomek