ZET razno (3)

Autor MAN19464, Ožujak 29, 2017, 15:57:45

Ivan

#120
A koja drama...
Kud sreće da je cijeli ZET "raspadnut" kao trenutno APP i da je jedno kašnjenje od 5 minuta najveća briga...

Kako rekoh, 120 je tradicionalno ne-linija koja više postoji na papiru nego u stvarnosti a ako i vozi više je pokretna rezerva nego nekom služi, a ostatak linija funkcionira bez puno grešaka... Možda je to nekome sada šok ali tako je već 20 godina, naravno da nije najurednije i korektno ali svi redovni putnici to znaju i u biti nije nikome nužna. Da se mene pita, to bi trebalo ispraviti redukcijom linije, no ovo sada nije ništa novo.
APP je mila majka za cijeli ostatak ZET-a. Nije uvijek to bio, ali trenutno je sve podnošljivo.

MAN truck bus

Na liniji 271 su 3 vozna reda,a ne 1 kako je napisano u popisu linija. Molim moderatore da to izmjene!  byeg
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

Portos

Citat: MAN truck bus  u Lipanj 16, 2017, 19:09:14
Na liniji 271 su 3 vozna reda,a ne 1 kako je napisano u popisu linija. Molim moderatore da to izmjene!  byeg

Izmjenjeno!

PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.

421

Jučer je bila 10 godišnjica koju nismo proslavili.
Ili jesmo:http://www.zagreb.info/aktualno/zg/voznja-u-zet-ovim-busevima-bez-klime-osjecam-kako-mi-se-mozak-pretvara-u-zvaku-i-pitam-se-jesam-li-morao-ovu-saunu-platiti-1-000-kuna/134131#more-134131
Kako vrijeme brzo leti...

Bahate ZET-ovce odsad prijavite na besplatan broj
Bahate ZET-ovce građani će od sada moći prijaviti na besplatan broj telefona 0800 200 060. Važno je zapamtiti broj linije i vozila
Četvrtak, 21. 6. 2007. u 14:01
Bahate ZET-ovce građani će od sada moći prijaviti na besplatan broj telefona 0800 200 060. Pritom je vrlo važno zapamtiti broj linije i vozila jer se prema voznom redu utvrđuje identitet bahatih vozača. Tada se pokreće postupak odgovornosti i ako se utvrdi krivnja, stegovni postupak. Tako bi bezobrazno ponašanje pojedinih vozača i kontrolora u tramvajima i autobusima trebalo biti prošlost, prenose jedne dnevne novine.
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

ManNLNG

Vozio se danas u gbr.32 na 128 i na stanici nisu kočnice popustile pa je "pametnjaković" odlučio vozit dalje.Kad je stigao do sljedeće stanice se užasno kvačilo zasmrdilo i kočnice užarile,umiralo se od mirisa.Šta rec?!?! :-\
EUROBUS AV120

MAN truck bus

A šta je trebao napraviti? Jedino da vas je sve izbacio van,zvao servis i onda nastavio vožnju prema APPu. Postojala je mogućnost da iskopča staničnu,ali je došlo naređenje da se to više ne radi. Kao ni da se stišće SECU na Citelisu.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

Ivan

#126
Citat: MAN truck bus  u Lipanj 26, 2017, 21:10:43
A šta je trebao napraviti? Jedino da vas je sve izbacio van,zvao servis i onda nastavio vožnju prema APPu. Postojala je mogućnost da iskopča staničnu,ali je došlo naređenje da se to više ne radi. Kao ni da se stišće SECU na Citelisu.
Daj ne muljaj, to se ne odnosi na neispravne autobuse i naravno da nitko nema obavezu nastaviti i zapaliti kočnice.
I da, itekako, bus ako ne valja pogotovo ljeti kad ima viška treba ili čekati servis ili se vratiti u garažu a ne nastaviti s putnicima. Ako se na kratkoj ruti može spustiti s isključenom staničnom (a sumnjam da je to uopće problem) vjerojatno mu ne bi zamjerili ako bi pitao da nastavi i dobio dopuštenje da se spusti, ali sigurno ne smije nastaviti s putnicima s blokiranim kočnicama i ako je stvarno pokvaren treba u garažu a ne opet na brdo. Ne znam kakvu drugu teoriju se može oko toga smisliti.

U ovom slučaju imam dojam da ispravnost uopće nije problem nego da je "majstor" očito radio kako mu se prohtjelo a ne da nije mogao voziti kako treba. Ako ima genijalaca koji po Bologni voze u 2. brzini koji je bed malo paliti kočnice, ionako ima likova koji imaju i svoju teoriju o retarderu pa ga isključuju i cijelo vrijeme pregrijavaju diskove i jedva se zaustavljaju ako im netko izleti na put, ništa čudno za razinu profesionalnosti pojedinaca (čast većini koja radi više-manje kako treba, no tragično je kako za one druge nema kontrole)...

I to se s isključivanjem opet ignorira, držali su se samo par tjedana.

