Autobusi u izbornoj kampanji

Autor STIB, Svibanj 07, 2009, 20:27:57

Tlimfocit

Citat: manoplan  u Prosinac 09, 2009, 19:04:17
Još malo o Primorčevom Tourismu koji je danas bio parkiran na pješačkom prijelazu u Splitu. Ajte vi parkirajte tako ako ste face  ;D

http://slobodnadalmacija.hr/Hrvatska/tabid/66/articleType/ArticleView/articleId/82829/Default.aspx          

haha taman san ja to iša stavit....ma poludit će gazda busa Tiho xxxxx di mu ovako lošu reklamu rade po novinama.....:D

CroHerc

Evo Milan danas u Čitluku .   ;)


goranxxx

vidim da nemate još slika, samo da napomenem da sam u Stupniku vidio Croatia bus, 2 komada sa Andrijom Hembrangom
SETRA 417 HDH

tomo

Bilo je na dnevniku CB-ov Transliner koji ih je (HDZ delegaciju) vozio u Veliko Trgovišće, ali nije bilo vidljivo o kojem reg.oznakama Translinera se radi...


Sonja


Marek

Ratkape mi liče na Croatia Bus,ali onaj od repke vjerojatno nije,a za sivog neznam da su ga već popravili.

hochdecker

Citat: Marek  u Studeni 17, 2011, 21:34:22
Ratkape mi liče na Croatia Bus,ali onaj od repke vjerojatno nije,a za sivog neznam da su ga već popravili.
Mogli suga ostavit samo sivoga.. tak da se boje stope...

tomekk

Pa to nije sivi.Pogledajte si gornji dio prema krovu i klimi koji nije preljepljen.Baš kao Starliner koji vozi HNS  ;) Uz to, može ga se prepoznat po 3 prozorčića na boku.Jedino mu fale poklopci na stražnjim kotačima  :) I da, još jedna stvar su vrata koja su u sredini, a ne bliže zadnjoj osovini.
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

Zadarsko dite

Tomekk je u pravu. Pogledajte prijelaze boje na krovu....


Shole

Valjda im je jedino ovaj bio dovoljno komforan

StarSity

Nije  :) , danas kod naplatnih Ivanja Reka stoji parkirana Setra poljepljena isto kao i Starliner
480 ispod peterozica!

Majstor

Ima i Bmc Tomek ga je već slikao i Viano sa HDZ preko njega
Samo mi sudite pošteno !

Tomek

Citat: StarSity  u Studeni 18, 2011, 20:22:49
Nije  :) , danas kod naplatnih Ivanja Reka stoji parkirana Setra poljepljena isto kao i Starliner

Ne znam jel to ista koju sam i ja vidio, ali oblijepljena je S411HD od Čazmatransa

tomekk

Laburisti su nam skromni  :)


foto:manoplan

btw, u 3.izbornoj jedinici za HSLS obljepljen katni oldtimer od AP-a VŽ  :P
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga