Kantić touristik – fotografije

Autor busfan, Prosinac 01, 2007, 14:32:52

amar

evo i nova vozila u vozni park ubacite, ova setra 315 je na svicarskim tablama .... jer imaju i u svicarskoj firmu registrovanu, BE 554-45 N , takodjer sam dobio info da u svicarskoj imaju registrovan 1 bus i u njemackoj 1 bus, ostali su svi u BiH regani ....

kilometar

Amare lijepo napisana reportaža i još bolje slike.Svaka čast............

The_Dubster

Baš mi je drago što je tako ispalo sve i pokazalo se da je Kantić jedna od vodećih firmi ;)

A na prvoj slici, ona gore setra serije 400 jel ono malo ulupana s prijeda ???

Man lion's coach

Mada izgleda da je ulupljena, ali se ovo oslikalo od ove ispred nje...

amar

da, kako je lajsna kromirana i daje odsjaj poput ogledala, osliklala se ova 328 dt ... znaci nije ulupljena ;)

amar

#200
evo na ovoj se slici bolje vidi da nije ulupljena ... nego je ogledalo 328 dt i to guma i ratkapa od 328 dt ;) a to je kad su im uredni i cisti autobusi pa toliki odsjaj i oslikavanje daje koliko je cist, svaka im cast !




ovaj vw treba dodati u popis voznog parka ;)









u garazi su 3 setre 400 serije i 2 setre 300 serije

Man lion's coach

Pravo malo carstvo, raj za one sto vole autobuse a pogotovo za ljubitelje setre. Amare mozes li mi otprilike reci koliko sve ukupno imaju autobusa i koliko kojih....

amar

dobit cu i tu informaciju, malo sam imo vremena da sve dokumentujem, ali cu dobiti i tu informaciju ... jer sam bio knap s vremenom ... oko 8-10 setri 417 ... to za sada znam

amar

par slika kancelarije .... nadam se da ce vam se svidjeti ove slike ...





















kilometar

U jednom od mojih prvih postova na ovom forumu sam napisao da je firma Kantic  Touristik jedna od malobrojnih firmi u ovoj branši gdje se stvarno primjenjuju europski standardi u vrsti i načinu poslovanja.Kantic touristik polako ali sigurno postaje brend, prepoznatljiv ne samo u BiH,nego i šire. Oni su jednostavno podigli ljestvicu kvalitete na jedan visok nivo od čega sigurno profitiraju na kraju i putnici. Šteta što ovakvih firmi nema i u međugradskom prijevozu, možda se ne bi dešavale ovakve afere kao npr. u Sarajevu.

Almir


elvis

Amare ovo je zasigurno najbolja reportaza u BiH podforumu,a i medju najboljima na ovom forumu,svaka ti cast,a u ime foruma zelim se zahvaliti osoblju firme Kantic koji su ti dopustili da to sve poslikas i preneses nama koji do sada nismo znali kako to sve izgleda u firmi Kantic,vec si napisao da i oni prate forum..

Jos jednom veliko hvala na ljubaznosti,informacijama i svemu ostalom

amar

takodjer politika firme je da se u buduce novi busevi nakon 2 godine koristenja mjenjaju sa fabrikom za nove buseve, svaka im cast, evo danas .... jednu sam uspio uhvatiti, jer sam imo obaveza ....




elvise drago mi je da imas takvo misljenje, nadam se da i ostali clanovi dijele to misljenje .... i dalje mislim da je ova firma zasluzila u sto skorijem vremenskom peridou da se nadje na index strani foruma ... ali opet to je samo moje misljenje.... ipak kao sto je to kilometar to rekao ... oni su ipak brend u BiH, a boga mi i u evropi ... moze pricati ko sta hoce ....

Almir

Amare cini mi se da smo istu setru slikali heheh :)

amar

cisto moguce, nevidim u tebe tablice dobro, ali moguce, a prije ove je jos jedna 417 prosla, al nju nisam uspio uhvatiti ...