AP Varaždin - slike

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 13:59:16

5AR

553 na liniji Varaždin - Baška slikan u subotu a vozio je i jučer


Tomek

Lackovićev AV120 u najmu u AP-u


sarggy

da ali su ti privatniki samo ovaj mjesec kad im se ugovor istekne  ideju van iz ap-a  :D :D :D

Tomek

Da, to je sad za vrijeme sezone dok fali autobusa.

Evo VTV Pavlićev koji vozi za AP jučer u Zadru



gbr505



gbr554





gbr579 -- početkom sezone na sezonskoj liniji Zagreb-Ugljan-Zagreb je vozio kao i prošlih godina AV120, ali kad su vidjeli da nema dovoljno putnika zadnjih tjedan dana šalju ove male Marbuse B4



U Zadru sam jučer vidio još 3-4 njihovih AV120 na raznim linijama, ali nije bilo prilike za slikanje.

tomekk

Danas smo frend i ja biciklima išli u Varaždin. Evo slike sa praznog autobusnog kolodvora oko 18:30

611



602



503 i jedan 9900 kojem nisam gledao gb




Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

sarggy

ap je kupijo nove volvije samo cekam kad budeju dosli pa budem stvil slike
;) ;) ;) ;) ;)

Tomek

Šta ozbiljno??? Koliko komada? Koji tip? Su novi, novi ili rabljeni? Šta tvrtka u stečaju može uopće kupovati autobuse?

sarggy

meni je rekel tata da budeju dopelali bas nove buse a nekaj se po firmi prica oko 20 buseva da bude doslo ;) ;) ;) ;)

sarggy

ipravlam ne 20 nego 10 novih volvija budeju dopelali
;) ;) ;) ;)

St!pe

Krcato krcat na liniji Zagreb-Dubrovnik.
Ako izgleda predobro da bi bilo istinito vjerovatno vam se pričinja.

sarggy

i nebude se vise zval ap varaždin nego ap neznam jos kak tocno tata je zabil naziv ;) ;) ;)

tomo

Volvači i Starliner....

Alex


tomo

VŽ-579-HO iz Dubrovnika

St!pe

Citat: sarggy  u Srpanj 13, 2009, 19:37:52
i nebude se vise zval ap varaždin nego ap neznam jos kak tocno tata je zabil naziv ;) ;) ;)
Kaj je tata zabil?Daj malo književnije.I samo mi reci imamo li mi  što od te informacije ako neznamo kako će se zvati?Ako ti je tata dao naziv koliko san ja skužia daj se malo zainteresiraj pa ga pitaj.I kojih volvija?Tip,god,??
Ako izgleda predobro da bi bilo istinito vjerovatno vam se pričinja.