Neoplan n1116 - elektronika

Autor XboX, Travanj 15, 2014, 16:57:26

XboX

Pozdrav svim clanovima foruma evo ja sam se registrovao jer mi je potreba za jednim djelom za autobus pa ako bi mi ko mogao pomoci bio bi zahvalan.
Radi se o Kontrolna jedinica za upravljanje sa radiom, CC/CD, CDC 1, CDC 2 (samo sa CPA 121), Video/TV 1, Video/TV 2, navigacijom i kamerom za neoplana citylinera 1116
Ako negdje ima ovaj dio za prodati u Hrvatskoj ili u regiji bio bih zahvalan za informacije ili ako nitko nema bila bi mi i dovoljna i email adresa nekog ko bi mi taj dio mogao poruciti iz inostranstva. Unaprijed hvala evo i slika da vidite o cemu se radi i u obzir dolazi i ccu01 i ccu02.


XboX

da njih sam zvao i porucivao preko njih ali nemogu to da mi pronadju ipak hvala ako naleti jos sta dobro je doslo  ;)

Servis

Trebaš novi ili trebaš popraviti postojećeg?

Vidim tu neki Njemac ima servis za bus AV tehniku i navodi te modele:
http://www.schmitt-augsburg.de/busco.htm

Isto Njemac, ali prodaje takve stvari:
http://www.mobile-elektronik.de/Blaupunkt%20Zubehoer.html

Koliko sam primjetio, teško je doći do bilo čega vezano uz te uređaje.

XboX

trebam novi postojeci mi je gotov skroz nemoze se popraviti a zvao sam i sejarija u sarajevu kaze nemogu ni iz njemacke nabaviti takodjer sam zvao i croatia bus jer imaju nekoliko neoplana 1116 ali ni oni mi nisu mogli pomoci  pa cu sad malo da probam na ovim linkovima sto si mi dao hvala i pozz

martin

Imas i WWW. JOMAKOHANDEL.DE u Hamburgu inace odpad za autobuse brdo polovnih djelova za autobuse pa pogledaj
SETRA Fahrzeuge Omnibusse mit Stil

Servis

Citat: XboX  u Travanj 15, 2014, 20:45:34
trebam novi postojeci mi je gotov skroz nemoze se popraviti a zvao sam i sejarija u sarajevu kaze nemogu ni iz njemacke nabaviti takodjer sam zvao i croatia bus jer imaju nekoliko neoplana 1116 ali ni oni mi nisu mogli pomoci  pa cu sad malo da probam na ovim linkovima sto si mi dao hvala i pozz

Šta to znači da je skroz gotov? Svaka "elektronika" se može popraviti osim u slučaju kad je u pitanju neki specifični čip koji se koristi samo za taj model i ne može ga se naručiti normalnim načinom iz kataloga poput Farnella, Digikeya i sl. Druga stvar je kad se nekome ne da raditi pa ti kaže tako nešto...

Našao sam ih par koji prodaju CCU 03, ali ne znam da li je on kompatibilan?

5AR

Kako nešto reklamiraju u ponudi a ne mogu nabavit? Pošalji stari u Kinu da ga kopiraju.