Presečki - rasprava

Autor Tomek, Studeni 21, 2007, 00:43:28

tamlover

Citat: zlikowszky  u Ožujak 21, 2008, 23:33:10
Još su mi uvijek nekako najdraže one stare metalne kromirane....
Tako je! Ona Dubrava ima krasne takve ratkape na prvim kotačima i baš izgleda "otmjeno" :P
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

Krpan

A koji je bus onaj, mislim 10-172, bijelo-crveni što stoji već neko vrijeme na Zagreb AK? Meni liči na neku Temsu ali nema nikakakve oznake .

tamlover

Evo kako se Presečki uspješno reklamira na autobusima koje prodaje:
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

Eurobus av120

da pitam nešto ponajprije dečke koji su bliže Presečkovim garažama po zagorju... jel netko zadnje vrijeme vidio kojeg od Presečkovih MAN-ova? Pitam zato jer su na linijama kraj mojeg mjesta za ZG vozila 2 MAN-a, ali zadnjih 10-ak dana vozači koji su zadužili te autobuse sad voze druge autobuse, a MAN-ovima ni traga ni glasa...

ivog

Citat: Eurobus av120  u Travanj 24, 2008, 09:34:45
da pitam nešto ponajprije dečke koji su bliže Presečkovim garažama po zagorju... jel netko zadnje vrijeme vidio kojeg od Presečkovih MAN-ova? Pitam zato jer su na linijama kraj mojeg mjesta za ZG vozila 2 MAN-a, ali zadnjih 10-ak dana vozači koji su zadužili te autobuse sad voze druge autobuse, a MAN-ovima ni traga ni glasa...

Ja ih u Krapini nisam vidio već ohoho koliko na redovnim linijama, dal su sakriveni na parkingu u Kr to neznam, nisam prošao tamo već par dana...

Za vikend ću sigurno biti u prolazu, pa ću škicnut..

Eurobus av120

eto da javim, danas sam se imao prilike voziti u 2 presečkova VDL-a, 10-171 i 10-172

modeli se razlikuju u nekim stvarima, npr. 10-172 ima 2-krilna stražnja vrata i unutra sjedala koja se nemogu spuštati, dok je 10-171 dosta bolje opremljen i udobniji od 17-172...

oba autobusa su potpuno bijele boje, dakle nisu narančasto/crveno bijeli kao oni koje imate na slikama...

ivog

I da samo velim, nema MAN-ova u Kr, niti u Trgovišću..

zlikowszky

I da samo velim da ih nema više uopće. Sva tri su prodana, kaže izvor iz Presečkog.
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

goran1208

ona sreberna setra koja je na popravku zbog puknuča defrencijala nebu više sreberna neg bijela

Eurobus av120

e jel možda netko od vas vidio u zadnje vrijeme onaj av120 što je bio razbijen? danas ujutro sam na aleji bologne vidio potpuno bijeli av120 koji je vozio u koloni od nekoliko presečki autobusa na redovnim linijama pa pretpostavljam da je i taj u vlasništvu presečkog ali nisam stigao vidjeti registraciju...

erobuss

Zar onome nije nastradao desni prednji kraj? Zašto bi ga cijelog farbali?
Možda je to jedan od ona dva koja su bili u Mostaru na sređivanju.

Eurobus av120

ma da? zar su poslali 2 busa u mostar na sređivanje? prvi glas o tome...  :o

erobuss

Citat: Eurobus av120  u Svibanj 13, 2008, 23:31:00
ma da? zar su poslali 2 busa u mostar na sređivanje? prvi glas o tome...  :o

Bila su dva na sređivanju, jedao od Darko Toursa, drugi od AP VŽ, oba bijela bez ikakvih natpisa, pa si možda jedan od ta dva vidio  ;)

Tomek

Jučer viđen 30-23 sa lijeve strane je isti kao i prije(samo sam ga s lijeve vidio)

man750

U Atlas garazi u Dubrovniku danas videna dva axiala .vjerovatno su u najmu agencije Kompas koja zbog zajednickog vlasnika sa Atlasom tamo parkira unajmljene buseve.
Viden je i barbi (bijeli) takoder u Dubrovniku, ali prije dan,dva.
133 u ZAGREBU
22 u DUBROVNIKU
Jedan u MakarskojMAN750 Autobus ispred svog vremena
- S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N -