Žabac promet, Metković [DU]

Autor Tlimfocit, Travanj 06, 2011, 18:32:32

miky


daniel19

#16
kamenovani od anti gay prosvjednika...
Torcidaši napadnuti u Budvi na povratku iz Makedonije

http://www.cropix.hr/index.php?menuid=gallery_cropix&gid=37743

Citat:Autobus autoprijevoznika Žabac iz Metkovića, koji je prevozio navijače Hajduka na utakmicu Turnovo - Hajduk u Makedoniju, kamenovan je u Budvi od strane prosjednika protiv gay parade, medu kojima su se nalazili navijači Crvene zvezde.

Autobus se u trenutku kad je napadnut nalazio u koloni pod pratnjom crnogorske policije.

Na sreću u napadu nitko nije ozlijeđen, a materijalna šteta se procjenuje na 40 tisuća kuna.

bonaparte12

U stvari zabio se u bus ispred a to imas u temi kamenovanje autobusa
POLAKO I SIGURNO

miky

Bilo je i kamenovanje i udarac u S315GTHD od Herc toursa, odn. Lea travel...

actros


shef

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Bari

Ex Jure ako se ne varam
KREPAT MA NE MOLAT !

Majstor

#22
Ex VTV Pavlic ( Panturist ) predan u Man Imp. kao ucesce za novog Citya a onda uzeo Jure u najam
Opet u Man Imp. vraćen kad je stigao Man za Jure
Samo mi sudite pošteno !

mate

Oba busa u ponedjeljak u Vukovaru




Tomek

Travego znamo da je prodan Molnaru, a kupljena zamjena, Setra S415HD ex Sajko(Croatia bus) ex Samoborček!

miky


maky

Citat: miky  u Studeni 28, 2013, 22:13:34
Jesi li siguran?
A takva info je kolala okolo, sad ćemo vidjet dal je istinita... =P

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

miky

Zvao sam gazdu i čestitao mu na prinovi, a on izbezumljen pita: "Što sam kupio?"...

maky

Citat: miky  u Studeni 30, 2013, 19:51:42
Zvao sam gazdu i čestitao mu na prinovi, a on izbezumljen pita: "Što sam kupio?"...
hahahahaha, nešto se tu kuva, sigurno, čim ima dima...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

frukec

Kaže prijatelj,  polaganje testova bilo je užasno teško i da kod našeg ispita od 9 kandidata prošlo samo dvoje. Dakle jedan iz Makarske i ja.Treba se imati 120 max. Ili 109 bodova a ja sam imao 115.
Sada imam 20 sati za voziti ali nakon prve vožnje mi je instruktor rekao da mogu odmah polagati. Haha, tak sam dobar.