Babić-Biss Tours - razno, novosti

Autor lav, Prosinac 09, 2007, 12:35:45

elvis

jedan je u Sarajevu svaki dan,gdje su jos dva???

nedavno sam pricao s jednim njihovim soferom,i izmedju ostalog kaze da im je na jednom MAN-u (jedan od dva posljednja kupljena) motor zaribao nakon predjenih 20.000 km

doBUS

Elvise, znaš li dali su zadovoljni sa Higerima ???

elvis

sto se tice higera,i oni sami kazu da se higer ne moze poredit s neoplanom,setrom i Mb-om,ali kazu da su za tu svotu novca dobili vise nego sto su ocekivali...

mb0404

Dobro oni su uvjek imali OK buseve i jako dobar rejting,trude se ljudi da ga odrze.Svaka cast!!!!

doBUS

Koje linije vozi MB Sprinter (sivi).. ???

cro

jeli kad voze za svedsku uvjek tri vozaca budu zato sta je dug put? ???

mb0404

Juce oko podne novi Irizar u stanici u Doboju,ne znam liniju...bus je extraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

doBUS

Citat: mb0404  u Srpanj 04, 2009, 11:26:10
Juce oko podne novi Irizar u stanici u Doboju,ne znam liniju...bus je extraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Ako si ga vidio oko 12 sati vozi sa Svedsku

Ejub


Rocky

 :D Voze za Feldkirch (A) dobra usluga i vozaci super  ;)

mesinovic

Citat: Rocky  u Prosinac 13, 2009, 19:01:30
:D Voze za Feldkirch (A) dobra usluga i vozaci super  ;)

Imaju Liniju Mostar-Bern

elvis

Par zadnjih postova koji nisu imali mnogo zajednickog sa ovom firmom su prebaceni u podforum Razno,pa dolje nastavite raspravu,a ubuduce pripazite u koju temu sta pisete.

Moderatorski tim

Mustafa YJM

Još jednom ću reći kako je Higer užasan....najsmješnije mi je što se retrovizori klimaju, samo što nisu otpali...svaka neravnina na cesti se osjeti...još je vozaču dosta puta zvonio mobitel a onda audio sistem počne strašno zujati.. Ali, lijep je na oko, dobro ušminkan..kokpit mi se sviđa..:D

amar

pa to je i bilo bitno proizvodjacu da napravi lijep na oko bus , a kvalitet i funkcije nisu bitne ...

The_Dubster

#29
za oko je lijep onako, ali nisam se još vozio u njemu, al izgleda da i sto se tiče udobnosti nije nešto :-\

a u subotu je bio njihov man s2000 na otoci vjerovatno dovlačio djecu na neko takmičenje u plivanju.