ZET razno (3)

Autor MAN19464, Ožujak 29, 2017, 15:57:45

Ivan

Citat: smogovci.bbb2  u Rujan 04, 2017, 20:59:49
Recimo na 221 ako ćemo baš cjepidlačiti Fancevljev prilaz je u Utrini a ne u Travnom a piše na displayu Travno umjesto Glavni kolodvor ier trust mozgova u Centru nije sposoban na atronu postaviti izmjenu kod Mamutice jer kao ne znaju vrijeme dolaska (a piše im na tom istom atronu) već se mijenja na već spomenutom stajalištu. Isto tako putnici koji čekaju autobus kod Mamutice ne znaju da se vremena polazaka iz Travnog odnose na stajalište Fancevljev prilaz tako da im je vozač kriv jer polazi ranije od objavljenih vremena polazaka (a zapravo ne polazi). Do te zbrke ne bi dolazilo da su na voznom redu vremena polazaka iz Travnog ona od Mamutice a ne od Fancevljeva prilaza. Tako je i na 220, 268, 290 etc. Uglavnom >hammer<
Mislim da si to krivo skužio, Atron ne mijenja smjer niti prepoznaje stanice na validatoru niti onda isto tako ni ne mijenja smjer prema vremenu (inače bi tramvaji bili skroz u banani s displejima s obzirom na to kako nedisciplinirani tramvajci rade sprdnju od posla) nego ili prema GPS-u ili ako on nije namješten prema udaljenostima (tako je funkcioniralo prvih nekoliko 2200 kad su tek došli). Stoga, bilo bi vrlo jednostavno da se smjer gore mijenja kad dođe na stanice koje si naveo, kad bi se netko potrudio raditi posao kako treba, ne treba imati fiksni vozni red.

421

126 GODINA ZAGREBAČKOG ELEKTRIČNOG TRAMVAJA
http://www.zet.hr/aktualnosti/vijesti/126-godina-zagrebackog-elektricnog-tramvaja/525

U nastavku vam donosimo neke od zanimljivijih posebnih uredbi koje je iz sigurnosnih razloga gradska uprava proglasila 3. rujna 1891. jer je tramvaj bio novost na ulicama i nepoznanica brojnim žiteljima Zagreba:

*Za vrijeme vožnje zabranjeno je zaskakivati na tramwayska kola ili izskakivati iz njih, a isto tako ni stajati na kolnih stubah
*Uzimati sa sobom na tramwayska kola pseta ili jih privezivati, da za koli ili uz kola trče, strogo je zabranjeno
*Osobama pijanim ili bolujućim na gnjusnih ili priljepčivih bolestih nesmije kondukter dozvoliti vožnju, a osobe, koje bi svojim nepristojnim ponašanjme smetale ostale suputnike, imade kondukter sa kolah  odstraniti
*Osobe, koje svojim odijelom mogu druge suputnike zamazati, smiju samo na prednjem otvorenom dielu kolah kraj kočijaša stajati
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

MAN truck bus

Prije je to bilo bolje, a sada svi se voze ljudi se ne peru, smrde, prenose zarazne bolesti, prevoze letve od 2 metra bez da pitaju vozača... Tračanje za autobusima je postalo normalno, ali dok ih se pričeka i ako ih se traži karta tada slijedi pogled u vozača u stilu " Jesi ti normalan?! " Psi se prevoze pa usred vožnje počnu lajati na nešto, normalno uvijek ima ljudi kojima smetaju psi.

P.S. Da ne bi  mislili da ne volim pse imam 2 kod kuće ne smetaju mi, ali mislim da nije za gradski prijevoz.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

Ivan

A mislim da zakoni o javnom zdravstvu definiraju to da se ljudi s infektivnim bolestima ne smiju tek tako voziti, a mislim da je prljavom odjećom je postalo i malo rigoroznije jer nema vožnje s kočijašem na otvorenom, lol (ne mogu više naći u ZET-ovim pravilima ali mislim da je prije to stajalo, kod drugih prijevoznika i dalje ima), no mislim da vozač sasvim uredno može nazvati policiju i reći da prljavštinom ugrožava druge... Uostalom, policija na zahtjev vozača zna s noćnih linija istjerati beskućnike.

Smrad je, s druge strane, očito malo teže definirati i spriječiti...

MAN truck bus

Smrad se može definirati, ustajali znoj je najčešći u gradskom prijevozu. Mnogi vozači ne žele imati "problema" , ali što je previše ,previše je. Slična situacija je bila kada sam bio na 127. Čovjek pita vozača može li uči u autobus s crijevima koje su dugačke kao pola Citelisa. Vozač kaže ide pitat " šefa " čitaj otpremnika, čovjek je rekao ne može i vozač ga nije pustio unutra. Tim crijevima bi ugrozio putovanje 100%. Isto tako čest slučaj na linijama koje stanu kod Zelene Tržnice ide dosta ljudi iz Bauhausa s raznim letvama i ostalim, pa često dolazi do prepirki s vozačem zašto ga neće pustiti u autobus, a putnik nosi vrlo malu cijev samo 2 metra. ;D
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

421

http://www.index.hr/black/clanak/srna-kupio-vilu-od-1200-kvadrata-grad-maknuo-autobusnu-stanicu-da-mu-ne-smeta/992586.aspx
Srna kupio vilu od 1200 kvadrata, Grad maknuo autobusnu stanicu da mu ne smeta?

