Kantić touristik – fotografije

Autor busfan, Prosinac 01, 2007, 14:32:52

mate

S417 HDH danas na liniji Tuzla - Laussane


kilometar

Mate svaka čast za fotku!Majstorski odrađena!

mate

Citat: kilometar  u Ožujak 17, 2010, 22:10:31
Mate svaka čast za fotku!Majstorski odrađena!

Hvala, cekao sam i buseve za Njemacku do nekih 16.45, medutim nisu mi prosli, a ovu Setru nisam ocekivao, mislio sam da ce za Svicarsku ici jedna od serije 300, ali svaka cast Kanticu ;)

kilometar

Izgleda Mate da je konkurencija žestoka na Švicarskoj pa se šalju "najači" busovi :D

mate

Citat: kilometar  u Ožujak 17, 2010, 22:48:24
Izgleda Mate da je konkurencija žestoka na Švicarskoj pa se šalju "najači" busovi :D

Zato Kantic tuce konkurenciju dobrano, sto ovakvim busevima, sto jako povoljnim cjenama karata

kilometar

Jeste,Kantić se za sada dobro drži...........
Mate ti imaš najbolje mjesto u Hrvatskoj za slikanje buseva..............mislim da ti mnogi paparazzo zavide :)

busfan

Kanticu su na duzim linijama sada standard Setre 400 i Berlin je vozio sa 315HDH i Cityliner H, ali od prosle godine 415/416/417HDH  ;)  Vise je slucajnost ako uleti 317 ili 315HDH

mate

Onda se fino drzi standard, svaka cast Kanticu, i mislim da putnici onda kad idu s S417 HDH ili S431 DT znaju da se cijena karte isplati ;)
A bome sve rijede i S215 HD voze Zenica - Zagreb, zadnje dane vidam N116, N116 H i S315 HDH na toj liniji...

busfan

Citat: mate  u Ožujak 18, 2010, 09:28:45
Onda se fino drzi standard, svaka cast Kanticu, i mislim da putnici onda kad idu s S417 HDH ili S431 DT znaju da se cijena karte isplati ;)
A bome sve rijede i S215 HD voze Zenica - Zagreb, zadnje dane vidam N116, N116 H i S315 HDH na toj liniji...

Standard ne moze biti bolji ;) Samo da jos dodam da sve Setre, odim sto su Top Class, imaju dosta i opreme, najudobnija sjedista, itd

kilometar

Citat: mate  u Ožujak 18, 2010, 09:28:45
Onda se fino drzi standard, svaka cast Kanticu, i mislim da putnici onda kad idu s S417 HDH ili S431 DT znaju da se cijena karte isplati ;)
A bome sve rijede i S215 HD voze Zenica - Zagreb, zadnje dane vidam N116, N116 H i S315 HDH na toj liniji...
Što se tiče linije za Zagreb mislim da i drugi u zadnje vrijeme salju malo bolja vozila i da Kantić samo adekvatno reaguje na novonastalu situaciju...........

DANI

stvarno respekt za tu sliku !! jel bilo sta putnika za lousanne iz tuzle ? .. stvarno je autobus EXTRA  , sofer se more radovati sto vozi taki bus ..

jel vi mozda znate kako to soferi kad vozu , jel oni imaju extra soferi sta voze za svicarsku i drugi za austriju i tak..il to uvijek se minja naprijemer vozac1 vozi jednu nedjelju za bregenz a drugu nedjelju vozi za berlin il kako to ide ??

kilometar

Kolega Dani kako sam ja shvatio tvoje pitanje je da li tandem šofera uvijek održava istu liniju.Kod Kantića je uglavnom tako,dakle,jedna ekipa šofera uvijek ide na iste linije.Naravno,sve zavisi od obima posla,da li je sezona itd.

amar

sad gledam ove slike sve s ove teme ... pa slabo ko da ih je sliko a da je bus prljav ... svaka im cast ...

kilometar

Čisti se to,činimi se 24 sata dnevno ;D.Šalu na stranu,mislim da imaju ekipe koje rade u dvije smjene,tako kad bus sa linije dođe ide odmah na čišćenje i pregled.

mate

Skyliner danas na liniji Zenica - Zagreb