Mrkonjić ekspres, Mrkonjić Grad

Autor busfan, Listopad 11, 2008, 19:11:35

busfan

Mrkonjić - Ekspres
Mrkonjić Grad, Dečanska 8
tel. +387 50 212676






boris


erobuss

Na Piku piše da je bus '93 godište. Zar se od '94 godine ne ugrađuje 'novija' instrument  tabla koja je prikazana na slici?

http://static.pik.ba/galerija/2010-11/slika-138204-2010-11-1288902321-velika.jpg

boris


elvis

I mene to cesto zbunjuje,ima i u CB-u par Citylinera koji imaju noviju inst.tablu i zadnji dio krova gdje su smjesteni motori od klime,ali prednja maska i karambolke su od starije generacije

busfan

Citat: elvis  u Studeni 07, 2010, 17:48:06
I mene to cesto zbunjuje,ima i u CB-u par Citylinera koji imaju noviju inst.tablu i zadnji dio krova gdje su smjesteni motori od klime,ali prednja maska i karambolke su od starije generacije

Isti takav je bio i od Falkoma(5ar skoro postavio slike) sa novijim zadnjim krajem-klimom, a starom prednjom maskom, ali su posle stavili od 1116. Vjerovatno su to zadnje serije

conecto

Citat: elvis  u Studeni 07, 2010, 17:48:06
I mene to cesto zbunjuje,ima i u CB-u par Citylinera koji imaju noviju inst.tablu i zadnji dio krova gdje su smjesteni motori od klime,ali prednja maska i karambolke su od starije generacije

Mislim da su ti Citylineri iz 1993., nova tabla i nova maska nisu došli zajedno u paketu (tabla ranije). I prvi CB-Megaliner je negdje iz te godine, ima staru masku...
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

boris

Sigurno je to zadnja serija. Mozda kraj 93 godine.

mate

Malo da osvjezimo ovu temu s ovim Ivecom, inace na liniji N.Sad - B.Luka - Sipovo, odnedavno voze i oni uz Bocac Tours, Bocac vozi utorkom, cetvrtkom i nedjeljom, a Mrkonjic ponedjeljkom, srijedom i petkom, iz Sipova za N.Sad (iduci dan se vracaju iz NS)




mate


mate

Slika nije najbolja, ali posto ovog malise jos nema, budem stavio, danas na Sipovo - N.Sad


mate


mate


mate