ZET razno (3)

Autor MAN19464, Ožujak 29, 2017, 15:57:45

MAN truck bus

Jel to 421 koristi mobitel u vožnji? ???
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

421

#421
(Po)mislio sam: mogu ići u mirovinu, dolazi dostojna zamjena, ali  nnee ! Produžio si mi (ne)rad na neodređeno vrijeme!!!
Što svijetli u desnom svjetlosnom sklopu 558 ?
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

dominik,

#422
A jbg., Mtb nije pretpostavio da možda stojiš.
Bude on naučio s vremenom.

MB FAN

Danas popodne u Dubravi čak S28 i S29.  ??? umnik2

STIB

Pozdrav iz Zagreba
ZDRU

MAN truck bus

Servisni kombi, FIAT Ducato, garažni brojevi S-28 i S-29. S znači servis. Oni mjenjaju Craftere.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

smogovci.bbb2

Izvor: https://www.vecernji.hr/zagreb/zagreb-sve-veci-problemi-s-javnim-prijevozom-1231123
'ZET-ovi busevi su raspadnuti, nemaju klimu... kasnimo i po sat vremena'

Prometne gužve u Zagrebu sve su veće i javlja se sve više nezadovoljnih korisnika javnog prijevoza. Jedna od čitateljica javila nam se s problemom oko ZET-ove linije 107 koja vozi s Jankomira na Žitnjak.

Čitateljica je opisala probleme s ovom linijom kojom putuje svakodnevno: "Bus se napuni već u Prečkom, a gužva je nesnosna svako jutro. Jednom tjedno bus ostavi putnike jer je u kvaru, a povremeno i ne dođe. Sve se to događa ujutro na Slavonskoj aveniji i zbog toga su ljudi znali ići i pješice. Više puta sam zbog toga zvala ZET i upozoravala ih da na tako dugoj liniji trebaju dati ispravan bus. Naglasila sam i problem koji imamo po ljeti, a to je da nema klime." Osim toga, gospođa se žali na to što su busevi raspadnuti, nemaju klimu te opisuje incident od prošlog ljeta kada im je radilo grijanje dok su se vozili. Osim toga, navodi da nikoga nije briga za radničku liniju. Nezadovoljna korisnica ZET-ovog prijevoza rekla je i ovo: "Puno udobnije se voze gospoda sa sjevernog dijela Zagreba. Očito je da mi koji radimo i plaćamo prirez te punimo proračun grada nismo važni. Kasnimo sat vremena na posao jer nam nije nam došao bus, ali poslodavce to ne zanima."

"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

MAN truck bus

Ista priča i sa linijom 222. Samo ne znam zašto se na 107 putnici žale zadnja 2 mjeseca sam viđao samo Citare G Facelift na 107. ???
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

leonardo123

Citat: MAN truck bus  u Ožujak 07, 2018, 20:48:48
Ista priča i sa linijom 222. Samo ne znam zašto se na 107 putnici žale zadnja 2 mjeseca sam viđao samo Citare G Facelift na 107. ???
Zašto se ne bi trebali žaliti? Zar se Citaro G Facelift ne može pokvariti?

Kakva god dvokratna linija bila, smatram da bi bar vozačica/vozač trebala/o dobiti najbolji bus. Ipak dva puta dolaziš na posao i po meni zaslužuješ najbolji bus. Slažem se da su to većinom linije koje prevoze radnike, ali to ne znači da ne zaslužuju novi autobus. Da sam ja na tom mjestu ni meni ne bi bilo ugodno vozit se nakon posla u starom krampu iz 97' po zimi kad nema grijanja, a kamoli po ljetu na +30.


Ivan

#429
Pa kvare se oni itekako, no logično je ako je cijela dvokratna da tamo voze i poluispravni noviji autobusi jer ih čeka popravak kasnije bili oni novi ili stari, a mislim da se na Citaro u prosjeku nema smisla žaliti, samo logikom linije i najnoviji g.'17 će ovdje biti uvijek onaj spreman za popravak. Uglavnom mislim da je vrijeme da se 107 skrati do Glk i uvede normalni cjelodnevni vozni red, lako je dalje presjesti na 281 koja vozi prazna u suprotnom smjeru od špice 107 i ovako se resursi maksimalno razbacuju. Ovakva linija koja je osuđena na povremenost i niske standarde je uvijek loša opcija i zastarjela 25 godina i loša je i za vozače i za putnike, samo što bi cjelodnevna trebala više vozača... Reorganizacijom bi ih se i našlo više pogotovo u APP, a i svima je jasno da ih treba više, no kog briga, sve ide po starom, na svim potencijalno jakim linijama jedine promjene su u smjeru redukcija.

MAN truck bus

Niste me razumjeli. Otkad su došli City G i vozili par tjedana na 222 i 107 ljudi su se razmazili pa su Citari odmah stare krntije.  glavauzid
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

Shole

Citat: leonardo123  u Ožujak 07, 2018, 22:15:43
Zašto se ne bi trebali žaliti? Zar se Citaro G Facelift ne može pokvariti?

Kakva god dvokratna linija bila, smatram da bi bar vozačica/vozač trebala/o dobiti najbolji bus. Ipak dva puta dolaziš na posao i po meni zaslužuješ najbolji bus. Slažem se da su to većinom linije koje prevoze radnike, ali to ne znači da ne zaslužuju novi autobus. Da sam ja na tom mjestu ni meni ne bi bilo ugodno vozit se nakon posla u starom krampu iz 97' po zimi kad nema grijanja, a kamoli po ljetu na +30.



Znači novi bus na dvokratnu jer jadan vozač dolazi dva put na posao (i napravi cijeli dan 100km), a posljedično onda staru kramu na cjelodnevnu 4:00-00:30 gdje se napravi 400 km.  Baš pametno razmišljaš

lovac27

Gradonacelnik VG ponovno govori o premjestanju garaze u VG,ali Zet je odlucio da bi ostali autobusi u Gorici,jer im je neisplativo voziti ih u garaze u Zagreb. Stoga Zet od VG trazi novu lokaciju na podrucju grada gdje ce zet graditi garazu s radionom. Takoder se trazi partner koji bi izgradio kolodvor u VG. Sto mislite hoce li se to sve rijesiti ili ce Zet otici krajem iduce god iz VG kad istekne ugovor od 10 god?

Shole

Riješit će se pred izbore

421

..ali i uz budno oko EU:
UREDBA (EZ) br. 1370/2007 EUROPSKOG PARLAMENTA I VIJEĆA od 23. listopada 2007. i
KOMUNIKACIJA KOMISIJE o interpretativnim smjernicama u pogledu Uredbe (EZ) br. 1370/2007 o uslugama javnog željezničkog i cestovnog prijevoza (2014/C 92/01)
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln