Babić-Biss Tours - razno, novosti

Autor lav, Prosinac 09, 2007, 12:35:45

ist

Večeras im je jedan higer bio na splitskoj rivi. E sad, vidio sam samo da registracija počinje s 904

amar

mislim da ste uredno postupili kada ste stavili u druge znacajne prevoznike biss tours, jer spadaju tu ..

kilometar

Svakako Biss Tours spada u znacajnije BiH prijevoznike.Pozdravljam..............

Man lion's coach

Prinove kod njih, nabavljaju 4 nova Mana sa euro 6 motorima ..

p.darko

 dali je to bas euro 6 ili eureo 5 ev

the hicMe

Higeri I dvije skanije presle U novu turisticku agenciju U Tuzli. Nekoliko vozila iz Zebusa ce prec ovamo jer je Zebus izgubio liniju za Sarajevo

the hicMe

Da se sredi VP, imaju:
Dva MAN Lion's Coach II gen
Četiri ili pet MAN Lion's Top Coach L
Dva MAN Lion's Top Coach I gen
Dva Citylinera troosovinca
Jednog Citylinera
Jednu Suzu (Isuzu Turqouize)
Jednu Temsu Opalin
Jednog Jetlinera
Dvije Scanie Irizar troosovinke
Tri Skylinera
Tri Sprintera

Uskoro slike od mene

Sent from my GT-I9301I using Tapatalk


VanhoolTX

#82
Vrse edukaciju osoblja za Flixbus.Trebali bi u narednom periodu poceti voziti.Inace,na stranici Flixbusa,vec se mogu naruciti karte iz pojedinih bh. gradova ka Njemackoj,pocev od 3.6.
Jedan MAN RO8 iz 2007 se prodaje kod KAMIBUS.
https://www.olx.ba/artikal/24568456/man-lions-coach-r08/

mate

Posto 3.6 krecu voziti za Flixbus, tim povodom su kod njih i stigla 2 MB Tourisma

VanhoolTX

#84
Cestitam,uz manje kasnjenje Flix dolazi u BIH kao i sto sam najavljivao jos u decembru 2015.Inace,nakon duze vremena da neko kupi Tourisme u BIH,zadnji su mislim kod Bosnaexpresa oko 2010te stigli.Jesu li novi ovi stigli?
Voziti ce linije prema Njemackoj,to se moze vidjeti na mrezi linija Flix stranice.Gradovi koji ce biti prvi povezani:Sarajevo,Kakanj,Zepce,Maglaj,Doboj,Derventa,Brod.Od njemackih bih izdvojio Minhen i Dortmund.Vjerujem da ce jos koja linija uskoro biti,jos autobusa,da li u Bissu ili nekom drugom vidjeti cemo.Slike s njihove FB stranice.


Frik85

Nisam znal,da ima Biss Tours Setro dt431

VanhoolTX

Da,2 komada,ex Hebbel Touristik..Vec jedno 4-5 godina imaju..

Paško

Bissov G&S prije 20 i par godina u Zenici.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!