Kantić touristik – fotografije

Autor busfan, Prosinac 01, 2007, 14:32:52

mate

Ma svi su busevi perfektni, samo zamisli kako bi im dobro dosao i koji N1216...Svaka cast na svim ovim Setrama, a jos koji novi Neoplan bi jos upotpunio odlicni vozni park :)

amar

kako ja vidim, kantic se pri kupovini novih vozila vec odlucio za setru, i mislim da mu je ekstra odluka, po meni je setra setra, nek prica ko sta hoce, i polako se rjesava starijeg voznog parka, normalno nemoze odma naglo, ali vremenom se nadam da ce biti sve setre :) ... ja sam protiv mjesanja , ako uzimas uzimaj od jedne marke ... :)

kilometar

Možda ću Matu malo da razočaram  ;) čini mi se da Neoplan neće biti sljedeći.Gotovo sam siguran da je to Setra :)

mesinovic

 Ma hajde kilometar i ako bude neki Neoplan nije nista strasno , nisu ni Neoplani nista losiji od Setre  ;)

conecto

Citat: amar  u Veljača 10, 2010, 21:51:55
kako ja vidim, kantic se pri kupovini novih vozila vec odlucio za setru, i mislim da mu je ekstra odluka, po meni je setra setra, nek prica ko sta hoce, i polako se rjesava starijeg voznog parka, normalno nemoze odma naglo, ali vremenom se nadam da ce biti sve setre :) ... ja sam protiv mjesanja , ako uzimas uzimaj od jedne marke ... :)

Ni dvije marke nisu previše, ja čak mislim da je dobro imati konkurenciju u voznom parku, kad te razni dobavljači vozila i dijelova počnu zaje..vat uvijek mogu misliti da ćeš se kod iduće nabavke odlučiti za onog drugog. Naravno, nije dobro previše zašareniti vozni park i imati svega i svačega.

Citat: mesinovic  u Veljača 11, 2010, 01:15:15
Ma hajde kilometar i ako bude neki Neoplan nije nista strasno , nisu ni Neoplani nista losiji od Setre  ;)

S gledišta vozača i gazde Setra je daleko bolja, svatko je radije vozi u bilo kojoj generaciji, iako Neoplan ima svojih čari al prije svega za putnika (šminka)!
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

amar

pa dobro po meni je starliner sminka, ostalo mi nije nesto ...

ali ipak su mi setre sminka ... katni kad prodje ... uhhh ...

mate

Cityliner je sreden nakon nesrece i ponovno vozi punom parom, danas na liniji Zenica - Zagreb


busfan

Svaka cast, ofarbali su u crno oko farova. Nema sta Kantic je u svemu najbolji  ;)

mate

Aha, svaka im cast, sredili su bus, i svaka im cast jos na tome sto su vratili orginal masku od N116, neki bi drugi prijevoznici ubacili il od N1116 il od Starlinera

mesinovic

Mate ,izgleda da nije bilo bas putnika za Zagreb :-\

mate

Citat: mesinovic  u Veljača 12, 2010, 17:15:25
Mate ,izgleda da nije bilo bas putnika za Zagreb :-\

U pravu si iako nisam posebno gledao, ali procjenjujem nekih 10ak maksimalno 15 putnika je bilo, ali veca guzva je sigurno bila na popodnevnom polasku iz Zagreba za Zenicu

amar

pregledao sam citavu ovu temu sa slikama, i nisam nasao slike unutrasnjosti setri, pa odem na njihov sajt da vidim imal u njih i nema na galeriji slika, al ugleda link KOMFOR i odem tu kad tu slike ...

izvor : kantic-touristik.com

   
   
   

Mustafa YJM

#87
Citat: amar  u Veljača 15, 2010, 21:54:56
photo by goran sk

kako zavidim ovom goranu , sto bi ja volio da sam na poziciji gdje cesto prolaze ove kanticeve setre ... uhh....

a momak odlicno slika !

http://img28.imageshack.us/img28/9885/kan10.jpg

http://img404.imageshack.us/img404/3879/kantic431dt.jpg

http://img59.imageshack.us/img59/2127/kanticbus1.jpg


Uh, za volanom ove prve Setre je stari od mog najboljeg druga. Opasan je Meho, voli zagalamit' :)...Inače, kaže da je mačiji kašalj voziti ovu Setru, ima sva moguća pomagala.....npr. ima senzore ako se ispred nalazi auto ti možeš davati gas koliko hoćeš, bus automatski koči. Kad se vozi u rikverc na ekranu mu čak pokazuje koliko treba smotati volan, ako se smota više nego što treba, on pišti :P

max

Odmor na B.P Almy.                                                 

amar

zenica ? pa onda je logicno da je ovaj na liniji zenica - zagreb ?