Dobra, Bakar

Autor shef, Prosinac 28, 2007, 16:19:23

shef

Gradsko komunalno društvo "Dobra"
Primorje 145, Bakar
tel: 051/761-144
www.gkd-dobra.hr



Nakon neuspjelog pokušaja općine Kostrena, ponovo se jedna jedinica lokalne samouprave upušta u avanturu vlastite organizacije lokalnog prijevoza. Ovaj put je to grad Bakar. Komunalno društvo "Dobra" kupilo dva komada ovog:

kao zamjenu za propalitet zvan Adriatic Bus&Tours, čiji će vozni red na pravcu prema Hreljinu/Zlobinu i preuzeti, a voziti će i prema Kukuljanovu odnosno industrijskoj zoni.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

ikar

Vozit će Bakar-Hreljin-Zlobin i Škrljevo-Plosna/Ponikve. Psihijatrija. Baš me zanima šta će ić kada se jedan ne bude dal upalit ujutro  :-X

Kiki273

Komentari putnika su jako pozitivni!
Kažu da je razliku od Adriatica,Dobra točna,uredna........

NP-549

Razlika je dan i noć u odnosu na Adriatic.  Onda je vozio VW Transporter T4 sa 8 sjedećih mjesta. Sjedili su jedan na drugom a trojica su znala čučat u bunkeru.  U 13:15 vozi djecu iz škole Hreljin za Praputnjak, Krasicu i Škrljevo i znalo je bit po 15-ak djece.  Ponekad bi mu kao ispomoć došao još jedan Transporter kojeg je vozio limar a kombi je bio neregistriran.  Prijevoz djece na visokoj razini, nema šta.
Sad imaju dva Irisbusa (na šašiji od Dailya).  18 sjedećih mjesta, klima, radio, webasto.  Jedina mana mu je šta nema retardera, a nizbdice sa Zlobina su i do 18%.  Tako to ide kod nas kad vozila naručuju i kupuju oni  koji nemaju pojma o tome.   Da ja idem sad otvorit restoran valjda bi se posavjetovao sa nekim ko se u to razumije, a nebi kupovao aparaturu napamet.

shef

Traže preko oglasa vozače - zainteresirani javite se; usput naučite o vožnji u zimskim uvjetima
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Tomek

Evo danas jedan njihov Iveco


Berlingo


Bari

Nismo ih dugo imali. Evo ih na Zlobinu.
KREPAT MA NE MOLAT !

Bari

Prošli tjedan na sniježnom Kukuljanovu
KREPAT MA NE MOLAT !

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

lussin

Jedan Citroen Berlingo,ima naljepnicu Dobra Bakar,registracija je nešto tipa RI-PO ili tako nešto
http://s1293.photobucket.com/user/latint/media/CAM000932_zpsc3e95bb3.jpg.html]

Bari

Čini mi se da im je stigla prinova, VW Crafter ako sam dobro vidio
KREPAT MA NE MOLAT !

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

5AR


shef

Kukuljanovo:
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic