ZET razno (3)

Autor MAN19464, Ožujak 29, 2017, 15:57:45

tatratram

Citat: t4  u Studeni 13, 2018, 19:21:32
Čini se da svaki terminal ima svoju liniju koja vozi kako ima autobusa. Iz Dubrave je to 210 jer i danas nije bilo drugog voznog reda ( polazak iz Klina u 10.40h). Organizacija izvanrednog prijevoza zbog puknuća cijevi od Dubrave do Borongaja danas katastrofalna. Kratki bus svakih 15min.
Iz Dubrave je često 230/2 žrtveno janje kad sfali, još se sjećam tjedna kad ga tri puta nije bilo. Izgleda da se netko požalio pa su sad prešli na 210.
A za 210 nemam pojma zašto su prešli na solaše, što nije 210 već prije jednom vozio do Novog Retkovca i bio zglobni, zašto je sad to postao problem?

Westin

#631
Citat: Ivan  u Prosinac 15, 2018, 14:01:07
Čudna lokacija, kao da ni nije ZET-ova autobusna punionica nego smještena prije svega da pokriva Baranimirovu i ostali promet, je li zapravo naručitelj ZET ili tko, hoće li biti otvorena za ostala vozila?

Usput, lijepo da su se sjetili napraviti punionicu prije nego je potrebno ali neka nabavka autobusa nije na vidiku, sad bi mogli fino obrnuto napraviti punionicu 4 godine prije nabavke autobusa pa će biti napola ispravna kad bude trebala raditi.  ;D
To je javna nabava koja je počela u 7. mjesecu 2017. godine.
Punionica SPP je sustav (postrojenje) za stlačivanje prirodnog plina (metana), prihvat i opskrbu vozila stlačenim prirodnim plinom (SPP), a uključuje sve sastavne dijelove punionice SPP-om, od mjesta spoja sa dobavnim plinovodom do spojnice za punjenje vozila. Planira se punionica SPP izgraditi kao brzu punionica i koristi kao punionicu sa 24 satnim radnim vremenom, za punjenje stlačenim prirodnim plinom (SPP-om)  najmanje 55 autobusa, 40 dostavnih vozila i 50 osobnih vozila, te ostalih vrsta vozila pogonjenih SPP-om.

Za dimenzioniranje punionice SPP-a najvažniji je podataka o potrebnoj većoj količini SPP-a koja se mora napuniti u kratkom vremenu – punjenje 55  autobusa količinom  od 8 000 kg SPP u roku od ne duljem od 7 sati, od 21 sat  do 04 sata.  Na tako dimenzioniranoj punionici mogu se bez problema u ostalom vremenu tijekom dana puniti sva ostala vozila količinom od  2 000 kg SPP.
Prema navedenom dnevna potrošnja SPP-a treba se računati prema maksimalnom kapacitetu spremnika autobusa, tako da potrošnja za 55 autobusa iznosi 8 000 kg SPP, dok za ostalih 90 vozila iznosi još 2 000 kg SPP, što ukupno iznosi 10 000 kg SPP-a dnevno.
D)   Punjenje vozila
Najveći zahtjevi su kod punjenja SPP-om ZET-ovih autobusa. Vršno opterećenje punjenja je od 23 do 04 sata punjenje najmanje 5 zglobnih autobusa /h (ukupno najmanje 25 autobusa), ostali autobusi se pune u tom periodu ili tokom ostalog perioda dana. Predviđena su dva mjesta za punjenje autobusa SPP-om.
Kao brza punionica SPP-a oprema punionice treba ispuniti slijedeće uvjete maksimalnog trajanja ciklusa punjenja za pojedinu vrstu vozila.
Ciklus punjenja autobusa sastoji od vremena punjenja spremnika autobusa i od vremena potrebnog za priključenje autobusa (vrijeme potrebno za primicanje autobusa do mjernog uređaja, spajanje na mjerni uređaj i vrijeme potrebno za odvoz autobusa). Ukupno vrijeme samog punjenja jednog autobusa iznosi do 12 min (dva paralelno, 24 min), dok ukupno vrijeme punjenja sa pomicanjem jednog autobusa ne traje dulje od 15 min. Za pozicioniranje i odlazak autobusa sa punionice ostaje 4 minute. Punjenje dostavnih vozila bi trebalo trajati oko 4 minute. Sa manipulacijom od 4 min možemo pretpostaviti da bi se punjenje dostavnog vozila svelo na 10 minuta max. S obzirom da se može istovremeno puniti 3 dostavna vozila pretpostavljeno vrijeme punjenja za 40 vozila bi iznosilo 2 h 20 min maksimalno. Punjenje osobnih vozila bi trajalo također manje od 10 min.
Kod vršnog opterečenja previđen je rad sa dva kompresora istovremeno (paralelno).
Rok izgradnje je 2 godine.

Portos

#632
Citat: Westin  u Prosinac 15, 2018, 00:44:47
07.11.2018. je potpisan ugovor za punionicu stlačenim plinom Dubrava.,
Odabire se ponuda Zajednice ponuditelja: cijena: 11.573.750,00 kn bez PDV-a S PDV-om 14.467.187,50 kn
SPECIJALNA OPREMA-Lučko d.o.o. Zagreb,
CODEX-Engineering GmbH, Fürth
Mato el-d d.o.o. Ivanić Grad
PROJEKTA d.o.o. Karlovac
Lokacija punionice je katastarska čestica 332/3

Poprilično dobra lokacija, nedaleko APD, ima cestovnu infrastrukturu, ponekad gradski oci znaju i ugodno iznenaditi. Nadam se da će ju kvalitetno izgraditi i da će se naći dovoljno vozila da služi svrsi.

P.S. ne dam Citelise za one razvaljene MB Citaro G. Ako ih žele natrag neka ih vrate u stanje u kojem su 175÷192  8-8

PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.

smogovci.bbb2

Misliš u stanju ko 177 da mu kotač sam od sebe otpadne ;D
(fotografija iz VL-a)
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

smogovci.bbb2

Izvor: Večernji list
Održavanje by APP kava
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

Portos

Citat: smogovci.bbb2  u Prosinac 16, 2018, 20:43:59
Misliš u stanju ko 177 da mu kotač sam od sebe otpadne ;D
(fotografija iz VL-a)

Bilo je i gorih incidenata. Ovdje je došlo do pucanja vijaka, najvjerojatnije zbog zamora materijala. Vijke treba dotezati moment ključevima i kontrolirati njihovu zategnutost, ne znam da li MB propisuje redovite zamjene vijaka, ali te se stvari treba poštovati.
No stvarno mislim da su APP MB CItaro u puno boljem stanju od onih u APD, jest da su se ovi drugi navozili više ali nije samo to razlog. Najviše me užasnula jedna fotka mislim g.b. 205 objavljena tu na forumu na kojoj se vidi da u busu nedostaju 2 sjedala. OK, viđao sam takvo što u APD Ikarusima ali u Mercedesima??? Visine valjda svih APD MB koji su za Sve Svete vozili na Miroševac bile su takve kao da su visokopodni autobusi. Vjerojatno ima još toga za uspoređivati.

PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.

tramvajac 92

U to vrijeme APP nije imao ništa s održavanjem Citara.  ;) imao je zastupnik Mercedesa koji je krepo.

Portos

Citat: tramvajac 92  u Prosinac 17, 2018, 19:25:43
U to vrijeme APP nije imao ništa s održavanjem Citara.  ;) imao je zastupnik Mercedesa koji je krepo.
O kojem vremenu ti pišeš?

PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.

marin

Portos živiš u zabludi. U APP ima toliko kršina od Citara, od 175 do 192 možda par komada koji su oke, ostalo rasulo, il visi il lupa ili getriba cuka, na jednom čak ne radi kickdown (prvi slučaj da sam to vidio), ne održava se i ne slaže ništa, grijanje na dosta njih nikakvo, adblue lampica svijetli mjesecima na nekim, pretpostavljam da nema te tekućine, sicevi ne ide dovoljno daleko iza za vozače većeg kalibra, volani izlizani, cvile kočnice, a bome su i zašarani, ako si mislio na vandalizam....svjetla nikakva vjeerojatno žaruljice iz kauflanda za 13kn, leće čišćene prije krista.....toliko stvari da bi niz bio za knjigu napisat.  Ako su to ispravni Citari, svaka čast- APD je generalno u lošijem stanju, slažem se. Ali da je u APP dobro, daleko je od toga. Vjerojatno ako si se i vozio, vozio si se na ravnoj cesti (172) i nije nabijao.

Majstor

Ajme nisu tebi Marine bas sve na broju ?
Samo mi sudite pošteno !

Portos

Citat: marin  u Prosinac 18, 2018, 18:10:16
Portos živiš u zabludi. U APP ima toliko kršina od Citara, od 175 do 192 možda par komada koji su oke, ostalo rasulo, il visi il lupa ili getriba cuka, na jednom čak ne radi kickdown (prvi slučaj da sam to vidio), ne održava se i ne slaže ništa, grijanje na dosta njih nikakvo, adblue lampica svijetli mjesecima na nekim, pretpostavljam da nema te tekućine, sicevi ne ide dovoljno daleko iza za vozače većeg kalibra, volani izlizani, cvile kočnice, a bome su i zašarani, ako si mislio na vandalizam....svjetla nikakva vjeerojatno žaruljice iz kauflanda za 13kn, leće čišćene prije krista.....toliko stvari da bi niz bio za knjigu napisat.  Ako su to ispravni Citari, svaka čast- APD je generalno u lošijem stanju, slažem se. Ali da je u APP dobro, daleko je od toga. Vjerojatno ako si se i vozio, vozio si se na ravnoj cesti (172) i nije nabijao.

Zadnji put sam se APP Citarom vozio prije godinu dana pa mogu, dok se ponovno ne provozam, suditi samo po vanjskom izgledu. A za razliku od APD Citara, ovi Podsusedski su svi na normalnoj visini, poprilično mi uredno i održavano izgledaju za autobuse stare 8÷9 godina.
Kada sam se vozio prije godinu dana, oba autobusa su lupala na prednjoj osovini, kako sam stajao iznad nje nije mi bilo nimalo ugodno. Da li je i tada na displayu svijetlila neka greška, ne sjećam se.
Sumnjam da im ne toče AD Blue, tada bi im se drastično smanjila snaga, biti će da iz nekog razloga sustav baca grešku.
Za ostale tvoje primjedbe vjerojatno je razlog lošije održavanje, i nabavke dijelova javnom nabavom pa potrošni materijal dolazi lošije kvalitete (žarulje iz Kauflanda).
Možda me prosvijetli kad se provozam i osobno uvjerim.

PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.

Ivan

Pa održavanje u APP dosta osjetno pada u zadnje vrijeme, ne vidim po čemu je Marin pretjerao, jedino mi se ne čini da zaboravljaju adblue ali ostalo je točno, za sve autobuse pa tako i za Citare koji su se dugo dobro držali.

marin

Evo Portose, uzmi si vremena, provozaj se malo.
@Ivan, Adblue u 3 autobusa nema niti kapi i to več duže vrijeme. Svijetli na displeju, a i kad se uđe u meni unutra vidi se da nema ništa. Sad jedino ako je do senzora, al nekako sumnjam ako baš na 3 komada svijetli to (ono što sam ja vidio, 177, 179 i ne znam koji više).
@Majstore, jesu, nisi dao nikakav argument protiv?

I da, žaruljice iz KAuflanda bilo je samo karikiranje, ali zna se da sam mislio da se kupuju jeftine žarulje samim time koje jako loše osvjetljavaju. Znači ili je to razlog ili neočišćene leće (koje samo Citaro ima).

Shole

Mislim da ga baci u safe-mode ako nema ad-blue tekućine, tako da vjerovatno je do plovka u rezervaru.

marin

To sam i ja mislio, ali jedan je zbilja bio bez pa nije bio u safe modu, samo je bio euro 2.