Shole

Citat: ManNLNG  u Lipanj 26, 2017, 20:53:11
Vozio se danas u gbr.32 na 128 i na stanici nisu kočnice popustile pa je "pametnjaković" odlučio vozit dalje.Kad je stigao do sljedeće stanice se užasno kvačilo zasmrdilo i kočnice užarile,umiralo se od mirisa.Šta rec?!?! :-\

Na  NL MAN-u zamrdilo kvačilo.   Bravo dečko.  Ajde molim te baniraj se sam na 10 dana

ManNLNG

Citat: Shole  u Lipanj 26, 2017, 23:25:28
Na  NL MAN-u zamrdilo kvačilo.   Bravo dečko.  Ajde molim te baniraj se sam na 10 dana

To je potpuno ispravno receno,ne razumijem kako ti od svih ljudi neznas da kad se vozilu zaustavlja kretanje a vozilo zeli naprijed da se stavlja veliki pritisak na kvacilo sto ga konacno i zagrije i pocne jako mirisat na englesko se to zove "burning the clutch"... glavauzid ???
EUROBUS AV120

Ivan

#129
Citat: Shole  u Lipanj 26, 2017, 23:25:28
Na  NL MAN-u zamrdilo kvačilo.   Bravo dečko.  Ajde molim te baniraj se sam na 10 dana
Ma dobro, neka čovjek nešto nauči, kad sam jednom pukao (tj. pristojno kao uvijek) i pitao frajera kojeg sam par puta vidio da radi sr... s busom je li mu mjenjač pokvaren kad vozi 55 u 2. brzini a jedini položaji noge na gasu su 0 i do daske (tako da znam da nije neispravan ali da počnem razgovor) rekao mi je "stručnjak" da bus "nema mjenjač", a kad sam rekao da bome ima i pitao zašto drži automatik u 2. na ravnom blijedo me gledao pa rekao da to nije mjenjač ;D , pa ako tako kažu "profesionalci", neka i forumska djeca polako uče.

Citat: ManNLNG  u Lipanj 26, 2017, 23:39:21
To je potpuno ispravno receno,ne razumijem kako ti od svih ljudi neznas da kad se vozilu zaustavlja kretanje a vozilo zeli naprijed da se stavlja veliki pritisak na kvacilo sto ga konacno i zagrije i pocne jako mirisat na englesko se to zove "burning the clutch"... glavauzid ???
A onda je stisnuo "nitro" i zato je prestigao cijelu cestu... good_boy 'Ajd malo se obrazovat o tehnici preko nečeg što nije franšiza Fast and Furious. .

Shole

Na automatiku kvačilo ne smrdi.  Mogle su smrdit eventualno kočione pločice

ManNLNG

Citat: Ivan  u Lipanj 26, 2017, 23:47:08
Ma dobro, neka čovjek nešto nauči, kad sam jednom pukao (tj. pristojno kao uvijek) i pitao frajera kojeg sam par puta vidio da radi sr... s busom je li mu mjenjač pokvaren kad vozi 55 u 2. brzini a jedini položaji noge na gasu su 0 i do daske (tako da znam da nije neispravan ali da počnem razgovor) rekao mi je "stručnjak" da bus "nema mjenjač", a kad sam rekao da bome ima i pitao zašto drži automatik u 2. na ravnom blijedo me gledao pa rekao da to nije mjenjač ;D , pa ako tako kažu "profesionalci", neka i forumska djeca polako uče.
A onda je stisnuo "nitro" i zato je prestigao cijelu cestu... good_boy 'Ajd malo se obrazovat o tehnici preko nečeg što nije franšiza Fast and Furious. .

Izmedu ostalog ne volim fast and furios,ali jasno cu zakljucit da je nacin na kojem je vozac postupio je izrazito neprofesionalno te lose prema situaciji u kojem se nalazio.Dali netko od vas zna u kakvoj je sitaciji gbr.29 kad vec govorimo o mjenjacima?
EUROBUS AV120

421

Citat: ManNLNG  u Lipanj 27, 2017, 00:05:36
Izmedu ostalog ne volim fast and furios,ali jasno cu zakljucit da je nacin na kojem je vozac postupio je izrazito neprofesionalno te lose prema situaciji u kojem se nalazio.Dali netko od vas zna u kakvoj je sitaciji gbr.29 kad vec govorimo o mjenjacima?
Lošijoj od gbr 27, ali boljoj od gbr 28.
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

ManNLNG

Kad tad je jedan trebao kihnut,nažalost su sad knap sa Nl263-cama...šteta.   :'(
EUROBUS AV120

tramvajac 92

Automatik nema kvačilo (kuplung, spojku) koje možeš stisnuti. Postoje automatski mjenači sa duplom spojkom (jedna iza druge su), ali ni kod njih ne možeš spojku stisnut. Npr. takav je Volvo I-Shift.

Nisam siguran postoji li gradski niskopodni sa tvornički ugrađenim manuelnim mjenčem, mislim da ne. Ako je netko "preradio" automatika u šaltača to je već drugo....