AUTOBUSNO stajalište u Ulici Gornje Prekrižje u smjeru sjevera nedavno je premješteno nekoliko desetaka metara sjevernije. Stajalište se dosad nalazilo točno ispred vile nogometaša Darija Srne, a iz nadležnog Gradskog ureda za promet ne žele potvrditi da je upravo on tražio da se stanica pomakne zbog buke.
Kako bilo, na teren su izašli stručnjaci i iznenada procijenili da je sve ove godine stanica bila opasna.
"Autobusno stajalište u Ulici Gornje Prekrižje, 30 metara sjevernije od stuba Vilima Svečnjaka, uspostavljeno je temeljem održanog komisijskog očevida na kome su bili nazočni predstavnici Gradske četvrti Gornji grad - Medveščak, MUP-a, PUZ-a, Službe za sigurnost cestovnog prometa, ZET-a i ovog Gradskog ureda. Zaključeno je da postojeća lokacija ne zadovoljava prometno-tehničke uvjete i sigurnost putnika na autobusnoj liniji 102 Britanski trg - Mihaljevac. Rješenjem od 22. 5. 2017. godine, autobusno stajalište premješteno je 30 metara sjevernije od stuba Vilim Svečnjaka", pojasnili su za Index iz zagrebačkog Gradskog ureda za promet.
Dodali su i da je zbog povećanja zone sigurnosti stajališta, uspostavljen novi pješački prijelaz uz dodatnu vertikalnu signalizaciju.
Na pitanje je li moguće vratiti stanicu na staro mjesto ako Srnini susjedi to zatraže peticijom, nisu željeli odgovoriti.
Bivši kapetan Vatrenih, ne tako davno, kupio je vilu površine 1200 metara kvadratnih, izgrađenu 2007. godine. Prema podacima agencije koja je vilu prodavala, opremljena je s osam spavaćih soba, sobom za igru, vinotekom i bazenom, a kao jedna od prednosti navedena je upravo blizina autobusne stanice.

Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

Busprometsplit

Jel poznato koliko je sveukupno koštao atron sustav? Hvala.

421

Previše.
Obzirom da je uzeta osnovna konfiguracija "s mogućnostima nadogradnje", krava muzara je presahnula.
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

CONECTO430

#278
STANJE U PROMETU
Kiša, ponegdje i izraženija, usporava promet. Kolnici su mokri na cijelom zagrebačkom području. Vozi se sporije, tramvaji voze redovito, a odstupanja od voznog reda moguća su u autobusnom prometu na linijama 212, 217, 227 i 268.
Zadnja izmjena 11.09.2017. 10:22

Izvor: sada.zgh.hr
KRIVA TEMA AKO MOŽETE IZBRISAT ILI PREBACIT?
Idem samo jednu stanicu :D

Dreamwalker

Baš super. 227 mogu biti tri razloga:
1. Kaos na novoj regulaciji prometa. Kolega leonardo123 javlja da je jutros na trasi linije 203 bila kolona do Bukovačke kod kbr 89 i da se od tamo do Svetica vuklo pune 23 minute. To u konačnici znači da je trebalo od Krematorija do Svetica 36 minuta. Za usporedbu 226 vozi u normalnim uvjetima Kaptol - Svetice 25 minuta. A di je Kaptol još od Krematorija (9 minuta mu treba od Kaptola do Krematorija).
2. Nema autobusa što je baš super ako znamo da su prijekopotrebne 325 i 326 dali Podsusedu koji nikad u zadnjih godinu dana nije imao frku s izlazom solaša izuzev onog kad im je krepala plinska stanica
3. Nema vozača. Jučer ih je hrpa bila u Mariji Bistrici, a navodno su i neki dan imali manjak vozača.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

CONECTO430

Citat: Dreamwalker  u Rujan 11, 2017, 10:55:08
3. Nema vozača Jučer ih je hrpa bila u Mariji Bistrici, a navodno su i neki dan imali manjak vozača.
"Zbog nedovoljnog broja vozača i nemogučnosti pokrivanja većeg broja službi za sljedeći tjedan (11.9 - 17.9) godišnji odmori su pomaknuti."
Idem samo jednu stanicu :D

822DoDo

#281
Nema vozača pa se izbacuje po jedan vozni red sa 212, 217, 227, 268..uglavnom gdje se god stigne...
Iz dana u dan im fali 2 - 6 vozača za pokrivanje svih službi
Das Beste oder nichts. MB

Dreamwalker

Kaj onda čekaju s raspisivanjem internih natječaja?
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

elez

Vjerojatno je ovo pitanje vec bilo postavljeno ovdje, a ja ću ga opet postavit: zasto nema vozača? Kakvi su uvjeti za rad? Kakva je placa?
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

421

Citat: Dreamwalker  u Rujan 11, 2017, 11:48:01
Kaj onda čekaju s raspisivanjem internih natječaja?
Čeka se potpis na ugovore novih vozača u ZH, nema internih.
@elez
Opetovani odgovori ovdje, kako slijedi:
Postojeći vozači prebrzo odlaze u mirovinu.
Odlični, sve novi  bus123 bus123, korištenje GO ako baš moraš, slobodni dani > back to '90, više prekovremenih da bi se manje umarali...
Plaća bolja nego u zapadnim zemljama.
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln