Babić-Biss Tours - razno, novosti

Autor lav, Prosinac 09, 2007, 12:35:45

amar


The_Dubster

Citat: amar  u Veljača 08, 2010, 14:35:03
ma kinez je kinez :)

kad se radi o turistima, ako se radi o kraćim turama, u većini slučajeva će ti oni uzeti neki onako našminkan bus, nego npr setru 216 koja već ima poprilično... ::|

tako da se biss toursu valjda isplati dok ih ima toliko

aaaaa

Citat: amar  u Veljača 08, 2010, 14:35:03
ma kinez je kinez :)

ma i to sto kazes. Ipak njeima ce biti potrebno jos mnogo vremena da dostignu evropske proizvodjace. Autobusi su im poprilicno nekvalitetni a nisu bas tako ni jeftini jer za taj novac se moze kupiti mnogo bolji bus...

Mustafa YJM

Itekako su mu isplativi Higeri...koliko god bili loši, ne mogu biti gori od Isuzu-a....a još su jeftiniji...za cijenu 4 Bissova Higera se može otprilike kupiti jedan Lion's coach troosovinac. Dakle, 60 hiljada eura po komadu.

Inače, Biss tours za mene uopšte nije ''jedna od vodećih prevoznika''  u BiH..ljudi kupili dva nova Man-a, koji se ionako prodaju ko halva, i umislili da su najjači ovdje. Mislim da su van konkurencije što se tiče linija prema Evropi. Ne mogu se više stari Neoplani tjerat' za Njemačku ili, ne daj Bože, Švedsku.

busfan

Ne znam ni ja po cemu spadaju u dobre firme? Mi smo isli preko njih na ekskurziju 2004.god i vozili su nas Neoplani cca 87.god u Spaniju.
Koliko linija medjunarodnih imaju, trebalo bi to bolje. Na sajtu pise da su uveli i liniju za Wien?

elvis

I ja mislim da nisu nesto posebno,ali nemojte zaboraviti i dvije Scanie,i one su nove ;)

The_Dubster

ma i nas su vozili sa skalamerijom od busa na ekskurziju u tursku... taj sam bus postao ranije na temi, užas :-X

Mustafa YJM

Citat: elvis  u Veljača 16, 2010, 18:25:39
I ja mislim da nisu nesto posebno,ali nemojte zaboraviti i dvije Scanie,i one su nove ;)


Istina, ali opet sa 4 nova vozila su daleko od konkurencije za evropske linije...Scanie tjeraju za Švedsku, ako se ne varam. Opet ih Kantić može pojesti na toj relaciji, a ima još prijevoznika ( ipak se 431 DT ne može porediti sa Scaniom, Autoprevoz BL je isto gore šalje ).

busfan

I Unilines,TopTourist, Adriaticc voze Setre 400 za Svedsku

vozac biss

biss tours je jedna od bolji firmi u bih 54 vozaca su zaposlena u ovo vrijeme recesije nijedan radnik nije odpustan plate su na vrijeme doprinosi i ostalo sto spada je na vrijeme korektnost vlasnika je na nivou prema radniku tako da je svaki komentar u vezi ove firme suvisantreba biti uposlenik ove firme pa nesto prokomentarisat za svaku su pohvalu

busfan

Citat: vozac biss  u Veljača 23, 2010, 16:50:02
biss tours je jedna od bolji firmi u bih 54 vozaca su zaposlena u ovo vrijeme recesije nijedan radnik nije odpustan plate su na vrijeme doprinosi i ostalo sto spada je na vrijeme korektnost vlasnika je na nivou prema radniku tako da je svaki komentar u vezi ove firme suvisantreba biti uposlenik ove firme pa nesto prokomentarisat za svaku su pohvalu

Svaka cast ako je takav odnos prema zaposlenima, to je u BiH rijetkost! Ali ipak sta i putnici kazu, ako gledamo vozni park i nije bas nesto posebno

vozac biss

VOZNI PARK JE POPRILICNO DOBAR ZA RAZLIKU OD NEKI DRUGI PREVOZNIKA
VOZILA KOJA SE KRECU PO BOSANSKIM LINIJAM SU VECINOM BOLJA OD NEKI STO IDU DO ZAGREBA

vozac biss

SVE FIRME STEDE NA LINIJI ZAGREB PA ZASTO NEBI I BISS TOURS STO JE RAZUMLJIVO

vozac biss

NA PRVOM MJESTU JE PUTNIK PA ONDA SVE OSTALO A MISLIM DA HIGER JE DOVOLJNO UDOBAN I SVE OSTALO ZA JEDAN ZAGREB ZA DALJE DESTINACIJE KORISTE SE VECE MASINE A IM IH DOBRI I OVO JE FIRMA KOJA ULAZE U VOZILA NI JEDAN UTOBUS NEDAJU DA ODE NA LINIJU AKO SOFER PRIJAVI BILO KAKAV KVAR TO SE ODMAH OTKLJANJA I MJENJA SE VOZILO NA TOJ LINIJI

mesinovic

 Busfan vidis sta vozac biss kaze ,po kojem zakljucku kazes da nije park nesto posebno ,  a gdje si vidio da stoji bus na putu kod bissa, nemojte tako nije bas korekt , bez argumenata ne bi se ja slozio sa busfanom ! ? ;)