ZET razno (3)

Autor MAN19464, Ožujak 29, 2017, 15:57:45

ManNLNG

Kad dođu dođu,jedino sto ću reci da se kladim u to da ce citiyi doći prije i da ce Iveco platiti kaznu.good_boy thumbs
EUROBUS AV120

Dreamwalker

"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

421

Detalji, tvome oku nevidljivi ili malo vidljivi. Oprema većinom, koja odudara od traženog u dokumentima o javnoj nabavi.
O&O  pivkan  kava
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

sniff

Lupus in fabula! Mi u vuku, Urbanway na vrata. Osvanuli pred 5 minuta na forumskom facebooku!

Majstor

Samo 2 jel to sve od Iveca
Samo mi sudite pošteno !

Shole

Koji motor je u Urbanwayu ?

MAN truck bus

Citat: Majstor  u Srpanj 02, 2017, 21:10:52
Samo 2 jel to sve od Iveca
Još će 3 doć.
@Shole ne zna se još ništa. Trebao bi biti od 300 ks i 4 brzinski Voith.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

tramvajac 92

Citat: MAN truck bus  u Srpanj 02, 2017, 21:56:38
Još će 3 doć.
@Shole ne zna se još ništa. Trebao bi biti od 300 ks i 4 brzinski Voith.
Početni zahtjev je bio 340 ks minimalno i 8500 ccm. Ne sjećam se promjena na tome.

Kako god okrenuli, ne može biti sa 300 ks, postoji samo Cursor 9 sa 310 ili 360 ks.

MAN truck bus

8.8.2016 je u karakteristikama pisalo
Solo-340 KS
zglob-360 KS
Mijenjac
Solo }
            4 brzine minimalno
Zglob }
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

sniff

310ks onda vjerojatno, 11 više od glomaznog 0530IIG. Ne može biti loš u pitanju snage motora

Poslano sa mog Lenovo A7020a40 koristeći Tapatalk


ManNLNG

EUROBUS AV120

MAN truck bus

Ne nije 310 ks!
Solo:340ks,4 brzine,1 i 2 vrata manualna,treća automatska
Zglob:360 ks,4 brzine,1 i 2 vrata manualna, 3 i 4 automatska.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

tramvajac 92

Dečki, minimlno 340 ks.

Znači u ovom bi trebao biti motor s 360 ks. Bude zabavno ak bude vozio ravne linije. ;D

Sniff, usporedi s Lion's Cityem, to je isto. 50 ks više ;D

MAN truck bus

#163
E tog će trebat odma meni na 216 dati. ;D

Ali da apsolutno će ih trebati staviti na brdske linije. Bar onda ako će svi bit u Dubravi da onda voze 140  sa Urbanwayima. Sad će ih odma stavit u APDu na 223. Bilo bi pak pametno stavit na 228. Ali sve u svoje vrijeme.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

smogovci.bbb2

https://www.vecernji.hr/zagreb/ekskluzivne-fotografije-djelatnik-zet-a-letvom-napao-putnika-na-gl-kolodvoru-1180611

Svi koji su se barem dvaput vozili ZET-ovim autobusom 268 na relaciji Zagreb – Velika Gorica znaju da je to linija iz pakla. Svakoga jutra putnike hvata grč u želucu pri samoj pomisli da moraju u njega ući. Što li će nam danas pripremiti vozači u goričkom busu, pitaju se gotovo svi koji su osuđeni na tu zlokobnu liniju. Koliko će kasniti, koliko dugo neće pustiti putnike da iziđu na srednja i stražnja vrata dok čekaju da se svi koji žele ući ne upute na prednja, hoće li doći do fizičkog obračuna...? I tako iz jutra u jutro, iz dana u dan.

Tako je bilo i jučer ujutro. U 8.35 strpljivo je između Glavnog kolodvora i Gradskog poglavarstva 30-ak putnika čekalo autobus 268 koji po redu vožnje treba poći u 8.39, ali u to doba gotovo nikada ne polazi. 8.43 – nema ga. 8.47 – ma kakvi. Na postaji je već 50-ak ljudi jer su pristigli i oni koji love autobus koji po rasporedu ide u 8.50 i također vrlo rijetko krene u to vrijeme. 8.52 – busa ni na vidiku. Neki već gube strpljenje i kreću prema obližnjim taksijima. Prošlo je i 9 sati – i treći autobus, koji po rasporedu ide u 9.02. ostao je autobus "zvan čežnja". Toplo zagrebačko jutro postaje sve usijanije. Barem među putnicima koji čekaju bus 268. Nervoza se može dotaknuti u zraku.

Pročitajte više na: https://www.vecernji.hr/zagreb/ekskluzivne-fotografije-djelatnik-zet-a-letvom-napao-putnika-na-gl-kolodvoru-1180611 - www.vecernji.hr
Pogledom pratim čovjeka koji ide do najbliže parkiranog autobusa. Kuca na vrata. Vozač mu otvara. – Koji je vama vrag. Zakaj nema busa za Goricu, čekam već više od pol vure – vrištao je gospon na vozača u autobusu za Borovje. – Kakve veze imam ja s tim. Pustite me na miru. Odite tamo pa pitajte otpravnike – odgovorio je ljutito vozač. Mrmljajući, ogorčeni putnik krenuo je prema sobici gdje sjede otpravnici autobusa. Gurao je vrata na kojima piše "kontrolor", ali uzalud. Zaključana su.

– Bok im mater ZET-ovsku – psovao je ogorčeni putnik. U tom trenutku odnekud se pojavio čovjek u ZET-ovoj uniformi koji je otključavao vrata svog "kontrolnog" ureda. – Šta mene pitate gdje su autobusi. Otkud ja znam. Nije to moj problem – odgovorio je putniku čiji je repertoar psovki bio sve bogatiji. Ni ZET-ovac nije zaostajao. Vidjevši da je sve uzalud, ogorčeni putnik krenuo je prema postaji. No, u tome trenutku iza leđa mu je došao kontrolor prometa ZET-a s velikom letvom u rukama. – Bježi odavde, udarit ću te. Bježi, budalo – urlao je ZET-ovac. Putnik je zauzeo obrambeni gard i čekao hoće li ga djelatnik ZET-a zbilja udariti letvom. No, putnik se povukao, pa nasreću nije došlo do većeg incidenta.

U međuvremenu, u 9:15 stigao je autobus 268. Putnici koji su čekali više od 40 minuta spontano su počeli pljeskati. Mirno su se ukrcali, ali ogorčeni i s grčem. Dokle? Na liniju 268 hitno treba poslati neovisne kontrolore prometa u civilu! Inače nije isključeno da će uskoro pasti i druga žrtva, kao nedavno kada je upravo u goričkom busu putnik ubio drugoga putnika koji se htio voziti bez karte. Putnici već godinama upozoravaju ZET i Holding da nešto učine na liniji 268, ali odaziva nema. Tko će odgovarati dogodi li se nova tragedija?

Pročitajte više na: https://www.vecernji.hr/zagreb/ekskluzivne-fotografije-djelatnik-zet-a-letvom-napao-putnika-na-gl-kolodvoru-1180611 - www.vecernji.hr
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza