Kantić touristik – fotografije

Autor busfan, Prosinac 01, 2007, 14:32:52

Man lion's coach

Meni se cini da nisu iste u prve gore je tablica T  a u ove druge J, evo i ja se pridruzujem cestitkama, kako amaru na njegovim slikama tako i kanticu na izvrsnom voznom parku...Amar se zaista trudi oko slika pa da ga i placaju nebi mi nikakvo cudo bilo, svaka cast majstore samo tako nastavi. A Kanticu zelim dosta srece putnika i autobusa  :)

vopi

Prva Setra je 415 HDH, a ova druga je 417 HDH i to redizajnirana, to se najlakse moze primjetiti po okruglim maglenkama  ;)
Svaka cast za slike!!

damir050

I od mene Amare  svaka  ti cast za Reportazu Firme  , Kantic - Euro -Touristik

tomo

Citat: vopi  u Svibanj 22, 2010, 17:12:31
Prva Setra je 415 HDH, a ova druga je 417 HDH i to redizajnirana, to se najlakse moze primjetiti po okruglim maglenkama  ;)
Svaka cast za slike!!
a i table su različite...

elvis

Amare ti si mene pogresno shvatio prilikom reorganizacije pocetne stranice foruma kada je Kantic tema smjestena tu gdje se sada nalazi,ja sam se i tada zalagao da se izmjesti Kantic,posto je vecina bila za ovaj sadasnji izgled ostavili smo tako,i onda sam nastavio braniti interes mod.tima,mi u principu radimo po sistemu svi za jednog,jedan za sve,a sto se tice mog misljenja o Kanticu,divim se tim ljudima i oduvijek su bili moj favorit u nekim stvarima,i to ce i ostati ;)

amar

ma da elvise, ok je , skonto sam i imali smo jednu ostru diskusiju za koju se ja izvinjavam, i ja sam pogrijesio, ali covjek reaguje u afektu, ali nisam tu dosao da se svadjam ili da zastupam interese neke firme, cisto iz ljubavi prema ovome, i kao vecina ovdje , jer smo istomisljenici ... ali bi volio da se nadje na pocetnoj jer to zasluzuje ova firma, to me kopka jer stvarno pokraj centrotransa, globtoura i ova firma trebala bi da stoji, to joj nece nista posebno ni pridonjeti ... ali stvarno podforum kantic ima stvarno kvalitetni slika za pogledati itd .... opet vase se misljenje uvazava ... pozz ... sutra nedelja, nadam se novim slikama ....

amar

#216
veliki pozdrav za vozače ove setre, 157-T-588, linija za zurich ...  svaka vam cast, najbolji ste, veliki pozdrav ako od vas neko ovo bude citao, evo poklanjam vam ovu prelijepu sliku !



Man lion's coach

Hhahaha amare cestitam pa su te ovako zavoljeli vozaci svi u tebe gledaju, mislim kad te sretnu negdje na ulici docekaju te objerucke  ;) svaka cast babe moj  8)

amar

da ti pravo kazem, ova mi je najdraza slika, toliko sam ponosan na nju, do sad su me primjecivali da nesto slikam, znaci gledali su, ali nisu znali ni ko sam ni sta sam, sad su informisani i znaju da njih slikam, znaju da ih vecinom neko ceka u gracanici, i gospodja Kantic mi je rekla da je ona obavjestila vecinu vozaca o meni :) ... citao si moju reportazu, vidio si sve :D ... bas mi je drago ... svaka cast ovom vozacini ! moram ga upoznati ...

busfan

Citat: kilometar  u Svibanj 22, 2010, 11:33:18
U jednom od mojih prvih postova na ovom forumu sam napisao da je firma Kantic  Touristik jedna od malobrojnih firmi u ovoj branši gdje se stvarno primjenjuju europski standardi u vrsti i načinu poslovanja.Kantic touristik polako ali sigurno postaje brend, prepoznatljiv ne samo u BiH,nego i šire. Oni su jednostavno podigli ljestvicu kvalitete na jedan visok nivo od čega sigurno profitiraju na kraju i putnici. Šteta što ovakvih firmi nema i u međugradskom prijevozu, možda se ne bi dešavale ovakve afere kao npr. u Sarajevu.

Slazem se u potpunosti kilometar, mene su odusevili prije 3-4god, trebao sam ici subotu iz Munchena pa sam cekao bilo koji bus da naidje jer rijedje idu subotom. Dolazi Kantic, 417HDH, nov, udoban, cist autobusa, vozaci prijatni, a karta u jednom pravcu 36eur...
Pa to stvatno nema bolje ;) Posle sam jos putovao s njima i zaista dosad nikakvih problema.
Svaca cast Amare za reportazu, zaista zanimljivo, a pogledajte i Kanticeve autobuse, bilo da su stariji ili noviji svi su kao da su tek izasli iz fabrike

damir050

Amare  zasto mu koriste ova vrata pored  druge osovine

amar

predpostavljam za Bunker, ali nemoj me drzati za rijec, ipak neka neko me ispravi ako grijesim ili ako sam u pravu da potvrdi, jer nisam neki strucnjak ... priznajem :)

amar

naravno da ima i s druge strane vrata za bunker, e sad se i ja pitam jesu li i ovo za bunker ... imal ko ko zna ?

damir050

Amare  imas  na  19 Stranici , kada si slikao to je  bilo  07.05.2010. lijepo se vidi , znaci  definitivno ova se vrata od  Bunkera

neoplancityliner

da, ta vrata i ova iznad pogonske i prateće su bunkeri, odnosno bunker....